BezpiecznaCiaza112023

Z cyklu: czy jestem w ciązy?

12 lata 8 miesiąc temu #166913 przez zuzazuza0
chyba jednak nie ciązą, mam tak obfitą miesiączke, jakiej nie miałam nigdy i to jeszcze 4 dzień, gdzie normalnie powinna być końcówka. Dla pewnosci oczywiscie zrobie test.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025248 przez mag0tka1
Pytanie czy jestem w ciąży zadawane jest tak często i cały czas, a dziewczyny, nic nikomu nie pomoże lepiej jak edukacja, rozmowy ze specjalistami + wykonanie testów :) te 3 kroki dadzą najlepszą wiedzę i świadomość tego, czy się jest czy nie, na początek czytamy: www.ciazaobjawy.pl/pierwsze-objawy-ciazy/ potem robimy test i idziemy do specjalisty, a dzięki temu edukujemy się, sprawdzamy nasz stan i mamy wiedzę co dalej ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025669 przez camma20
Dokładnie tak, nic nie zastąpi testów ciążowych. Jeśli zauważymy objawy ciąży, to najlepiej zrobić test ciążowy, albo pójść do ginekologa. Nikt nie jest w stanie powiedzieć, czy ktoś jest w ciąży, czy nie po samym opisie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031948 przez rose16
witam mam pytanie. Mam nieregularne miesiaczki, przykladowo dwa poprzednie cykle trwaly 29 i 40 dni. Obecnie jestem w 34 dc. Od 24 dc do 30dc mam stała temp.36,6 teraz nie mierze bo jestem przeziebiona. Wspolzylam 10, 13, 14, 17, 19, 28 i 29 dc. 32 dc. zrobilam test ciazowy Quixx wyszedl pozytywnie, druga kreska bardzo blada, ale widoczna. Na podst obserwacji sluzu i temp przypuszczam ze owulacja mogla byc 22, 23 ew. 24 dc. Nie mam typowych objawow ciazy, tylko pobolewanie piersi, czasem lekkie uklucie w podbrzuszu. Czy test mogl sie mylic? Czy nie zrobilam go za wczesnie i wynik moze byc falszywie pozytywny? Dziekuje za pomoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032530 przez sedinatka
Możesz być w ciąży. Uzyskasz całkowitą pewność jak pójdziesz do lekarza i on zrobi Ci USG.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051749 przez Nyeusi
Witam, podejrzewam że mogę być w 5-6 tygodniu ciąży, ale domowe testy wychodzą negatywnie. Jestem umówiona do ginekologa na 30.01 ale nie chcę sobie robić złudnych nadziei do terminu badania. Czy to możliwe żeby w 5-6 tygodniu testy nie wykrywały jeszcze ciąży? Używałam testów o czułości 25 mlu/ml. Proszę o możliwie szybką odpowiedź

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051797 przez stOkrOtka91
Polecam zrobienie badania z krwi betaHCG wtedy będziesz miała pewność czy na pewno to ciąża czy nie :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl