BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 2 miesiąc temu #862504 przez monique1983
Gosia- to działaj, działaj ;)

U mnie 21 d.c. testy negatywne, owulki brak, czyli by się zgadzało z tym co widziała moja gin, także czekam na okres i nowy cykl, biorę dupka, mam nadzieję, że w następnym cyklu będzie już dobrze.

Porto - śliczna ta twoja Zuzia :)

ewaluacja - witaj, nie wszystkie w ciąży, zerknij na nasz owulkowy meldunek :blink:

www.zapytajpolozna.pl/54-planujemy-ciaze...meldunek/Page-2.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #862505 przez Asiaa
Julka, Agni dzięki za pocieszenie :kiss: Dołek już wczoraj wieczorem mnie złapał, bo za kilka dni @ będzie. Wczoraj już jakieś ślady były choć dupek nadal przyjmuję.
I nie wiem jakie dalsze kroki poczynić jak już @ przyjdzie i będzie nowy cykl... :dry:
A do tego zaczynam kichać i ciągać nosem :angry:

Porto fajną masz pannę w domku :cheer: :cheer:

Ewaluacja witaj i śmiało pytaj jeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie testów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862524 przez ann-sunshine
Witaj Ewaluacja, to fakt, dużo nas w ciąży się zrobiło, ale są też takie co dalej się starają i od czasu do czasu wklejają nam tu zdjęcia testów owulacyjnych.

Porto znam ten ból, miałam dokładnie tak samo niestety. Walka się opłaca, choć łatwa niestety nie jest. Trzymajcie się dzielnie. Pij dużo wody, jak przystawiasz to szklanka, dwie i tak cały czas. W końcu zaskoczycie.

Asiaa przykro mi to słyszeć. A inny gin z innym pomysłem, albo konkretniejsze badania? Albo urlop w ciepłych krajach i wyłączenie się z tematu dziecka? Buziakuję :kiss: :kiss: :kiss:

Monique, kurczę no! Ale tzn że twoja gin się zna. W takim razie oby dupek zrobił w końcu swoje i oby kolejny cykl był książkowy tak jak u Agni i Julki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862532 przez Domiśśś
Buziaki dla ślicznej Zuzanki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862542 przez monique1983
Ann- dzięki Kochana, oby tak było :kiss:

Asia - u mnie z humorem też marnie, bo cykl stracony, ale cóż, trzeba walczyć dalej. Jak długo bierzesz dupka, tzn. który cykl?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862544 przez emma
gwiazdka2014 napisał:

Agnilla on pracuje, autobus mam 6:23 wiec z domu musiałabym wyjść o 6:10, a wstać o 5 :O Nie wyobrażam tego sobie. Ale dziś jestem zła. Już się tak nakręciłam w pracy, że wkur... się strasznie masakra!!!!


Gwiazda, skoro wstawanie o 5 cie przeraza to lepiej korzystaj z zycia, bo juz niedlugo ;) w weekend u nas bylo wstawanie 4.30, a dzis 6 i to bylo baardzo pozno :silly:

Asiaa napisał:

Emma zdrówka dla Was dziewczynki! :kiss:


dziekujemy! :) Zosia juz lepiej, ja troche kaszle, ale ogolnie do przodu :laugh:
nie doluj, tylko pomysl, ze nie jestes sama :) podoba mi sie pomysl Ann, cieple kraje i koniec tematu dziecko: skupienie sie na karierze, a dziecko pojawi sie pewnie w najmniej "odpowiednim" momencie :laugh: nie wiem, czy sama nie podejme tego "projektu", chociaz wy macie latwiej z tymi cieplymi krajami. my se mozemy pomarzyc o samotnym wyjezdzie ;) poza tym @ jeszcze nie dostalas, wiec nie kracz, tylko test zrob :laugh: ja od tygodnia jade na Lutku, a czuje sie roznie... :dry: no coz, jakby co to stawaim na kariere :silly: :lol:

Porto, Zuzanka sliczna, caluski! :kiss: :kiss: :kiss:

Gosia, super, ze malinki, trzymam kciuki za upojne noce i dnie! :lol:

Ewaluacja, no niestety nie wszystkie ciezarne ;) z osob wymienionych w moim poscie, tylko Gwiazda sie spodziewa :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862558 przez Agnilla
Ewaluacja witaj, przeczytałaś cały nasz wątek? ale tak dokładnie ?
to gdzie jest serniczek dla Agi :ohmy: dajesz dajesz, bo 2 dzień nie jem słodkiego to se podjem, co mąż nie widzi sasasa ;)
monique, owulacja nie wie co traci, że Cie na mc opuscila, ale zobaczysz wroci skruszona! ;) a potem sama ją pogonisz, dupek Ci w tym pomoże :)
Asiaa, meza badalas o ile dobrze pamietam, Ty masz wszystkie wyniki dobre? hormonki i inne? dzis jedna moja znajoma poszla do szpitala na hsg, moze warto jajka przepchac :unsure: ja sie tak kurna nie znam
Panne Zuzanne ja juz dzis podejrzałam na fb :) ona malo je, bo o figure dba a co ;) tzn pewnie ona by wiecej jadla, ale Porto ją tam pilnuje ;)
ej ja ciepłe kraje zaliczyłam, wcześniej mazury i mnie Pola w uja zrobila. poczekala az delfin bedzie, potem tez poczekala nie wiem na co, bo wolalabym na wiosne rodzic ;) no ale najwidoczniej zrobiła jak chciała ;) a teraz dostala 3 orzechy, banana i jogurt i zobaczymy co zrobi z moją wątrobą :ohmy:
a wiecie co ja własnie bede robic? :P liste co mam do zrobienia :lol: to juz jest progres :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862561 przez gosia28
ba, jasne że działamy :lol:

aggi jak Ci się nie chce gotować to ciśnij do mnie, właśnie zrobiłam spaghetti bologneze z własnoręcznie robionym makaronem :woohoo:

kto ma ochotę niech wpada bo zrobiłam jak dla wojska :cheer: :cheer: :cheer:

Ewaluacja fajnie, że wpadasz do nas, nooo kochanieńka trochę tu nas jest na polu walki ;) śmiało, rozgość się, pytaj o co chcesz, udzielaj wtrącaj w temat :laugh:
długo się starasz?

Porto :cheer: :cheer: :cheer: nareszcie, śliczna myszka :kiss: :kiss: :kiss:

Asiaa, monique kurczę, trzymam kciuki za jeszcze ten cykl :kiss:

Domiśśś jak Ty się czujesz? Wszystko git?

emma kiedy się szykujesz na jakieś testowanko?

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #862566 przez Agnilla
Goś, ja nie wpadne, bo mam brokułowa z wczoraj, ale odloz mi troche na jutro plis ;)
ej Pola puka i pyta, czy jej kupie smalldesign.pl/glowna/495-buty-13cm.html :P
ale wiecie, ze chyba kupie nie? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862568 przez emma
gosia, u mnie tez dzis spagetti, tylko ze z razowym, no i niestety nie wlasnorecznie robionym, z takich rzeczy to ja tylko lane kluski umiem robic ;) a srednio by chyba pasowaly :silly:

sama nie wiem, co z tymi testami poczac... dzis mam dopiero 8. dpo, wiec jeszcze czas. poczatkowo chcialam testowac w przyszly poniedzialek, bedzie 2 tygodnie po owu, ale dzisiaj juz sama nie wiem. nie lubie tych samotnych kresek ogladac, to moze w ogole na @ se poczekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862572 przez Domiśśś
Gosia ogólnie ok. tylko męczy mnie to przeziębienie... jutro jak mi się nie poprawi to jestem umówiona do lekarza, żeby osłuchał mnie czy coś tam się nie dzieje...

Z dzidzią myślę że wszystko dobrze... na razie chyba się jeszcze nie szykuje :) Zresztą nie może bo mama jeszcze w proszku ;) Torba nie spakowana jeszcze sporo rzeczy do kupienia :)

Dziś jest oficjalny miesiąc do terminu porodu :)) Masakra :)

Z jednej strony przeraża mnie to że to w sumie lada moment a z drugiej w ogóle nie czuje że to już... jakoś strasznie mi się to wydaje odległe i tak jakby mnie to nie dotyczyło... Dziwna jestem chyba normalnie :S W przyszły czwartek mam wizytę u gina to może on mnie natchnie że to już !! :ohmy:


No a Ty działaj działaj skoro malinki na horyzoncie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #862574 przez Domiśśś
Agnilla kupuj i się nie zastanawiaj bo są BOSKIE :cheer:


I do tego ta kiecka :D

smalldesign.pl/glowna/584-body-mietowe-pettite-6-12-mcy.html :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862583 przez Agnilla
a przeciez, że własnie robie przelew :P byly rozm mniejsze za polowe ceny :lol: wiec dobralam mietowa opaske a co :P smalldesign.pl/glowna/384-opaska-z-kwiatkiem.html
Ej Wy wierzycie, ze Jurek mial maliny na testach owu? ja tam zadnej fotki nie widzialam :P
Domiśśś jak bede miala mc do porodu to w galoty narobie, zreszta juz powoli zaczynam robic :P chyba w tym tyg spakuję torbę :lol:
Emma, a maz juz pozwolil robic testy? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #862587 przez aggi
monique trzymam kciuki za kolejny cykl :) oby @ nie kazała długo na siebie czekać :)

Porto a może herbatki na lepszą laktację? gdzieś czytałam że to pomaga :S

Agni lista co jest do zrobienia zawsze jakoś motywuje :P chociaż do zaczęcia czegoś :D śliczne buciki :blush:

gosia jaaaaaaacie zazdraszczam spaghetti :ohmy:

ja z braku laku .. i z braku smaków i pomysłów.. piekę zapiekanę ziemniaczaną z kiełbaską itd.. małż musi coś zjeść :P
ktoś kce?



Domiśśś ja w ogóle nie wiem gdzie mi połowa koło nosa przeleciała, więc zapewne na sam koniec będę miała tak jak Ty :blush:


idę popatrzać na moją zapiekanę czy długo jeszcze :S
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862594 przez Pinezka
Porto, sliczna coreczka :*

Ewaluacja - dolaczaj smialo, my probujace zaciazyc jestesmy tu z ciezarnymi tak pol na pol, wiec wcale nie jest nas tak malo :side: Opowiedz cos o sobie, dlugo sie starasz czy to dopiero poczatki?

Ja wrocilam wlasnie z trzygodzinnego spaceru i tak mnie plecy napierd..., ze nie wytrzymalam i na podlodze sie musialam polozyc :huh: Od tych czterech tyg z temblakiem chyba mam atrofie miesni w polowie ciala czy co :unsure: , na szczescie juz sie z niego zaczynam uwalniac i miejmy nadzieje, ze w przyszlym tyg bede juz mogla wrocic do w miare normalnego trybu zycia. Wczoraj wymknelam sie do fitnessclubu, zeby chociaz na rowerku stacjonarnym popedalowac. Ale bylyby jaja, gdyby ktos mi kontrole zrobil, jak sie sprawuje na zwolnieniu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl