BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #883412 przez mesy
ja sie co do testow nie wypowiadam bo mi wychodzily cuda wianki....kiedys mialam tez tal ze test pozytywny a owu brak :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883446 przez ulka1983
Meli czekałam na twojego dzisiejszego teściora ale chyba się nie doczekam bo ty pewnie już w trasie na weselicho :silly: wczoraj wyglądało na malinki to jak tylko się okazja trafi to działajcie ;)

Ada pewnie że maliny będą :kiss: dobrze że mężowi zależy na dzidzi :) jak zajdziesz w ciążę to będziecie szaleć ze szczęścia :silly:

Julka a Ty na wolnym nie jesteś ;) czy kolacja Cię skusiła i poszłaś na konferencję :whistle: :silly:

Mesy cuda wianki wychodziły ale piękny brzusio jest :) zawsze jest jakiś sposób żeby marzenia spełnić :)
Podziękowania: Ada2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883447 przez gwiazdka2014
hej dziewczyny

myślałam że się dziś ugotuję, ale lepiej tak niż deszcz, zimno i wiatr....

Dodaje wam fotki z Antkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883465 przez Dagnes
Meli jeśli macie jak to działajcie jeszcze raz dziś. Trzymam kciuki!

Gwiazdka w odpowiednim czasie się Antek ujawnił. Chyba babskie ciuszki go zmobilizowały ;) A zdjęcia fajne, brzuś już pokaźny masz.

Porto ja na początku też podczas karmienia nadrabiałam forum, bo mała praktycznie cały czas na cycku wisiała, a jak nie jadła to spała. Teraz cwaniara w 10 min się najada więc nawet nie wyciągam telefonu. A ostatnio to mnie gryzie dziąsłami i przyjemne to nie jest :angry:

Agni ja też od pępka w dół miałam krzywą krechę. W sumie mam ją jeszcze bo kurcze nie znikła całkiem.

A mi jak weszłam na salę operacyjną to kazali zrzucić koszulę i zarzucili na mnie taki zielony fartuch co z tyłu dupsko widać. A jak się obudziłam to tylko kocem byłam nakryta.

Ada fajnie że masz takie nastawienie. Mam jednak nadzieję że się miło zaskoczysz a nie rozczarujesz :)

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883492 przez gwiazdka2014
Moof. brzus musiałam troszkę wypiąć bo nie było widać na zdjęciach :P zauważ ze jestem wygięta :silly:

Ja już nie spis od 6:30 mam stresa na przyjazd "ojca" :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883493 przez ann-sunshine
Gwiazdka tydzien szybko minie ;-)

A tak w ogole to dzien dobry

Ja tez juz oczywiscie nie spie. O 4 byla burza :-) ale ulga

Milego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883508 przez gwiazdka2014
A właśnie, sorrka :P
Dzień dobry :D
koło mnie remontują blok i od rana słyszę kuwy, a po za tym ćwierkają ptaszyska....

Oooooooo panowie przed 8 naprawiaja droge.... PRZEGINKA!!!

wczoraj w kauflandzie widziałam babeczke biala przeswitująca MEGA sukienka striny, a jak szła dociskala ja specjalnie do tyłka np kuwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883509 przez Agnilla
o matko, a u nas zero deszczu i noc masakra
Meli takie troche blade te malinki, ale moze polezały troche?
Dag Ty bylas cieta pod narkoza? mnie w nocy znowu brzuch pobolewal, wiec sie pewnie dzis przeciazac nie bede, nawet pizza jest na obiad wiec git ;)
gwiazdka dzis wypinasz, pozniej to dopiero zobaczysz ;)
matko zaczynam dzis 35tc cholerka :P otworzylam balkon na szeroko jak przyjemnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883518 przez gwiazdka2014
Ann dzięki :) ale stresa mam od rana :-/
Agni a moze mala Pola się przekreca i dlatego brzunio boli?? Uważaj na siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883523 przez mesy
Agni no lekko już nie masz :S weźcie przykręćcie to ciepło tak chociaż o 4 stopnie :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883545 przez Dagnes
U mnie już też gorąco daje się we znaki.

Agni ja byłam cięta pod narkozą. Minus tego jest taki, że nie masz kontaktu skóra do skóry po porodzie.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883547 przez Asiaa
Meli to działajcie jak tylko okazja się nadarzy ;) udanej imprezki :)

Ula koniecznie odpoczywaj, okna nie zając B)

Gwiazdka ładne foteczki :)

Wczoraj miałam jakieś plamienie i sądziłam że @ na bank dziś przyjdzie, ale widzę że pogrywa ze mną :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883551 przez Ada2424
U nas wczoraj wieczorem burza straszna była a tak lało że rynna nie nadążała i świata widać nie było ale za to dziś o wiele chłodniej :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883566 przez Pinezka
Meli - dzialaj, jesli bedzie okazja :silly:

Gwiazdka - fajne zdjecia :)

Agni - odpoczywaj ile sie da. Mam w pracy kolezanke, ktora idzie rowno z toba, i nadziwic sie nie moge, ze jeszcze tydzien temu dawala rade pracowac. Nie mowiac juz o przemieszczaniu sie autem z taka pilka opierajaca sie na kierownicy :unsure:

Ja sie ciesze, ze juz weekend. Wczoraj 11 h w biurze, po powrocie do domu padlam na nos. Tak sie zastanawiam, czy to nie przez stres w pracy w tych ostatnich tyg cofnela mi sie owu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883579 przez Agnilla
cholera, rozplywam sie, siedze w gatkach i staniku i umieram. pozamykalam wszystkie okna, pozaslabialam rolety, zeby tego ciepła nie wpuszczać, ale sama nie wiem czy to coś daje. ogarniam sobie powolutku w mieszkaniu,co chwile zalegajac i zaraz ide pod prysznic, bo umre. ej ej nie robcie ze mnie takiej, ze wszystkim rade dam...tylko wolniej ;) noo z prawie wszystkim. trzymajcie kciuki, zebym do konca przyszlego tyg miala wszystko gotowe i w czerwcu bede zalegac ;) podlacze sobie kroplowke z woda, cewnik i nie bede wstawac ;) gdyby jeszcze bylo chlodniej pewnie byloby lepiej :)
Pinezka, ja z prowadzeniem auta nie mam problemow, przynajmniej narazie, ale jak mam cos siegnac to jest zonk, bo mi cos z przodu przeszkadza ;) pewnie gdybym chodzila do pracy tez dalabym rade, ale nie widze tych wszystkich robot w mieszkaniu, ktore udalo sie porobic jak mialam wolne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl