- Posty: 2520
- Otrzymane podziękowania: 108
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- Ada2424
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- kochane maleństwo :*
Asiaa mi też sie nie podoba podejście gin i też bym innego szukała.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monique1983
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 954
- Otrzymane podziękowania: 78
Pinezka - sprawdziłam jeszcze raz - 10 mg
Asia - który masz dzień cyklu, w którym d.c. zaczęłaś brać clo i w jakiej dawce?
Agni - dobra nic już nie pisze
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
to tyle, czekam na meza i jedziemy gdzies na obiad. zostal mi tydzien na dosprzatanie mieszkania, tydzien na lenistwo i....niech sie dzieje wola nieba
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asiaa
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 951
- Otrzymane podziękowania: 143
Monique nie myśl za dużo tylko do dzieła
Odnośnie clo to licząc od plamienia to był 6dc, 1tab dziennie, a dawka to chyba 50mg, nie mam opakowania ze sobą więc nie wiem
Pinezka możliwe że umówię się do innej gin w tej poradni, tylko najpierw chcę malin doczekać by wiedzieć kiedy @ się spodziewać i wtedy zabukować jakąś wizytę.
Agni dobrze że jednak nie skopała tego usg, bo jeszcze musiałabyś odkupić
Gwiazdka nie martw się, Antek pewnie rośnie i wszystko tam się rozciąga
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- meli1990
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekamy na drugie dzieciątko
- Posty: 1163
- Otrzymane podziękowania: 53
u mnie dziewczyny temp jeszcze urosła dziś 36,90, brzuch i cycki bolą. co chwilę czuję w brzuchu kucie. nie mam siły już dziś nic robić a muszę posprzątać jeszcze bo jutro jedziemy do domu kosić trawę i może trochę zedrzemy podłogę jak będzie czas
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monique1983
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 954
- Otrzymane podziękowania: 78
Meli - ciekawe co tam u Ciebie wyjdzie
Agni - plus taki, ze chociaż nie namęczysz się podczas porodu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Moni teraz to są maliny że hej
hahaha
Ada ja pierożki poproszę
Pinezka Ty masz jakąś mega dawkę
Gwiazdka jak nie przejdzie to jedź na ip może pomogą
Agni pięknie się spisałaś z Polą na wizycie
Meli może jutro z rana teścik
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- meli1990
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekamy na drugie dzieciątko
- Posty: 1163
- Otrzymane podziękowania: 53
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monique1983
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 954
- Otrzymane podziękowania: 78
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
chciałam dodać sobie avatarek ale nie mogę nic zmieniać ani suwaczka u Was też tak jest ?
Moni przypomniałaś mi nasze starania mąż już miał dość bo w dzień ciągałam go na budowę a wieczorem jeszcze poprawka po dwóch dniach miał dość
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asiaa
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 951
- Otrzymane podziękowania: 143
Meli a ładnie to tak nas w niepewności trzymać?
Ula, tak grzecznie i spokojnie testuję i czekam
Pinezka, fakt, Twoja dawka jest mega, jeszcze trochę i będziesz miała to z głowy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ada2424
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- kochane maleństwo :*
- Posty: 2520
- Otrzymane podziękowania: 108
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
Ada, ja glodna nie jestem a wcinam ostatnio
dziewczyny, mam Was wycalowac od naszego Jureczka. Chcialam ją przywolac na forum, skoro ma wskoczyc w miejscówkę Poli
no nic, kanapa wzywa
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











