BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #883703 przez ulka1983
Natalka też była ułożona pośladkowo i lekarze nie widzieli w tym problemu :S ale to właśnie zależy od lekarz i ich dobrej woli ;) ile już Pola waży ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883711 przez Agnilla
Tak, ale w przypadku pierworodek i ułożenia pośladkowego wykonują cc, a Natalka rodziła się jako druga
Pola tydzień temu wazyla ponoć 2545 g, w życiu nie zdecyduje się na poród sn jeśli nie zmieni pozycji
moja mama i siostra i teściowa rodziły posladkowo i zadna nie wspomina tego dobrze. O ile mamy nie miały wyboru to siostra miałaby z góry cc bo blizniaki ale ze względu na wadę kręgosłupa nie mogła przyjąć znieczulenia i musiała rodzic sn. CC pod narkoza tez nie wchodziło w grę ale to nie wiem ostatecznie czemu, ponoć zagrazalo dzieciom

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883718 przez Pinezka
Agni, no bardzo praktyczne ustawienie lozeczka, bedzie Pola w nocy na wyciagniecie reki :silly:

Asia - @ sie na dobre pojawila, czy tylko z toba pogrywa?

Ulka - teoretycznie "pierwsza" owu w tym cyklu mialam prawie dwa tyg temu, ale skoro temp nie wzrosla, to jej w praktyce nie bylo. Dzis 29 dc, juz trzeci dzien ze znowu plodnym sluzem i czasem mnie cos pokuwa w okolicach lewego jajnika, ale dopoki temp nie wzrosnie, to nie uwierze. Profilaktycznie sie poseksilismy :woohoo: i zobaczymy. Martwi mnie, ze ten cykl moze sie mocno przeciagnac :blink: Pierwszy raz mi sie takie cos zdarza, ale jak juz wspominalam, mam teraz cyrk w pracy i czasem z napiecia juz nie wyrabiam. Dziwne, ze jeszcze nie biegam po biurze z rozwianym wlosem i obledem w oczach :unsure: Jeszcze troche, i mi sprezentuja papierowa torbe z logo firmy co robienia cwiczen oddechowych w celu unikniecia hiperwentylacji :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883720 przez gwiazdka2014
Hej dziewczyny, dziękuje za wszystkie komplementy.

Ja nie wytrzyma tego tygodnie :/ non stop chodzę wściekła i podenerwowana.

Agnilla a co to za kolor masz na ścianach? Piękny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883726 przez Ada2424
Agni sypialnia bardzo ładna. Pola będzie z Wami do jakiego czasu zanim będzie spać w swoim pokoju? Faktycznie ta nakładka rewelacja.

Matko jak się namęczyliśmy z ta podłoga w przedpokoju, NIGDY WIĘCEJ! No ale w końcu się udało wypoziomować i jutro chyba kafelki zaczniemy.

U nas pogoda co godzine inna, kilka razy padało, burza byla i słonce świecilo.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883746 przez ann-sunshine
Dzien dobry :-)

Ada a tak myslalas ze przedpokoj to juz pikus bedzie. Ale do konca nigdy nie wiadomo co bedzie trzeba zrobic jak nie zacznie sie rozwalac.

Agni a kiedy lekarz zadecyduje o skierowaniu na cc?

Kurcze od dwoch nocy mam sny zwiazane z porodem, szpitalem, zakupami porodowymi itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883755 przez Agnilla
dzien dobry, Ann mi od jakis 2 tyg znowu powrocily durnowate- delikatnie mowiac sny. wstaje na siku i jestem zalamana, na szczescie rano niewiele pamietam. a sni mi sie milion snow w jedna noc :ohmy:
co do koloru w sypialni to celowalam w miete, ale to mieta idaca bardziej w blekit. lozeczko i komoda Poli bedzie taka bardziej mietowa, bo pojechalam do farbiarni z bluzka mietowa i powiedzialam, ze taki kolor maja mi wymieszac, mam nadzieje, ze wyjdzie ok ;)
Pinezka, jak ja zaczelam starania, to mimo, ze stresow nie mialam to takie byly cyrki z cyklami, ze szok.
wizyte u lekarza mam na koniec 36tc, 6.06 i wtedy zapewne bedzie kolejne usg, zeby sie upewnic, czy mloda sie jakims cudem nie obrocila i decyzja co do porodu. wczoraj to moj dziec mial dzien aktywnosci, nie bolalo, ale wiercila sie caaaaly dzien, nawet jak spac szlismy to tanczyla i w nocy troche. ciekawe jak dzis bedzie. maz juz w pracy,ide zetrzec kurze i zmyc podlogi, potem mam zamiar isc po zakupy i ugotowac krem z brokulow..na 2 dni ofc :D
miłej niedzieli laski! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883904 przez emma
Aasia, Ula, dziękuję za pamięć! :)
Ano nie udzielam się, bo jak forum się zje****, marcowki przeniosły się na fb, a ja razem z nimi ;)

Aasia, mocno trzymam kciuki za nowy cykl!
Ula, gratuluję potwierdzenia ciąży!

U mnie leci 13. tydzień, tydzień temu czułam się źle, miałam silne bóle, dr zwiększyła mi dawkę lutka i dała zwolnienie. Powrót do pracy planuję w lutym 2016 ;-). Pojutrze idę na genetyczne, proszę trzymajcie kciuki za zdrówko dzidziusia!

Pozdrowienia dla wszystkich! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883909 przez Asiaa
Agni sypialnia fajnie wygląda :) na pewno ta dostawka będzie bardzo praktyczna :) ładny kolor ścian :)

Ann w sumie ciężko powiedzieć jak moja małpa :unsure: w piątek miałam plamienie i byłam pewna że w sobotę przyjdzie @, ale dupka jeszcze wzięłam, w sobotę też plamienie i postanowiłam dupka nie brać, a dziś jakby mocniejsze plamienie, ale zazwyczaj tak u mnie nie wyglądał nawet pierwszy dzień. Sama nie wiem jak teraz do tego się odnieść, w sensie kiedy liczyć 1dc :S

Ula właśnie nie wiem który dzień uznać za 1dc z racji tego plamienia. W nowym cyklu mam brać przepisane tab na pobudzenie pęcherzyków i później dupka.

Pinezka właśnie nie wiem o co jej chodzi, bo nie jest tak jak zazwyczaj :unsure: i czy to już @ tylko baardzo skromna czy jak :unsure:

Emma super że się odezwałaś :) Dzięki za kciuki :-* Ja trzymam za Twoją wizytę i badania fasolki, ale na pewno wszystko będzie ok :)

Dziewczyny korzystające z sokowirówek, gdzie kupujecie owoce/warzywa na soki? Bo mój mąż twierdzi,że z takich dostępnych w marketach to nic nie da się wyciągnąć, więc mu powiedziałam że Was zapytam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883915 przez gwiazdka2014
Emma trzymamy kciukasy :) Może już poznasz płeć ? Nie będzie tak uparty jak mój syn :P

My dziś z pieskiem poszliśmy na taki space że nogi mi zaraz odpadną. Nie mogłam siedzieć w domu. Wicie dlaczego, jest ciężko!!!!

Jeszcze 3 dni i idę na 3i4 d :DDDDDDDD już nie mogę się doczekać :P

Byłam dziś u lekarza z maluszkiem wszystko gra i buczy, :) dodaje wam zdjęcie sprzętu :P Agni zasłon Poli oczka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884004 przez mesy
Gwiazdka ale pisior heheh

Angi a tobie się forum spsuło , że cię tu od rańca nie ma ;>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884025 przez ann-sunshine
Bry,

Jakiś palant stanął samochodem o 3 w nocy pod blokiem z włączonym silnikiem i tak stał 10 minut, hałas i smród spalin i koniec spania :evil: może o 5 znów zasnęłam.

Do tego mąż ma ciężko w pracy, mnie na mózg pada leżenie i siedzenie w domu i fukamy na siebie :angry:

I jeszcze muszę do doktora iść, a nie chcę

Ogólnie nie lubię poniedziałków. Mam nadzieję że u was lepiej.

Emma dobrze że dziewczyny cię wywołały :-) trzymam kciuki za badania.

Asiaa hmmm zobaczymy co ci się z tego rozwinie i kiedy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #884059 przez ewelinda83
:)

gwiazdka co za okaz :blush: teraz bedzie Antos pozowal :P

ann wspolczuje nieprzespanej nocy :( niestety niektórzy ludzie nie maja rozumu ... :pinch:

ja dalej sie zle czuje przez ta @ ale na szczescie jestem juz na koncowce ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884064 przez Ada2424
Hej :)

Mnie ok 3 dni chwilami pobolewa brzuch dołem, tak bardziej kuje niż boli, nie jest to ciagłe tylko chwilowe. Dziś 15 dc a na testach tak jak wcześniej, czyli jedna krecha mocna i druga blada.

Wczoraj zaczeliśmy robić jeden z pokoi, ten w którym będą rodzice, tam najmniej roboty bo podłoga zrobiona była wczesniej to tylko trzeba skosy lekko zbic i polozyc na nich nowy tynk i to tyle. Mysle ze w przyszlym tygodniu zaczniemy w końcu nasze pokoje robic :) mowie Wam nigdy wiecej takiego remontu!

Ann współczuje. U nas często przyłazi późnym wieczorem do sąsiadów kolega ich i gwiżdże pod oknami :angry:

Emma trzymam kciuki, na pewno będzie wsio ok :)

Asiaa tez jestem ciekawa co tam u Ciebie z tego wyjdzie... :)

Zabieram się za sprzątanie, musze troche ogarnac z tego kurzu a tak mi sie nie chce :/

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884079 przez gwiazdka2014
Emma jak badanie? Masz foto :)??

Adaa ale jak juz zrobisz mieszkanko to będziesz miała spokój na kilka lat, tylko odświeżenie :))) i pomyśl jak będzie pięknie :))))

Ann a teraz nie możesz się zdrzemnąć ??

Ewelinda jak sie wstydził i nie chciał pokazać to teraz nogi rozkłada :P Może mu gorąco i chłodzi jajca hahahaha

Agni odezwij sie bo sie martwimy.

Julia a ty co milczysz, odhaczyć obecność :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl