BezpiecznaCiaza112023

uczulenie

14 lata 1 miesiąc temu #5883 przez Katarzynka
Myślicie że jak teraz pokazało mi się uczulenie chyba na pierze to może zaszkodzić dzidzi?
Byłam dziś u rodzinnego ale przepisał mi tak silną maść że napewno jej nie zastosuje jak mnie swędzi tp po swędzi i przestanie a czerwone plamki kiedys zniną ale o maleństwo się martwie czy mu to nie zaszkodzi. We wtorek mam wizyte u ginekoog ale to jeszcze troche czasu.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5900 przez AnQś
A miałaś już wcześniej to uczulenie? Bo w ciązy trzeba uważać na swędzenie-jeśli swędzi Cię całe ciało, to należy dzwonić do gin natychmiast. Jeśli to znane Tobie uczulenie to myślę,ze nie ma się czym martwić. Ja bym na twoim miejscu zadzowniła do ginekologa żeby się poradzić.Głowa do góry!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5921 przez sloneczko
Ja mam od poczatku ciazy uczulenie na buzi ( na brodzie) na poczatku lekarz stwierdzil ze to od kwasu foliowego, dlatego bieore tylko magnez. Ale uczulenie ciagle jest raz swedz raz nie i jest blade.
Najlepiej tak jak mowi AnQs skonsultuj to z lekarzem ;)

to sie czasem tak mowi ze a to tylko takie tam... ale ja mysle ze dziecku nic nie bedzie! (chociaz sama sie obawiam )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5923 przez _aga86_
Katarzynka powinnas skontaktowac sie ze specjalista, bo jezeli chdzi o uczulenie to raczej nie powinno wplynac na dzidzie- wkoncu alergicy rowniez rodza zdrowe dzieci, ale z tego co piszesz jest to tylko podejrzenie uczulenia... Lepiej zrobic jakies dodatkowe badania, bo moze to byc cos innego- niekoniecznie szkodliwego dla dziecka... Alejesli nie jestes pewna lepiej dmuchac na zimne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5951 przez Madzia89862
jezeli tylko jeden rodzic ma alergie to slyszalam ze jest male prawdopodobienstwo ze dzidzius bedzie ja mial.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5962 przez Katarzynka
po nocy wczesniej się pojawiło zmieniłam pościel dziś i juz prawie znikneło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653699 przez antosia
Dobry artykuł na temat uczuleń, napisany przez lekarza - uczulenie
Mnie sporo wyjaśnił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938291 przez marta0321
Witajcie mamusie :)

Ja mam zagwostkę odnośnie uczulenia, mianowicie: 16 tydzień ciąży i jak do tej pory nigdy w życiu mnie nic nie uczuliło, tak nagle z dnia na dzień czułam pieczenie policzków i łzawienie oczu, kiedy zrobiłam makijaż. Przestałam się w ogóle malować, a po tygodniu coś nowego: wyszłam z kąpieli z całą twarzą, szyją, dekoltem i łydkami w krostach, czerwonych plamach i piekielnie swędziało. Akurat widziałam się z Panią ginekolog i poradziła kupić w aptece szampon i żel do mycia antyalergiczny. Tak też zrobiłam i po kolejnej kąpieli- bez wysypki i plam, ale swędzi mnie nadal. Nie ma już w aptece środków bardziej antyalergicznych, niż te, które mam i zastanawiam się czym się myć. Czy olać to swędzenie i nadal myć się normalnie, czy może Wy znacie jakieś środki, które pomogą?

Będę bardzo wdzięczna za dobre rady :)

PS Pani doktor się nie przejmuje, mówi, że to normalne i żebym dalej się myła normalnie. Ale mnie i tak to martwi, szczególnie, że to moja pierwsza ciąża :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl