BezpiecznaCiaza112023

Uczulenie na pileluchy DADA

12 lata 2 miesiąc temu #286484 przez kotek23
Czy którejś z Was dziecko miało uczulenie na pieluchy Dada z Biedronki???

Jakie dziecko miało objawy??? Co pomogło w zwalczeniu wysypki??

Moja córka od urodzenia miała zakładane orginalne pampersy, ale gdy skończyła rok przeszliśmy na Dada.Teraz ma 20 miesięcy i od dwóch dni zauważyłam ze na pośladkach, udach i pachwinkach ma czerwone krostki a pupka jest zaczerwieniona.
Do tego momentu nie było żadnego problemu z pupa dziecka.
Używamy też chusteczek nawilżajacych Dada naturalnych.

Myślę że pieluszki ją uczuliły, ale jest to możliwe po 8 miesiącach stosowania tej marki pieluch????
Staram się by córka w ciagu dnia jak najwiecej chodziła bez pieluszki, stosuję różne kremy (Sudocrem, Nivea czy maść Triderm, ale jak na razie nie ma efektu)
Co zrobić by zaczerwienienie i krostki zniknęły???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #305981 przez ewelina
Ja najczesciej smaruje bephantenem lub po porstu sudokrem...

Co do chusteczek dada też uzywam.. nie uczulaja jej- ale słyszłam od znajomej lekarki że ogólnie chusteczki nawilżajace są bardzo alergizujące...

[

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #306061 przez taakamama
Hym moja dwójka dzieci leciała na DADA i nie bylo problemu. Bardziej stawiałabym na chusteczki :cheer: Florek ma wysypkę po każdych chusteczkach nieważne jakiej marki wiec do mycia używam wody i mydła a chusteczek bardzo sporadycznie w naglych wypadkach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #328774 przez aanaa
Moja Maja ma na nie uczulenie.. Kupilam raz na probe bo byly w promocji i oddalam kolezance. Miala wysypke i odparzenia i na zabce i na dupce.. Smarowalam sudocremem i dopiero jak sie zorientowalam ze to pieluszki zaczynalo przechodzic wlasnie przy sudocremie. ;)
Ale to ma po swojej chrzestnej ;) Ciocia nie moze wielu podpasek bo to samo ma ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #330130 przez madziaska
Na czerwone krostki na pupie polecam TORMENTIOL :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 dni temu #334683 przez MagdaM
Jak po 8 miesiacach to nie wydaje mi sie, ze to na pieluchy...
Moja na DADE nie jest uczulona ale na Lidlowskie "Tużury" i wyskoczylo uczulenie zaraz po 3 dniach. Pomogl rumianek :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #338580 przez ewelciaM.
właśnie dziś kupiłam dade, mój brat bardzo je chwali :) chusteczki z dady się u nas sprawdziły, to pampersy może też. bo ostatnia cena oryginalnych pampersów mnie przeraziła :/ kiedyś kupiłam chusteczki babydream no to niunia w krostkach całą pupcie miała :( tormientol bardzo pomógł, ale uwaga bo brudzi i trudno się spiera. Każde dziecko jest inne i może dostać uczulenia od wszystkiego bo ma wrażliwą skórę





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #820164 przez aniawaw17
Moja mała ma 6 miesiecy dotychczas smarowałam pupcie tylko linomagiem używam orginalnych pampersow i wycieram tyleczek chusteczkami dada- raz po posmarowaniu sudokremem dziecko dostalo czerwona dupke i co jakis czas wyskakuja chrosty raz jest lepiej raz gorzej zmienilam chusteczki na inne i dzis ma taki czerwony tyleczek ze az mi sie chce plakac bo mala ma tak podrazniona dupke ze ma zaczerwienienia az wisdze rany co robic bo az wstyd z takim tylkiem isc do lekarza :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl