- Posty: 2520
- Otrzymane podziękowania: 108
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- Ada2424
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- kochane maleństwo :*
Aaa i wtedy właśnie miałam te kłucia silne w dole brzucha i śluz płodny i na drugi dzień po tym teście też.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ferritka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- tam gdzie nie ma dzieci -brakuje nieba
- Posty: 4213
- Otrzymane podziękowania: 120
Julia dziekuje za foto
Ann kochana no to bedzie raczej spontan na Molo wiec no Czekaj na znaka
Ej laski, straszna rzecz sie stala
Meli, hmmm jaja masz z ta @ a moze za wczesnie na test
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- meli1990
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekamy na drugie dzieciątko
- Posty: 1163
- Otrzymane podziękowania: 53
Ferri pępuszek wróci do siebie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ann-sunshine
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nieopisana radość
- Posty: 3656
- Otrzymane podziękowania: 178
Meli hm poczekamy zobaczymy
Ferri naprawi się , po porodzie hehe
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- meli1990
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekamy na drugie dzieciątko
- Posty: 1163
- Otrzymane podziękowania: 53
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ferritka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- tam gdzie nie ma dzieci -brakuje nieba
- Posty: 4213
- Otrzymane podziękowania: 120
Ja to zawsze tylko takie malinki jak wy Dziewczynki mialam, bardziej poziomki takie
Ale I z poziomki moze byc fasola wiec dzialac dzialac
No to jak sie naprawi no to Ufff
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monique1983
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 954
- Otrzymane podziękowania: 78
Ann - otóż to człowiek dalej głupi i pewności nie ma, no cóż chyba idę na żywioł i będę działać jeszcze przez kilka kolejnych dni, będzie co ma być
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ada2424
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- kochane maleństwo :*
- Posty: 2520
- Otrzymane podziękowania: 108
Ferri i co miałaś przy tych swoich poziomkach owu czy nie wystepowała wcale? Chciałam Ci powiedzieć, że w nastepną niedzielę testuje testem od Ciebie, zobaczę czy mi szczęście przyniesie
Ann ja byłam pewna, że te testy mi pomogą ustalic ta owulkę a jeszcze bardziej jestem zdezorientowana niż bez nich
Mężu mi od wczoraj truje za uchem że on czuje że sie udało to mu mówie, żeby sie tak nie nastawiał bo ja na to nie licze a nie chce sie rozczarowac. Chyba ta moja wczorajsza zachcianka na smażona kiełbase go tak nastawiła
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asiaa
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 951
- Otrzymane podziękowania: 143
Monique, dokładnie, musimy grzecznie czekać
Majka no nieźle
Po dzisiejszym testowaniu jedna kreska.
U mnie ze śluzem płodnym na zewnątrz to ciężko, bo jakoś nie mogę go wyhaczyć
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monique1983
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 954
- Otrzymane podziękowania: 78
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
eeeee Ferri ma pępola, Ferri ma pępola
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asiaa
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 951
- Otrzymane podziękowania: 143
Agni, ale to musi być śmieszne uczucie jak dziecie w środku ma czkawkę
Dziś pogoda o niebo lepsza niż ostatnio, słonko świeci i cieplutko jest
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
melduję się poczytam co się działo dzisiaj i spadam leżakować przed tv
Bo dziś cały dzień na nogach jestem od 5
julka szalona na rowerze w książy
meli szukam na allegro zazwyczaj po taniemu
zakupami w necie
ulka hehe no to niespodziankę będziesz miała
ewelinda ja bym to wzięła za 'maliny' bo sama takie miałam wcale nie jakoś wybitnie malinowe
Agni ja też lekko z młodym nie mam, stawia warunki jak szalony
Chudzinka musi i się uda, limit nieszczęść wkońcu zostanie wykorzystany..
Ann ja też miałam beznadziejną noc.
ferri po porodzie ci się naprawi pępek
ja też wiesiołka polecam bo nie wiem czy pomógł ale nie zaszkodził
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Ewa czekamy na efekty malinek
Agni niech jeszcze Pola trochę posiedzi w brzuchu i posmakuje grillowanych kiełbasek ,czereśni i innych różności bo potem jak mówisz same gotowańce
Majka gdzie będziesz rodziła ?
Pinezka no nieźle
Asiaa a jak tu nie myśleć mnie już po woli moja gin wkurzała ale na szczęście zaciążyłam i nie była już potrzebna
Chudzinka pewnie że musi dobrze mówisz
Moni trzymamy za słowo jak coś się pojawi wrzucasz
Meli czekamy dalej
Ferr z wypchanym pępuszkiem na pewno też ślicznie wyglądasz
Ada szaleni jesteście z mężem
Asiaa a z wieśkiem nie współpracujesz ? o jednak tak
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
o co chodzi z Gosią? Coś mi umknęło?
Wczoraj włączyłam forum na tel i wadziłam tylko połowę strony eh...
Ja się czuje jak bekonnnnnn.
Ferr mi pępek nie odstaje sie mam większą dziurę
Dodaje wam zdjęcie Antka z dziś
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











