BezpiecznaCiaza112023

Uczulenie na policzku

12 lata 3 miesiąc temu #270266 przez ewelina
Witam wszystkim.. kochane czy u waszych maluchów wystąpiło uczulenie na policzku. moja córeczka ma tylko na jednym policzku uczuclenie czerwoną plamę pojawia się kilka razy dziennie a pożniej bledie... zmieniałam mleko, ograniczyłam mleko krowie ale nie znika plama..pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

[

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270317 przez carolin1
Hej, przyczyn może być wiele ale pierwsza myśl jaka mi przyszła to ząbkowanie. Moja córcia też miała plamki na policzku a raczej prawie w całości czerwony policzek kilka razy dziennie albo pod wieczór i wtedy wyczytałam że dzieje się tak przy ząbkowaniu. U nas to akurat było ząbkowanie mimo tego że mala też jest alergiczką i pierwsza moja myśl była że uczulenie na coś...Nie wiem też ile ma twoje dziecko więc może moja rada jest w ogóle nie trafiona :( :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270320 przez bombel779
Ewelina może napiszesz coś więcej - w jakim wieku jest twoja córka? Czym ją karmisz? Czy tylko mleko czy może dostaje jakieś stałe pokarmy? Jeśli stałe to może zjada coś co zawiera gluten (on "lubi" uczulać dzieci i "obsypywać" im buźki) ??
Kiedy pojawiają się te plamy??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270407 przez ewelina
cÓRcia ma prawie 17 miesiecy od 2,5 miesiaca dostaje mleko modyfikowane bebilon . wczesniej cały czas karmioa piersia...od dawna wprowadzałam pokarmy i nie było zadnych plamek... zaczeły sie jak przestałam karmic piersia.. dlatego myslłąm ze to ode mleka i zmieniłam na inny bebiko.. ale nadal nei ma zmian..

dokładnie plamka jest na połowie policzka.. nigdzie wiecej...

[

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034717 przez weronikaklosok
A może ma to z proszku, albo macie jakiegoś zwierzaczka?
Czasami dzieci maja różnego życiu uczulenia, które da się pokonać.
Przy temacie zwierząt warto zauważyć, że Biedronka posiada bardzo ciekawy asortyment.
Ten żwirek sylikonowy- www.biedronka.pl/index.php/pl/product,id...tty-excellence-3-8-l jest bardziej wydajny, a w cenie ok 15 zł to się na prawdę opłaca.
Polecam jeśli posiadacie kotka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035066 przez WiolkaKlaman
Ja bym jednak skoczyła na Twoim miejscu do pediatry. Być może to od mleka, ale lepiej dmuchać na zimne. Mój mały miał coś podobnego i nasz pediatra z Ząbek stwierdził że jest to właśnie od mleka, jak zmieniliśmy mleko, było dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041435 przez Quake
Nie wiem czy u wszystkich dzieci występują takie uczulenie, a ja na takim miejscu z pewnością skonsultowałabym się z lekarzem na wszelki wypadek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl