BezpiecznaCiaza112023

ona na tak - on na nie

13 lata 2 miesiąc temu #76366 przez Groszek
Natmur no to pięknie :)
U nas narazie cisza w sprawie drugiej dzidzi, a ja dostałam @ i umieram z bólu, a podobno po ciąży powinno mniej boleć :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #76583 przez [email protected]
Natmur11 cieszę się, ze jesteś zadowolona ze swojego macierzyństwa. Nigdy nie daj odczuć dziecku, że jest inaczej, nawet jak będzie Ci ciężko.
Wiem jednak, że jeden rodzic nie wystarczy. Zawsze dziecko będzie tęsknić i potrzebować drugiego rodzica. Może znajdziesz sobie kogoś kto pokocha Ciebie i dziecko i stworzycie szczęśliwą rodzinę. Czego Ci życzę. Nie zamykaj się na miłość.
Dzieci kiedyś wyfruwają z gniazda i zostaje się samemu w pustym domu.

Jeśli chodzi o opinię Twojego dziecko o samotnym rodzicielstwie to będzie ono powielać Twoja opinie.
Jeśli będzie widziało, ze się cieszysz z tego, ze jest, to nigdy nie pożałuje że przyszło na świat.

No cóż w moim przypadku jest inaczej.
Jestem jej wdzięczna mojej matce, ze mnie urodziła i wychowała. Niestety nigdy nie pamiętam abym usłyszała od niej, że macierzyństwo jest fajne. Za to dowiedziałam się wielokrotnie, że czeka kiedy to wreszcie wyprowadzę się z domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #76622 przez happymamma
Asita, straszne to!! Jak matka może takie rzeczy wlasnemu dziecku mówić, nie rozumiem... Nasza 7 letnia Ala ciagle powtarza, że będzie z mieszkala z nami zawsze :silly: a my pękamy z dumy...

Jeżeli chodzi o 2 dziecko, to długo z mezem się zastanawialismy. Zawsze byl nieodpowiedni moment i takie tam. Aż we wrześniu ubieglego roku, mąż z premedytacją "się zapomniał", co skwitował krotkim stwierdzeniem - dość gadanie, czas przejść do czynów :blush: No i przeszliśmy - za tydzien jak nic połowa ciąży :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #76655 przez _aga86_
No to byl zloty strzal- hehe :) Gratuluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #76657 przez happymamma
dzięki :laugh: w listopadzie dopiero co prawda, ale był :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl