BezpiecznaCiaza112023

ospa jak długo znikają po niej ślady ?

12 lata 9 miesiąc temu #145559 przez carolin1
Witam
MOja córcia mając 6.5 miesiąca złapała ospę wietrzną. Wysypało ją strasznie. Te pierwsze największe strupki goją się bardzo długo. Odpadły ale zostały jescze przebarwienia na skórze a córka się nie drapała. NIe wiem czy to normalne i mam się uzbroić w cierpliwość? Dodam że pierwsze krostki zaczęły wychodzić już prawie miesiąc temu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #145580 przez Emme
z tego co wiem to wirus ospy bardzo długo się rozwija i leczy. a same ślady schodzą długo. koleżanki syn miał w zeszłym roku i jeszcze niektóre miejsca są zaczerwienione. pozostaje cierpliwie czekać i pilnować, żeby córcia się nie drapała, żeby nie powstały blizny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #145602 przez taakamama
moje dziewczyny mialy w styczniu i do marca byly jeszcze jakies pojedyncze przebarwienia, na dzien dzisiejszy niema sladu :) choc wygladaly przerazajaco :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #145745 przez carolin1
U nas dokładnie to samo - wyglądało przerażająco, a teraz przerażają mnie te plamki które pozostały po tych największych krostach. Czy może czymś to smarowałaś u swoich dziewczyn taakamamo ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #145889 przez taakamama
Na poczatku tym talkiem w plynie ale jak strupki poodpadaly to juz tylko emulsja po kapieli taka co zawsze. Musi minac troche czasu ale twoja corcia jest jeszcze mala i wydaje mi sie ze nawet jak ma jakies blizny to po czsie stana sie niewidoczne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl