BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 1 miesiąc temu #863193 przez aggi
Dzień dobry :)

Wyspałam się w końcu, ani jednego wstawania na siku :cheer: szał :D
Za to rano jak wstałam to myślałam że z kibelka nie wyjdę :P

Isssska i prawidłowo torba przy wózku na prowiant musi być :blush: :blush: :blush:

Asia K jak to się mówi 'Co Twoje to moje, co moje to nie rusz' :lol: mam to samo w domu :silly: ładny brzusio a jak wysoko osadzony! śliczny :cheer:

mesy to gin Ci specjalnie nie powiedział co widzi ? czy nie widział nic? bo nie kumam :unsure: najważniejsze że dzieć zdrowy o :)

Ada zdrowiej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863194 przez julka
Asia! slicznie!!!! :) :) :) :kiss: zazdraszczam :P

Ada, to sie wyjasnil Twoj humorek pod psem.... trzymaj sie dzielnie i nie daj chorobsku :kiss:
Łączę się z Toba troszke w cierpieniu bo ja sie obudzilam z silnym bolem glowy i powiekszonymi wezlami na szyi, az sie zdziwilam, bo ja przeciez nie choruje ;) ale wszyscy jacys zainfekowani to nawet w tramwaju cos mozna zlapac.... ech...

Ja sie tak zle czulam ze wzielam sobie apapa, chociaz matka na mnie nakrzyczala, zeby nie brac... bez sensu.. i poszlam do knajpki pod blokiem, gfzie jest pyszne sniadanko z kawunią za 10zl :) a co, mozna sie czasem porozpieszczac :) wlasnie tu siedze i stąd pisze i juz mi lepiej :)

Mesy, ja tez Cie rozumiem, ja tez mam wolny wybor i zawsze myslalam o cesarce, ze wszystko zrobie zeby miec cc, ale od kiedy jestem w ciąży to bardziej mysle co dla Bąbla bedzie lepsze.... imysle, ze jeslimnie znieczula przez caly porod, to dam rade. A mysle, ze mnie znieczula bez problemu. A co do powiklan po PSN to po CC tez jest ich duzo.... sama bylam kilka razy przy atonii macicy i w konsekwencji jej usunieciu - 2 razy bylo to po cc i 1 raz po psn... wiec nie ma zadnej reguly... kazda opcja ma swoje zady i walety, jak ze wszystkim.... zobaczymy, tak naprawde jeszcze pewnie zmienimy decyzje kilka razy przed godziną zero ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863206 przez mesy
Julka no właśnie ja kurde nie wiem .....lekarz chyba nie dawał by mi prawa wyboru jak by to było takie złe ....
zaś się zastanawiam co dla dziecka lepsze .... pierwsze porody przeważnie trwają długo ...jeszcze przy tym moim tyłozgięciu ..lekarz ma problem ze znalexiem macicy przy badaniu :angry:
a drugie zaś lepiej się przemęczyć i mieć z głowy czy dać się pociąć i też swoje się przemęczyć ? obawiam się też wiszącej skóry na brzuchu po cc :S wiem głupie to bo może też być taka PPN .... sama nie wiem za nim podejmę decyzję na pewno jeszcze popytam lekarza co będzie lepsze dla mnie , a przede wszystkim dla dziecka
czym więcej czytam tym bardziej jestem głupsza :dry:

aggi no gdzie specjalnie :P mój lekarz traktuję mnie trochę ''inną ręką '' , że tak powiem ;) starał się bardzo , ale dziecko też było tak ułożone , że cieżko było stwierdzić kto tam mieszka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863210 przez Ada2424
Monique fakt miałam zacząć od tego miesiąca moją przygodę z testami owu, ale ta cholerna cytomegalia wyszla dziwna i gin kazał mi ją powtorzyc po miesiącu raz jeszcze ten igG i dodatkowo mam zrobić jeszcze igM. W poniedziałek jade na wyniki a 2 kwietnia na wizyte u gina i wtedy będzie wszystko wiadomo, mam nadzieję, że od maja zacznę w końcu starania. Nawet sie dobrze złożyło bo teraz ten remont i łazienka rozwalona, pełno specyfików śmierdzących i kurzu to i lepiej że starania na chwilę wstrzymane :blink: no i chyba zrobię jednak tak jak mi gin radzi że po odłożeniu anty od razu działać, ponoć szybciej się zachodzi, no i mniejsze prawdopodobieństwo na "wyklucie się" torbiela, jak to u mnie wczesniej bywalo.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863222 przez moofka
laski jeszcze macie czas sobie spokojnie porozkminiać jak chcecie rodzić :) ja na swój poród sn nie mogę narzekać bo szybki był, na grudniówkach dziewczyny miały jazdy i po sn i po cc.... ale wszystko do przeżycia :)

julka a Ty dopiero śniadanie wcinasz? czy siedzisz w tej knajpce od bladego świtu? :)

mesy dobrze że dzieć palucha ssał bo jeśli dobrze pamiętam to Pola Petunia se giraske do buzi pchała :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863244 przez Asia K
Julka , Mesy a jak to jest ze wy mozecie wybierac pomiedzy sn a cc? Ja chcialabym wybierac i nie moge - o co w tym chodzi ? :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863250 przez aggi
mesy hahahha no rozumiem ale tak to zabrzmiało że masz sobie sama poszukać :P że myślałam że specjalnie Ci to powiedział :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863311 przez julka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863324 przez mesy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863342 przez Agnilla
no tak mnie nie ma to produkują :)
ale miałam dzis energie, to wysprzatalam kuchnie, sypialnie, lazienke i przedpokoj, zaliczylam lumpkowe zakupy tiridiri i pofarbowalam wlosy :) zaraz spadam robic ciasto na nalesniki, bo dzis na obiad nalesniki drozdzowe :)
Asia, ja tam sie nie znam, na moje to maly masz ten brzuch :)
moof ja na forum pojawiłam się jakoś jak Ty, dnia nie pamietam, ale pamietam jakiego nam psikusa zrobilas z malinami, bo wkleilas je chyba jakos po weekendzie a wysiuralas w pt ;) a Pola to albo bedzie zamulona po starym i nie odroznia nogi od reki, bo pcha do buzi stopy albo ma adhd i pakuje wszystko :P ale to adhd to nie wiem po kim ;)
mesy, ja mam dylemat jak Ty, przyzwyczailam sie do faktu cc, a nowy ginek ma zupelnie inna wizje i twierdzi, ze lepszy bedzie dla mnie porod naturalny. jeszcze mi powiedzial, ze jak sama nie dam rady to mi pomoga proznociagiem :ohmy: ja mu kuwa dam proznociag, niech se sam do łysiny przyłozy :angry:
a w ogole ogladalyscie na polsat cafe wczorajsze porody :ohmy: myslalam, ze lasce jednej pojade zabeac. wypelniala przed porodem ankiete i powiedziala, ze nie chce dziecka po urodzeniu :ohmy: jak to powiedziala, ze maja jej przyniesc corke wykapana i ubrana. gupia pipa. ale polozna jedna wypelniala ankiete, a zupelnie inna odbierala porod i tak jej ta mala polozyla na bzuch :lol: to ona kazala ja zabrac, a polozna mowi "trzymaj, to Twoje" :lol:
Gwiazdka siku w nocy...od 3 nocy wstaje 2 razy :angry: nie wiem jak ten gnojek maly lezy, bo ide i siusiu ledwo co robie, a cisnie mnie ze ledwo moge wstac. musze sobie z nia pogadac :P teraz dostala galaretke, ja zjadlam banana to grzeczna jest ;)
a teraz, zeby nie bylo, lansiara bedzie a co :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863351 przez Asia K
Ja przyszlam na forum krótko po Mooff i dobrze pamietam jak nie wiedziala czy zrobic test czy tez nie i sama nie dowierzala ze wyszly II :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #863367 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863377 przez monique1983
Ada- chyba faktycznie lepiej próbować zaraz po odstawieniu. Ja po odstawieniu 3 cykle miałam normalnie, a później zaczęło się chrzanić, a to brak okresu i wywoływanie, a to torbiel...

a co do cc to zostają chyba albo znajomości albo w prywatnym rodzić i zapłacić za cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863396 przez Agnilla
Jula, ja nie mam cierpliwosci do lumpkow, a ten co tam zaczelam chodzic mam blisko domu i w sumie po drodze, jak robie zakupy. co tam sie dzieje :ohmy: jakbym miala wiecej energii i cierpliwosci...choc i tak uwazam, ze cos fajnego zawsze znajde, inni gustu nie maja :P a za te 5 ciuszkow zaplacilam 23 zl :P
ja musze spisac ile mam bodziakow, bo w tym lumpku tez ich pelno nowych bylo, ale nie wzielam. bo mi bardziej brakuje pajacy i odziezy na bielizne. zreszta mi ciuchow zawsze brakuje :P ej kurde, wlasnie sobie przypomnialam, ze mi sie snilo, ze szafa jutro bedzie, a to tylko sen kuwa :P ale idzie piekna pogoda to sie za pranie Polowych ciuszkow wezme i jeszcze raz spisze ile czego mam, bo poprzednia kartke gdzies zawieruszylam :lol:
Monique ma racje, ja sie postanowilam "oczyszczac" ok roku...pewnie gdybym zadzialala od razu to bym zaszla, a potem zonk i rewloucje sie zaczely dziać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863411 przez Ada2424
Agni dlatego po ostatniej rozmowie z ginem stwierdzilam, że od razu po odlozeniu zaczniemy, nie będę robic przerw bo pozniej roznie moze wyjsc. A tak od razu zawsze jest ciut wieksza szansza ze sie uda wczesniej. Niektorzy twierdza ze zaraz po odlozeniu to mozna blizniaki miec, ale to jest bardzio male prawdopodobienstwo, a ja od zawsze mówie ze jak mam sie starac latami o dziecko to wole zeby od razu byly blizniaki :silly:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl