BezpiecznaCiaza112023

ona na tak - on na nie

13 lata 5 miesiąc temu #38404 przez _aga86_
W sumie macie racje z tymi argumentami- nie do wszystkich one przemawiaja :/ Manga od kiedy poruszylas temat o drugim dziecku?? Moze Twoj I potrzebuje troche czasu na oswojenie sie z ta mysla?? Ja osobiscie uwazam, ze "wpadka" to niezbyt dobry pomysl- oczywiscie kazdy ma swoje poglady na ten temat. Ja osobiscie nie odwazylabym sie na taki krok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #38491 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38564 przez Manga
Aga, temat pojawił się rzeczywiście niedawno. Myślisz, że jest nadzieja, że po prostu potrzebuje czasu? Oby!

Martynka - święte słowa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38566 przez kaśku
dziś to rzadko kto ma kasę :D jak sie zaczyna od zera to trzeba brać kredyt - na 50m x minimum 6000zł za metr na zadupiu warszawy to już 300 000 zł doliczając wykończenie jeszcze wiecej.
Potem kolejny problem to pracy - zawsze mozna stracić pracę. w ogole to moze nas jutro trafić kometa i wszystko pojdzie w łeb! :p
sori dziewczyny ale nigdy nie ma czasu dobrego na dziecko pod względem finansowym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38586 przez _aga86_
Manga wiesz jak to jest z facetami- oni zawsze potrzebuja czasu, no chyba, ze sami na cos wpadna :P Nie zaszkodzi troche odczekac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40212 przez bombel779
_aga86_ napisał:

A ja na Twoim miejscu znalazlabym wiele argumentow za i czesto bym na ten temat gadala

Pozielam :) Też bym bez przerwy gadała o dziecku.Trajkotałabym od rana do wieczora,7dni w tyg.,30dni w miesiącu :P
Kiedyś mężuś zmięknie ;) :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40242 przez raczek10
JA kiedyś chciałam mieć tylko dwoje dzieci . I nie myślałam ,że jeszcze kiedyś się zdecyduję a wiadomo jakie są czasy nie pewne . CZAS UCIEKA A MY JESTEŚMY CO ROK STARSI A NIE MŁODSI . A ZE WZGLĘDOW FINANSOWYCH TO BARDZO TRUDNO PODJĄĆ DECYZJĘ O NASTĘPNYM DZIECKU I IM CZLOWIEK STARSZY TYM TRUDNIEJ , CZYBA ,ŻE BĘDZIE TAK JAK W MOIM PRZYPADKU MAŁA GRYPKA I JEST JAŚ :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40246 przez sylka
Trzeba poczekać niech sobie małż poukłada wszystko w głowie i pójdzie po rozum, później będzie dodatkowo zadowolony że to on na to wpadł :)Jakby za długo szukał rozumu trzeba zacząć trenować jego pamięć i mu przypominać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40284 przez wiola
Dziewczyny powiem wam tak ja jestem jedynaczką i wiem jaki to ból,moj Damian tez jest jedynakiem a mamy 4 dzieci choc jestesmy mało zamożni pracuje tylko moj damian i ma 960 zl i z tego musimy w 5 osób wyrzyc,niestety takie czasy,ja 4 dziecka nie planowalam zaszlam w ciaże przy tabletkach ,ale teraz choc jest bardzo ciężko nie wyobrazam sobie życia bez moich kochanych szkrabów. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40356 przez sylwus136
wiolu jak dajecie sobie rade?
Macie jakies zapomogi?
ja wiem ze tego śmiesznego rodzinnego jest 68 zł z którymi nic nie zrobisz...
Ja powiem szczerze ze mój M ładnie zarabia bo jest kierownikiem.Ja nie pracuję ale jestem konsultantką Oriflame wiec trochę z tego mam. ale pomimo jego duzego zarobku czasem jest cieżko.
Powiem że naprawdę Cię podziwiam Wiolu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40361 przez Mirella
Sylwuś przy czwórce dzieci rodzinnego jest deczko więcej, ale i tak makabrycznie mało..... Ale wiola jest najlepszym przykładem, dzieci ważniejsze niż pieniądze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40363 przez sylwus136
mirella no tak bo ja podałam na jedno dziecko no ale na 4 dziec w takim razie pewnie jest ta suma razy 4 wiec 272 zł wiec co to jest?
jak np. w moim przypadku same mleko dla małego + herbatki i obiadki to na miesiac powyzej 400 zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40409 przez wiola
SYLWUS<jest ciężko,ale jakos trzeba dać radę,i mimo że nieraz nie mam dla dzieci na nowe ubranka,albo na nowy wózek,zawsze staram się o to żeby,były głodne i czysto ubrane,mam jeszcze koleżanke ktora stara mi się pomagać,dala mi wozek głeboki,ubranka,i terz stara mi sie załatwic spacerówke i mam nadzieje ze jej sie uda bo mnie obecnie nie stać nawet na wozek,nie wspomnę już o ubrankach z ktorych Filipek wyrasta,mam nadzieję że kiedyś będzie lepiej,pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40425 przez bewipo
Podziwiam was dziewczyny, bo w dzisiejszych czasach bywa ciężko. Wiola super, że masz koleżankę, która ci pomaga. Nie łatwo trafić na bezinteresowne osoby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40451 przez wiola
Tak masz rację bewipo,mało jest ludzi bezinteresownych,ludzie tylko liczą na pieniadze,i im więcej mają tym są bardziej chytrzy,uwierzcie ja chociaż ich nie mam ,ale sama nie zjem a drugiemu dam ,taka już jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl