BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #883039 przez monique1983
Ula - super, bardzo się cieszę i gratuluję :) a maż pewnie trawi opcję, że może będzie miał 4 baby w domu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883043 przez ewelinda83
Dziewczyny litosci, czlowiek do pracy idzie, wraca zmeczony a tu 5 stron naskrobane :woohoo: ale jak sie przy was mozna posmiac, odrazu zmeczenie mija i humor sie poprawia :P

ulka gratuluje, teraz dbaj o siebie :)

gwiazdka fajne ze ten twoj uparciuch sie ujawnil, gratuluje :)

mnie lepetyna cmi, rano mialam plamienie, wiec wszystko wskazuje na to ze @ w ciągu dwoch dni zawita do mnie :(

julka a ty co taka obcykana jesteś w wynikach ?

Ide spac bo rano do pracy musze sie zwlec :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883044 przez Asiaa
Julka USG w tej poradni robi właścicielka a ja chodzie do innej babeczki. Jak o tym pomyśle to moja gin dala mi tylko receptę i nic więcej nie powiedziała, ani kiedy mam przyjść ani co dalej :/ mam clostilbegyt i dupka

Ula z chęcią, dzięki :) info wyśle na priv ;)

Emma co u Ciebie? Nie udzielasz się ostatnio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883068 przez Agnilla
dzien dobry :)
szybkie sniadanie, lazienka i lece po zakupy, poki chlodno jest :) dzis spalismy w nocy pod sama narzuta, ale noc chyba byla chlodniejsza, bo i ciutek zmarzliśmy i się zakrywalismy :) ale dla mnie to i lepiej :)
Ada, nie wiem, może Twoje nastawienie jest lepsze. Ja, a zwłaszcza moj maz, twierdzil, ze uda nam sie od razu a potem bylo zaskoczenie z cyklu na cykl. z drugiej strony musisz wierzyć, że będzie dobrze
noo kolo z wczorajszych rewolucji wymiatał, pipka taka :D a my przy okazji skręcilismy dostawke do lozka w sypialni i dzis mamy ją montować :)
Jula, a to nie w kazdym szpitalu nie jest inaczej? mnie to interesuje, czy mi cewnik zalowa po znieczuleniu? nie obraziłabym sie :) no i fajnie, gdybym mogla jednak w cos byc ubrana :D choc wiem, ze po cc jesli sobie tego zycze dostawiaja od razu do piersi, a ja bym tak chciala. a glupiego jasia daja tez? a te leki przeciwbólowe to takie potrzebne? tak mnie bedzie kuwa bolało :ohmy: :( ? a po ilu godzinach stawiaja matke do pionu? i to pewnie tez boli co? mowie Wam, w dupie, nie rodze :P
ej jak zwiedzaliśmy porodowke na szkole rodzenia, to akurat babka rodzila, ostatnia faza i bylo dziecko, a darła sie...jak małpka :D ja płakałam ze smiechu i mowie do Piotrka, ze przy naszym porodzie juz mi tak do smiechu nie bedzie :P
ok lecę na targ po rybke, ogarne mieszkanie, i pojde znowu spac ;) mezu zaproponowal jeziorko po pracy, zebym sie mogla schlodzic, tak to ja moge :) szkoda, ze pracuje w weekend, bo bysmy nad morze wyskoczyli.
aaa co do poscieli, fakt ladna, ale jula ma racje, ze taka oczojebna troszku i bardziej nadająca się dla starszych dzieci, ponoc niemowlakom zalecaja pastelowe kolory, łagodne
no nic, miłego dnia laski! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883071 przez ann-sunshine
Dzien dobry

Spacer do zlobka zaliczony i juz mam dosc. Jeszcze tylko obiad musze upichcic, ale fo jak odpoczne.

Agni powiem tak, nie ma co twardej zgrywac, tylko brac leki jak daja.

Ej no ktoras z dwiema krechami na luty musi byc, dawac dziewczyny, dawac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883083 przez Agnilla
ann ja twarda? cooooos Ty :P wlasnie bardziej chodzilo mi o to, czy to az tak boli, ze trzeba takie mocne leki dostawac :ohmy: mnie to beda z miesiac musieli dozylnie ;)
ja sie zebrac nie moge, ale ide, poki chlodno w miare

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883086 przez ann-sunshine
Agni nie ma co sie oszukiwac cc to przeciecie wszystkich powlok brzucha, to boli, ale ponoc na lekach do wytrzymania jest. U mnie juz chodno nie jest :-/ juz o mrozonej kawie marze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883094 przez gwiazdka2014
Hej, ja od jakieś czasu siedzę w labolatorium, pani powiedziała ze muszę czekać 60os. No zesz kuwa noooooooooooo co za suka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883137 przez moofka
gwiazdka gratuluje synka :)

julka w końcu Wojtek się porządnie aktywował :laugh: nooo mogę Ci powiedzieć tak jak Agi wcześniej mówiłam - zobaczysz później :woohoo:

ulka dla Ciebie też gratulacje :kiss: i jest kolejny suwaczek, który mi szybko zleci :silly:

julka jak napisałaś o psn i czy można siku to się zaczęłam zastanawiać czy ja sikałam :blink: ale nieee bo mi zakazali pić i jeść dzień wcześniej od wieczora, posikałam się tylko wodami skacząc na piłce :silly:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no i nie wiem czy coś jeszcze miałam pisać :huh:

u mnie już dziki upał, Zośka w samym bodziaku szaleje na macie :) a ja chyba zjem lodotwixa na drugie śniadanie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883150 przez ferritka
bry;))

Gwiazdka ,, nooo gratuluję Antka :kiss: :kiss:

Julka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wreszcie Wojtula daje znaki ;))) gratulacje i cicho zazdroszczę, ja wciąz czekam cierpliwie :))

Ulka, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa oficjalnie witaj mamo styczniowa :kiss: :kiss: :kiss:

co komu miałam jeszcze? sklerozo dobij mnie już teraz a nie męcz :blink:

mama mooffka, dobrze, że Cię wysłali na ten kibelek ja mam czarne wizje że w trakcie będzie niespodzianka i chyba bym się spaliła ze wstydu :S :S

aaaaa znowu taki hyc , aaaaa wiem co miałam,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a odebrałam wyniki wczoraj ...
mam bakterie w siuśkach i leukocyty 11,4 gdzie norma 10 jest..w ogóle jakieś mam te wyniki popodwyższane patrząc na pierwszą morfologie, i siedzę jak na szpilkach do wizyty co to w tych siuśkach uhodowałam ;////

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883157 przez Ada2424
Dzień dobry :)

U nas straszny upał a mam jechać po południu na zakupy z Mężem no chyba że będzie burza. Kurde męczymy już ten przedpokój drugi tydzień :angry: taka zła jestem bo mysleliśmy że będzie mało roboty góra na tydzień a my jeszscze kafli nie położyliśmy na podłogę bo trzeba zrywać dechy i robić od nowa tak jak robilismy w kuchni :( umęczeni już jesteśmy tym remontem strasznie bo to już 3 miesiące się ciągnie i gdzie nie wejdziemy to sie okazuje że jeszcze to trzeba i tamto i tak schodzi a kasy ile poszło to głowa mała :(

Ann to po cichu trzymaj kciuki za miejscówe na luty dla mnie ;)

Agni mój Mąż to samo cały czas mi mówi że luty będzie i koniec. A ja jakoś z dystansem do tego podchodze nie nastawiam się że musi się teraz udać, tym bardziej jak widzę, jak tu na forum niektóre Dziewczyny długo czekają. Jestem zdania, że lepiej być miło zaskoczonym niż się rozczarować i tego się trzymam :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883170 przez Asiaa
Bry.

U mnie też coraz cieplej. Weekend też ma być gorący, więc przydałoby się coś wymyślić do "roboty" B)
@ może jutro, a może jeszcze dziś, bo małe przesłanki już są

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883208 przez ewelinda83
No i przyszla @ dwa dni szybciej :( testujemy i probujemy dalej ... chyba wygrzebie stare badania :/

a wieska to tez zaczac dzisiaj brac :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883247 przez aggi
Dzień dobry :) Znów straszna duchota, jeju głowa mnie napinkala od rana :dry:
a nic się samo nie zrobi... to będzie ciężki dzień. :unsure:

Agni ja nie chciałam jechać właśnie bo sama twierdzę że nie chciałabym w szpitalu żadnych pielgrzymek no
ale napisała żebyśmy przyjechali z emkiem to wsiedliśmy w auto i wioo. Wiesz co ona powiedziała że wszystko super tylko
czuła już na koniec jak szarpią jej tam wszystkim - cokolwiek to znaczy :blink: no ale ogólnie obydwie całe i zdrowe
i mówiła że nie było tak źle .. a po znieczuleniu dostała właśnie tak jak julka pisze morfinę i żadnego bólu nie czuła.
Nie wiem jak tam dzisiaj bo o 13;30 była po cesarce wczoraj to leżeć jej kazali dłuuugo bo 19 i nadal leżała.

Ada mnie strasznie męczą te upały :S

ulka no fajne kuchenne rewolucje były hahahah śmiech na sali a ten kooleś.. haha :pinch:

Ann tylko że gwiazda to jeszcze w ciąży nie była a bzikowała tutaj z zakupami haha. Także wiesz ej teges nie porównuj tak :huh: :P

ewelinda nie ten cykl to następny, głowa do góry :)

Spadam prasować póki mam ochotę a później do wyra bo strasznie mnie głowa boli :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883252 przez Porto1987
A ja dziś siedzę w domu, bo wieje jak cholera. Wyszłam na chwilę, to nie mogłam drzwi od klatki otworzyć i później mi ciężko było wózek pchać. To pół biedy, ale po co ma mi bobasa przewiać :P

Fajnie was się czyta karmiąc :S przynajmniej taka moja rozrywka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl