BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868759 przez ferritka
Ann, uśmiałam się pierwsza mądra druga ładna :lol: :lol:
ja mam kuzynkę Natkę i tak...jak była mała zawsze na "nie" naburmuszona, nafochowana wszyscy mówili " taka ładna ale tak jej ten grymaz zostanie " :blink: a teraz ..ma 21 lattaka fajna dziewczyna z niej wyrosła, ogarnięta, śmiała, przebojowa :)
ja też wierzę w magię imion :lol: :lol: - cholercia muszę o Kubie i Kai poczytać :dry: :dry:


eej mogę się pochwalić :S
bo wczoraj miałam słabszy wieczór i naszły mnie płacze, że wszyscy mogą robić pokoiki dla dzieciów, wybierać pierdołki a ja przez ten wyjazd nie będę mogła nic kupić i mi sie przykro zrobiło :( :( no i powiedziałam, że ten nasz dzieć taki od początku bidny i poszkodowany będzie :S :S ... no i Kręgiel powiedział, " ale za to wózek kupisz sobie taki jak sobie wymarzyłaś " B) B) B) hehehehehe wiecie co to znaczy :S :S
bo ja aktualnie mam obrane dwa modele cnie
pokazać Wam ?? :S :blush: dobra bo aż sie trzęse z radości

albo

fajne cooo B) B)

Agni, ja też póki co na początku drogi a już myslę kiedy reszte dzieciów z zimowiska zabiorę, więc jak dobrze pójdzie będę miała prócz tego Groszka jeszcze dwa :lol:
ale zawsze marzyłam o dużej rodzinie, więc no liczę że mimo trudności spełni się

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868765 przez issska1986
Witam,

ferr super wózki, ten drugi bardzo podobny do mojego, tylko koła inne ;) ja jestem bardzo zadowolona... :lol: :lol: fajnie ,że chcesz mieć dużą rodzinkę, ja planuję dwójkę ,a 3 to już jak by się trafiło ;)

Aggi miło,że zrobiłaś babci przyjemność, ale też się tak nie przemęczaj, trzeba było powoli, na 6 godzin to rozłożyć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868768 przez emma
Agni, jesli milaybyc to przymilne zarciki, to przepraszam, wygladalo jak zlosliwosci ;) :)
co robisz na ten katar?

Ferri, fajne karety :)
spelni sie na pewno :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868837 przez Agnilla
no gdzie ja i zlosliwosci :ohmy: mało testow owu tu lata ostatnio, a w sumie to chyba ostatnie jakie pamietam to Jurkowe maliny :)
Ferri, wez Ty sie no z wozkiem wstrzymaj jeszcze...chyba, ze chcesz na karoce wymieniac niebawem ;)
powiedzialam Poli, ze starego nie ma w domu i moze robic co chce to fika i fika, az mu smsa wyslalam, ze dziecko ma wylane na niego ;)
lece wieszac pranie, po wyniki i na targ po rybe, oby sie jakis filecik dla mnie znalazl bo mam mega ochote :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868844 przez emma
Agni, no tak, co ja w ogole plote ;)
ale co robisz z tym katarem to juz mi nie napisalas ;) pomoz, bo sie wykoncze dzis :)

prawda, z tymi testami :)
moje malinki z Julowych ( :kiss: :kiss: ) testow to juz ze 3 tygodnie temu byly :)

odliczam godziny do konca pracy (niecale 4)
i zycze wam zaocznie milego weekendu! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868853 przez Ada2424
Witajcie :)

Ogłaszam oficjalnie że od poniedziałku rusza ekipa z kaflami u nas :) w końcu! :side: nawet nie wiecie jak się cieszę :lol: do 15 kwietnia łazienka będzie calutka gotowa po ponad miesiącu roboty :blink: i zaczniemy się brać za pokoje :)

Agni ja też od wczoraj strasznie kicham, do tego wstałam dziś z piekącymi oczami, co chwile mi łzawią i czuje jakby były spuchnięte :angry:

Ferri drugi wózio bardzo mi się podoba :)

Aggi super że z groszkiem wsio ok :)

Ej nie ma testów owu ostatnio bo one czekają do maja na mnie :P nie no śmieję się faktycznie nie pamiętam kiedy ostatnio się pojawiły na forum malinki, które testują i nas olewają fotkami malin przyznać się :silly: coś miałam jeszcze którejś napisać ale nie pamiętam co

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868862 przez mesy
ferri widziałam tego woza u mnie wczoraj za blokiem ;) taki śmieszny trochę jest hehe niby mały niby duży ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868888 przez monique1983
Ferri - fajne wózki z tej firmy Stokke, ale ceny konkretne mają, ten drugi mi się bardzo podoba :) Ferri a gdzie Ty się wyprowadzasz? Nad morze czy gdzie indziej?

Ula- ja po dupku kiepsko się czuję, mam zawroty głowy, mdłości, zmęczenie, ból piersi. A w jakich dniach cyklu go bierzesz i po ile? Zanim odstawiasz to robisz test? Ja mam brać od 16 do 25 d.c., ale gdzieś wyczytałam, że jak się jest w ciąży to się nie powinno tak od razu odstawiać, ale nie wiem jak to jest. Mnie moja gin nic takiego nie powiedziała.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868905 przez majka1987gnoWlkp
Witam się i ja z Wami. ale mnie dziś sąsiadka wk....wiła!! moja Luna ma cieczke to wypuszczam ją tylko na podwórko kamienicy coby się wszystkie psy nie zlatywały. zawsze po niej sprzątam żeby nie było, pilnuje żeby nie chodziła gdzie kwatki zasadzone a ta stara raszpla do mnie że mam sprzątać po swoim psie bo ona tego robiła nie będzie !! w końću byłam ostrzegana przez administratora, ble ble ble. wiem że jest w kamienicy jeszcze jeden pies ale mnie się oberwało :/
no co za babsztyl. a jak ona kopci faje na korytarzu i wszystko leci tego śmierdzącego dymu do nas to jest tak dobrze tak??? ehhh

monique ja Ci powiem że ja tak miałam za każdym razem- tyle wiem że ph przed okresem zawsze się zmienia i temu tak jest- nie ma nic wspólnego z infekcją- jeśli po okresie już nie będzie to znaczy że to to :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868906 przez aggi
Issska ale ja to już w miarę spokojnie robiłam :silly: bo jeszcze inne rzeczy czekały - okna, firanki, podłogi hohoo.. ale spokój do zimy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868915 przez zoi
ferr, super tak na usg zobaczyć serduszko, nie? :laugh:

julka, no nie powiem, sprzęt pierwsza klasa :P Ja też bylam na Twoim etapie na usg i bylo płasko jak na blacie, więc moja nadzieja wzrasta :silly: :silly:

U mnie z plecami lepiej, jakoś chodzę, ale jeszcze nie mogę się schylić, bo taki ból jakby mnie ktoś rozrywał.

Trzymajcie się :kiss:

edit:
no i jak mogłam zaponieć!
ann, gratulacje dziewczynki :) Choć nie wiem co wolałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868919 przez Ada2424
Majka to widzę że nie tylko ja mam takie wścibskie i wredne sąsiadki a te stare najgorsze jędze są :P choć tyle mam spokoju że ja mieszkam na wsi w domku z rodzicami i dziadkami ( na parterze dziadki a my na 1 piętrze) i u nas w domu nie ma sąsiadów, ale jak wyjde też z suczką na wieś to też mam przeboje, a nawet ostatnio mialam o remoncie co Wam pisalam. Ale trzeba takie osoby olac i tyle choc wiem jakie to jest denerwujace.

Monique tak jak pisze Majka jak po okresie nic nie będzie się działo to będzie oznaka tego spadającego ph przed okresem takze glowa do gory :kiss:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868938 przez ferritka
dokładnie stokke ten pierwszy to xplory a ten drugi crusi :lol: :lol:
noo Mesy ja go widziałam pierwszy raz z 3 lata temu i powiedziałam Kręglowi że taki bedę mieć :lol: :lol: no i mi zostało :lol: :lol: a i w pani gadżet był kiedys ten wóz
cena , no fakt kosmos, ale jak nic innego kupić nie mogę to sie szarpne :lol: :lol:
Ty Agni przecież ja dzisiaj po tego woza nie cisne, zaplanowane mamy na wrzesień dopiero ,ale pochwalić sie przecież mogę a pewnie do czasu zakupu sto razy zdanie zmienie :lol: :lol:

Zoi, nooooooooooo najpiękniejsza muzyka dla uszów takie bijące serduńko :lol:

moniq
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868941 przez Agnilla
Emma, bo na goly tylek dostaniesz :angry: a co do kataru, spalam lekko na siedzaco i jakos samo przestalo leciec, kto am alergie to wie, ze to sama woda leci i leci i leci :angry: poszlam po wyniki, matko jaki zimny wiatr wieje, a z nim...znowu gile :ohmy: myslalam,ze oszaleje. a taka prawda, ze odkad zaczelam sie o pole starac to odstawilam zyrtec i bylo git naprawde.
monique, bo ja zawsze zapomne Ci odpisac. ja po dupku to mialam cycuchy pameli, wielkie gorace, normalnie jak na okres, tylko szkoda, ze to trzymalo 2 tyg ehh. z tym odstawieniem to prawda, dlatego ja co cykl w 11 dniu brania dupka robilam test. jak byl negatywny nie bralam, przy pozytywnym bralam dalej. i jak mi ginek dosadził 6 tabletek na dobe na poczatku ciazy to byly moje najgorsze dni, takie mialam okropne mdlosci, ale bez rzyganka
majka, babol stary nade mna co mieszka jara faje jak schodzi na dol, albo jara w swojej kuchni i te paprochy spadaja na moj parapet kuchenny :angry: ale juz jej nie zwracam uwagi, bo ona chyba 100 lat ma ;)a popyla po miescie jak szalona, tylko wolno wchodzi na gore, jak ja :P kiedys nawet walnela tekst, ze nasza klatka cicha spokojna,ze dobrze ze dzieci nie ma. bo jest tylko jedna dziewczynka 5 letnia i juz takich dwoch gimnazjalistow. to jej pola pokaze
Ferri nie rob jaj z ta irlandia, tam zimno jest :) i maja brzydkie wozki, mowie Ci :)
a ja odebralam wyniki glukozy, mam 137 a norma do 140. ciekawe co ginek powie
i przyznac sie, ktora miala leukocyty bo i ja mam 20/ul

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868958 przez Asia K
Julka – no wlasnie przez neta taki sprzet się boje kupowac ;)

Agni , a może ty na cos uczulona jestes że tak kichasz?

Aggi – ja przeczytalam i proszę o krem brokułowy :D

Emma – to może jestes uczulona na to samo co Agni ?

Ferii – fajne fajne wózki ale ile kosztują ? ;)

Majka , a wygarnęłaś babie o tych fajach?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl