BezpiecznaCiaza112023

Planujesz podróż nad morze w tym roku?

3 lata 11 miesiąc temu #1069406 przez belyanochka
Kwarantanna przywiązywała nas wszystkich do ich domów. Ale nadchodzi lato. Dla mnie lato to święto morza. Powiedz mi, czy planujesz zostać z dzieckiem na morzu w tym roku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069424 przez AnetaMilawska
Nie podjąłem jeszcze decyzji. Ocenię sytuację kwarantanny. Ale czy taka podróż będzie bezpieczna? Czy pozwolą nam latać samolotami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069426 przez juliann
Co roku latamy do Turcji. Ale w tym roku nie zaryzykuję takiej podróży. Nie podjąłem jeszcze jasnej decyzji. Ale najprawdopodobniej będzie to podróż samochodem do Gdańska. Wciąż badam możliwość jazdy samochodem. Problem polega na tym, że moje doświadczenie jazdy jest po prostu jazdy po mieście.
Na strona internetowa www.najlepszetrasy.com/ obliczałem trasę z Warszawy do Gdańska. To ponad 400 km.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069467 przez Gosiunia
My w te wakacje wybieramy się za granicę. Pakujemy też nasze rowery na bagażniki rowerowe, ( swoją drogą trafiła nam się okazją na www.amos.auto.pl/oferta-bagazniki-rowerowe/ , więc warto zajrzeć), bo chcemy w międzyczasie zwiedzić też okolicę. Lubimy spędzać czas aktywnie i zawsze znajdujemy jakieś zajęcie by się nie nudzić na wyjeździe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069472 przez harmona
W tym roku zdecydowanie wakacje w Polsce, trzeba wspierać naszych po pandemii, a poza tym duże w jeszcze u nas super miejsc, które warto odwiedzić - cudze chwalicie swego nie znacie. A może i nad morze zajedziemy, choć bardziej ciągnie mnie na wyżyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl