BezpiecznaCiaza112023

Kiedy dziecko nie chce pić a ma zaparcia

10 lata 1 miesiąc temu #850508 przez KaBa
Witam,
Moja córcia skończyła 4 i pół miesiąca i niestety pojawiły się problemy. Mała chętnie próbuje nowych pokarmów jabłuszko , marchewka ale niestety nie chce pić.... Zauważyłam że ma problem z kupką strasznie się męczy a kupka jest gęsta.... nie wiem co mam robić ... Basia do tego od 2 tygodni jest tylko na sztucznym mleku . Próbowałam jej podawać soczek jabłkowy i herbatkę z kopru oraz herbatkę z dzikiej roży i hibiskusa ale ona nie chce tego w ogóle pić... już nie wspomnę o wodzie ( ciepła , zimna nie ma znaczenia ) od razu pluje. Boję się ze problem będzie się pogłębiał a ja tkwię w martwym punkcie i brakuje mi pomysłów jak jej pomóc . Pewnie dostanę propozycję bym z nią ćwiczyła więc od razu napiszę ,że Basia ciągle ćwiczy podnosi nóżki do góry , ja masuje jej brzuszek , codziennie też ma ciepłą kąpiel a mimo to bardzo się męczy i popłakuje . Nie chce jej przyzwyczajać do czopków ale czasem po prostu jej podaję by ulżyć jej cierpieniu. Dzisiejsza noc była tragiczna mała budziła się co godz z płaczem w pokaźnymi bąkami z których nic nie wynikało... do tego wchodzimy w okres ząbkowania ....
Czy ktoś ma jakiś pomysł co mogę jeszcze zrobić by jej pomóc? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl