BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 3 miesiąc temu #833861 przez issska1986
Ferr to pewnie jej facet napisał ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agni no widać,widać że ktoś tam jest i fika :) Moja właśnie się obudziła przy odkurzaniu :huh:

A co do kosmetyczki to ja w piątek idę na manicure, pedicure , hennę na rzęsy sobie zrobię i regulację brwi bo troszke chciałam je pogrubić i zapuszczałam, chcę jak najbardziej naturalnie ;) przy okazji mi jakoś fajnie pomaluje bo mam w piątek kolacje i urodziny koleżanki :laugh: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833877 przez Agnilla
ja patelni nie podsyłam, bo zaraz swoją w ruch wprowadzę :angry: sklerotyk zapomniał podjechac po moje wyniki :angry:
Wy piszecie o dziku w kropki a ja włączam zubry, bo źle przeczytałam i myślałam, że przylazł :lol:
faceci kuwa, panikarze. mówię do mojego "ej dasz mi 6 tysi na cesarkę?" a on "pewnie, ja na Twoim miejscu bym od razu brał" :lol: co skwitowałam, że każdy facet dałby wszystkie pieniądze za cesarkę, cieniasy :P
Iss, przy odkurzaczu to się dziecię powinno uspokajac, oj będzie łobuz :)
swoją droga, ja przed porodem tez wybede do kosmetyczki, co mnie zakonserwuje na 3 miesiace :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833879 przez ann-sunshine

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gos w leb meza za takie straszenie.

Agni a ja swojego zapytalam czy tym razem chce pepowine przeciac, to zzielenial. Przy marcie nie bylo opcji bo magazynowalismy krew pepowinowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833885 przez ferritka
Goś :lol: jak to mówi młodzież "oliwa sprawiedliwa" :lol: za to że Cię wystraszył dostał za swoje :S :S uśmiałam się z tego, że chciałaś palce dorwać przed psiakami :lol: :lol: B)

p.s. no przynajmniej za moich czasów młodzież używała tegoż slangu :S :S

ja odkąd pamiętam zarzekałam sobie, że bedę rodzić bez małża :S więc hmmm jak zagroszkuje zdania nie zmienię, ale jesli bedzie cesarka to hmmm chyba wezmę Kręgla ze sobą..bedzie po tej lepszej stronie parawana :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833889 przez Agnilla
trzy razy :ohmy: to juz tylko z Clooneyem i Willisem naraz, może bym uciągneła :D
cwaniak, cicho siedzial ze spacerem, raczyłam mu przypomnieć, nie popuszczę :p
no własnie musze mojemu o tej krwi powiedzieć, jak bedzie miał dzien bez sklerozy, co spamieta co mowie.
Gos, palc jak palec, ale jakby sobie co innego uciął a goldki by zjadły :lol: pilnuj skarbu, bo teraz to potrzebujesz go ;)
ja tam sie wcale nie pytam, zrobiłeś, to idziesz cierpiec ze mną :P ale z tego co słyszałam, to na cc to tylko na TLC wpuszczają ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833893 przez gosia28
a przy cesarce może ktoś być poza personelem szpitalnym?
Ja bym chciała chyba jednak, żeby emek był przy porodzie, jeszcze się zastanowię :P

ferri bo moje goldki uwielbiają kostki a jak już są dwa to jak coś spadnie na podłogę to kto pierwszy ten lepszy :laugh:
za moich czasów też oliwa była sprawiedliwa ;)

Agni na szczęście ten skarb do rąbania drewna nie jest potrzebny B) :lol:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833894 przez ferritka
B) no właśnie to ja z tlc mam obraz porodówki że se dostaje taka rodząca pokój, robi tam bibe dla całej familii, potem rodzi w 3 minutki ,bez krwi, bez rozcinania krocza i innych takich rachu ciachu i już :lol:
kufa weźcie nie wyprowadzajcie mnie z błędu bo mi tak fajnie jest z tą myslą :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833899 przez ann-sunshine
U nas na cc nikt nie moze byc, nie wiem czy jest szpital w ktorym mozna. A sale rodzinna mamy jedna albo dwie, jak zajete to tez lipa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833903 przez Agnilla
Goś do rąbania drewna nie, ale do innego
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
to już tak :P
Ferri, tak se myśl, naiwna :P
no własnie u nas jest sala poporodowa rodzinna i tylko tam moze maz wchodzic, tak to nie ma odwiedzin na oddziale, tylko matka z rozklapiocha po porodzie musi isc do pokoju odwiedzin, zostawic dziecko za szyba i isc do meza, babek, dziadkow taka zdezelowana. maz mi obiecal ten pokoj...jedzie nadgodziny w tym tyg wiec sie uzbiera :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833906 przez ferritka
Agni, u nas też jest taki pokój, 3 dniowy pobyt z tatą to koszt coś 300zł + jakieś grosze..moja kuleżanka miała ten pokój i powiedziała, że nie wyobraża sobie inaczej..że małż jej życie uratował, bo ona była po porodzie nieprzytpomna, nie miała siły małej podnieść tylko paw i paw i tu małż się fest jej przydał :lol: :lol:

Jerunie, nawet tak nie żartujcie jakby tak szacowny Pan Mażł Goś se gwizdek odrąbał! Ferrie na całe zycie straciły by dla nas swój urok :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833907 przez Dagnes
Agni to jednak nam wczesniej zla fote zapodalas, bo ja juz na dzisiejszej widze sliczny brzus ciazowy :)
Aggi dalej nie ma... Juz sie martwic zaczynam.
Gos dobre z tym palcem :laugh:

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833911 przez Ada2424
To ja mojemu Mężowi już od dawna mówię, że przy porodzie ma być ze mną, nie zaprzeczał nawet :blink: innej opcji nie chcę, ma być przy mnie i już :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833913 przez mesy
Ferri ponoc w Rybniku jest godny do polecenia szpital do rodzenia :P u mnie w miescie jest masakra nie bede tam rodzic i uj ! Pojade do innego najwyzej bede trzymac brzuch i nogi na krzyz co by nie wylecialo haha

Angi bo brzus pierwsz klasa :P te wczorajsze zdjecie to chyba jakies stare bylo hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833914 przez Asia K
Gosia :kiss: ja wiem ze gdybym blizej mieszkala to juz moglabym na ciebie liczyc :kiss: :kiss: :kiss:

Ale czytam was , czytam i czytam i zawsze bylo tu wesolo ale dzisiaj to wy wszystkie chyba "narabane" jestescie :silly: No kielcze sie do monitora jak glupek
Przyznac sie tu szybko - co piłyscie? :blush:

Gwiazdka chyba sie obrazila bo avatara zmienila :huh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833915 przez gosia28
na szczęście obyło się bez strat ;)

w szpitalu w mojej mieścinie to makabra jakaś, jedna sala porodowa dla 3 rodzących, ale można wchodzić do pokoi później sześcioosobowych :ohmy: :ohmy: :ohmy: ale spoko 6 babek obok siebie nie leży bo czasy rozpłodowe są inne. Ale 40 km dalej otworzyli mega wypasioną placówkę pięciogwiazdkową i to z free, znaczy na nfz też przyjmują :cheer: .

Asia też zauważyłam nowego avatara B)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl