BezpiecznaCiaza112023

plamienie

9 lata 11 miesiąc temu #878622 przez sylwia k
czesc jestem w początku 15 tygodnia jak dotad wszystko było w porządku dzisiaj zauwazylam mala plamke krwi na bieliźnie czy mam powody do niepokoju?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #907701 przez Izma181
hej ja w 8 tyg mialam mala plamke krwi na majtkach, wszystko ok tak sie zdarza powiedziala moja pani ginekolog. jednak w tydzien pozniej wyladowalam w szpitalu z krwawieniem dosc mocnym, zagrozenie poronienia, musialam lezec 3 dni w szpitalu, okazalo sie ze zrobil mi sie w macicy krwiak, zaraz obok płodu, sam musial sie wchlonąć. od czego sie zrobil nie wiadomo, 2 dni wczesniej juz sie zle czulam wiec w domu juz lezalam plackiem,nic nie dzwigalam, nic mnie nie uderzylo w brzuch, krwiak sie na szczescie wchlonol i jestem juz w 25 tyg ciazy. takze dmuchaj na zimne idz do lekarza, jezeli sie to nie powtorzy to glowa do gory bedzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915251 przez my_baby
Witajcie.
Ja miałam plamienia do 12 t.c. dosyć silne, potem przeszło, prawie momentalnie, i teraz to jak sa to minimalne.
Lekarz mówił, że jak pojawi się czerwone plamienie, to się zgłosić. Ale miałam tylko brazowe.

11 lutego 2015 o 10:30 urodziła się Ola :). 3800 g, 55 cm, 10 pkt, CC



[/url

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915363 przez RasTea
Ja prawdopodobnie jestem w 6tc i wczoraj dostałam najwyraźniej miesiączki... Załamana jestem razem z moim narzeczonym i nie wiemy co robić. Czy się cieszyć, czy to normalne, czy maleństwo jest w brzuszku. Test wyszedł pozytywny... Martwimy się mocno. ;c

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915502 przez Izma181
RasTea to jest plamienie czy krwawisz normalnie jak przy okresie? czerono czy brazowo? zanim jajeczko w pełni sie zagnieździ moze wystapic plamienie to normalne, mozesz tez miec krwiaka na macicy tak jak ja mialam i musi sie poprostu sam wchlonac, najlepiej nie czekaj a idz do ginekologa. Nie martw sie takze na zapas, stres i smutek nic nie pomoze! mysl pozytywnie, moze dzidzia poprostu robi sobie miejsce? ;) głowa do góry. Daj znac co ci gin powiedział. trzymam za waszą trójke mocno kciuki! ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl