BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 2 miesiąc temu #862610 przez gosia28
Pinezka matko z córką weź ty z atrofią B) ciekawie musiałaś w tym fitness club wyglądać ze swoją łapką w temblaku :laugh:

aggi ja dziękuję leżę z brzuchem wywalonym do góry po moim obiadku :blush:

Agni piękne rzeczy dla Poli szykujesz :)
no i masz, specjalnie przed chwilą dla Cb siknęłam niedowiarku :P

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862612 przez aggi
gosia to niechaj wióry lecą ! hej ! B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862620 przez Dagnes
No w koncu Porto przedstawila nam oficjalnie panne Zuzanne :-) Slodziutka i tez mi sie wydaje ze do mamy podobna.
Ja mam dzis jakiegos lenia. Kuchnia wola mnie zeby ja porzadnie posprzatac a mi sie nie chce. Kusza mnie julkowe muffinki wiec chyba zrobie w tym tygodniu.
U nas tez dzisiaj na obiad spagetti.
Gos dzialaj oby za 2 tyg kolejne maliny byly.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862628 przez Asiaa
Uwaga będzie poemat ;)

Ann dzięki :kiss: W tej przychodni przyjmują dwie babeczki, kilka razy byłam u jednej ale po monitoringu stwierdziłam,że będę próbowała się umawiać do tej która robiła to badanie (jest to właścicielka). Wydała mi się trochę bardziej sympatyczna i chętna do kombinowania odnośnie mego zajścia. Ona przyjmuje od godzin porannych i to nawet bardziej by mi pasowało bo przed pracą mogłabym tam wskoczyć. Jak już @ przyjdzie to spróbuję się do niej umówić i podpytać co dalej, będę też potrzebowała recepty na dupka.
Wakacje w ciepłych krajach chyba każda z nas by chciała ;) Nie wiem czy potrafię wyłączyć myślenie w temacie 'dziecko'. Wiem że byłoby pomocne tylko gorzej zrobić. Jak z mężem byliśmy w podróży poślubnej to tak praca za mną chodziła, że szok i przez to nie wypoczywałam tak naprawdę. Dopiero na 2 dni przed powrotem odpuściło i zaczęłam odpoczywać. Wiem, że to dziwne, sama byłam w szoku że aż tak się przyczepiło do mnie.

Monique jest to drugi cykl. Wcześniej z 7 cykli miałam na proverze, która miała działać jak dupek, ale się nie udało. Potem ją odstawiłam i zaczęłam robić testy owu.

Emma wiem, że nie jestem sama i cieszę się że mam Was by pogadać o wszystkim, czasem się pośmiać a czasem ponarzekać i że jesteście wsparciem i podtrzymujecie na duchu :) Najgorzej że niektóre rzeczy się zazębiają "kariera" i dziecko. Wiem że @ jeszcze nie przyszła, ale już miałam taki cykl że najpierw takie delikatne zabarwienie kolorem się pojawiło a potem @ przylazła i dlatego przypuszczam że teraz będzie podobnie. Do wczoraj bolały mnie piersiątka :silly: a dziś już nie. Póki co testować nie będę :silly:

Agni mężu był badany. Na monitoringu w poprzednim cyklu był pęcherzyk, a później nie więc owu była, testy też wychodziły pozytywne. Na ostatnim usg pytałam czy wszystko co ma być to jest (chodziło mi o płyn i odpowiednią grubość endo) to powiedziała że tak i jeszcze obróciła monitor w moją stronę i pokazywała takie 3 jaśniejsze kreseczki i mówiła że to świadczy o tym iż hormonalnie wszystko jest ok.
Buciki słodkie wynalazłaś dla Poli :) opaska też fajowska :)

Gosia dzięki za kciuki :kiss: Maliny ładne :) oby następne tak ładne już na ciążowym były :)

Brat zaproponował by skoczyć do kina z okazji jego urodzin które były ok 2 tyg temu, to przynajmniej trochę rozrywki będzie ;)

Kurcze, chyba zamiast zarazić się brzuszkami to przeziębienie na forum złapałam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862640 przez issska1986
hejka,

Porto ja też już oblukałam młodą na fb, i śliczniusia po mamusi bo podobna jak dwie krople wody :lol: :lol: :lol:

Julka juz wiem gdzie mieszkasz B) B) po zdjęciach ;)

Gosia jakie malyny, kurdę ja nigdy takich nie miałam :dry:

My jutro z młodą po ciuszki jedziemy do koleżanki...

A u mnie na obiad...
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Aggi ja chce zapiekane, tez już jadłam , ale ja teraz pałaszuję jak koń przy tym karmieniu i zjem z chęcią :cheer: mąż się pyta po co mi torba na spacerku przy wózku, a ja mu odpowiadam -na jedzenie :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #862646 przez Agnilla
oooo to musze przyznać, takich malin chyba nigdy nie miałam, nooo może raz pamietam jak tesciowie byli w sierpniu, ale Pola mowi "ooo fak, babka, to ja sie nie pojawiam" :P
Jurek, nogi ogolone? ;) to bierz P. w obroty! :)
Asiaa, ja Ci wcale nie powiem wyluzuj, ale działaj i walcz dalej. pewnie pytalam, ile dupka dziennie bierzesz? i ktory to juz cykl z dupkiem?
ja juz podgrzewam zupke i czekam na meza, a potem jedziemy po wode, bo schodzi nam jej teraz tyle, ze kurde az jestem zdziwiona, ale przynajmniej nakretek mam pelno, a brat ma za nie podwyzszone zachowanie w szkole czy cos :lol: zreszta jak nie jemu to dam komu innemu, nie zmarnuja sie :)
ej, piszecie do mamy podobna, do taty...mnie tak ciekawi, jaka Pola bedzie :) pytalam meza czy mysli, ze bedzie ladna :P umowilismy sie, ze jak bedzie brzydka to tego glosno nie powiemy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862661 przez emma
Agni, no właśnie nie pozwolił, więc nie robię. Będziecie wróżyć z fusów, czy zaszłam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862679 przez Asia K
julka napisał:

no ale jak jego auto... chyba jestecie razem, jestescie rodziną, bedziecie miec dziecko - to nic ze bez slubu, my na razie tez mieszkamy razem bez slubu i co jego to moje, a co moje to jego. e :D


Julka u mnie jest tak - co jego to nasze , a co moje to moje seseseses :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862685 przez Asia K
Gosia mam nadzieje ze wykorzstalas maliny :D

Julaa – ja tez bym poszla do innego Gina albo do rodzinnego na twoim miejscu ;)

Ada ty tez? Co – pogoda tak na was dziala ze zle humory same są?

Porto no w koncu :D Śliczniusia – gratuluje jeszcze raz 

Ewaluacja – witaj i rozgość się  Pamietaj o wkupnym serniczku dla Agni ;) pytaj o wszystko co chcesz i wklejaj zdjęcia testów – my to lubimy :D
Oooo i Agni się sama tez upomniala :D

Gosia – ja chetnie na tekie domowe spaghetti się załapie 

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862699 przez gwiazdka2014
Hej, byłam u rodzinnego miałam 37 stopni, zwolnienie do środy :)
Porto ale mi humorek poprawilas śliczna Zusia :) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #862733 przez mesy
U nas wszystko ok po wizycie ;) z usg mamy 16 -3 dzień płci nie znamy :dry: powiedział , że sama mogę sobie powiedzieć co tam jest hahha na zdjęciu nic nie widać :angry: :angry:
kość udowa odpowiada na 17 tydzień i ogólnie moje dziecko ma okrąglitki brzuś haha za dobrze wyżywione :P


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862745 przez ann-sunshine
Mesy wazne ze wszystko ok, a plec sie dowiecie w swoim czasie

Gwiazdka rozumiem ze do srody w przyszlym tygodniu? Ale nie masz B na zwolnieniu?

Asia a ty od jutra na wolnym czy cos pomylilam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862747 przez Asia K
Mesy czyli twoje dziecie ujawni sie dopiero na połówkowym :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862749 przez Asia K
Mesy czyli twoje dziecie ujawni sie dopiero na połówkowym :S

Ann - od przyszłej środy na wolnym bede . Pracuje do 1 kwietnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #862755 przez mesy
Mam nadzieję , że ok ;) mam łożysko przodujące nisko :dry: niby z wiekiem ciąży powinno iść do góry ... ale zobaczymy - mam zakaz na sex haa :blush:

aaa i mogę sobie wybrać PN albo CC :lol: :lol: kocham mojego lekarza haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl