- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- julka
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 414
- Otrzymane podziękowania: 132
Sporo jest literówek na nowym forum "napierw sie zaloguj" itp.
Ulka, ja sie dowiedzialam 13t1d ze to chlopak na 99%, ale sprzet byl dobry - poradnia ultrasonograficzna
ech, nasz wyjazd na weekend do rodzicow i nad jezioro odwolany.... pogoda ma byc piekna, a Pan Mąż woli isc na wieczor kawalerski... przyjdzie mi schlany w niedziele rano to go chyba zamorduje.... jako rekompensate obiecal mnie zawiezc w sobote do Ikei, do Swiata dziecka, do Voxa - a on nie znosi zakupów...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ferritka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- tam gdzie nie ma dzieci -brakuje nieba
- Posty: 4213
- Otrzymane podziękowania: 120
Agni luz przelezymy z lodem I goferem
Julia ale gdzie te moje tematy mam szukac?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pinezka
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 650
- Otrzymane podziękowania: 111
Jupii, wreszcie z tableta moge sie zalogowac
No literowki sa, ale mi sie rzucila w oczy ta angielszczyzna: 10 minut ago
Julka, mozesz prosze zerknac na to co mi gin dal? Dolaczam fotke. To jest jak dupasthon czy luteina? A moze jeszcze inny rodzaj progesteronu? Bo sadzac po komentarzu gina na podtrzymanie lub wzmocnienie drugiej fazy to samo daje, ciekawe czy blokuje owulacje...
No jak tam dziewczyny testujace? Wrzucac malinki, wrzucac
Meli, brzuch dalej dokucza?
Edit: juz znalazlam, to odpowiednik polskiej luteiny...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- meli1990
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekamy na drugie dzieciątko
- Posty: 1163
- Otrzymane podziękowania: 53
Ulka odpoczywaj
Ada a może na owu cię boli brzuch ja tak mam
Aggi jakie perełki ładne. gdzie takie cuda kupujesz?
Ja mam dzisiaj 36 dc, @ nadal brak ani zapowiedzi widoku jej też. Temp cały czas w granicy 36,7, więc nie jest źle. brzuch kolejny dzień boli. jeszcze byłam plewić grządki i jeszcze bardziej boli. ale narazie przeżyje bez tabletek. Jutro rano testuje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Pinezka doktorek ma dobry plan
Moni ja też miałam te z niebieską końcówką i raz były blade malinki a raz ciemniejsze że dawało po oczach
Agni dobrze że jesteś bo już podejrzenia były że Pola do szpitala Cię wysłała
Aggi celowałam ale w trafionym cyklu mnie nerwy ruszyły i podziałaliśmy kilka godzin przed owu wieczorem i w dzień owu rano więc różnie może być
dziewczyny szybko te wasze chłopaki się ujawnili
Julka mi też taki rowerek się śni
Meli jutro czekamy rano na wieści od Ciebie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ann-sunshine
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nieopisana radość
- Posty: 3656
- Otrzymane podziękowania: 178
A kiedy wy na to molo chcecie? Bo nie wiem czy mam sie jeszcze z brzuchem szykowac czy juz z wozkiem ;-p
Meli czyli jutro rano test?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- julka
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 414
- Otrzymane podziękowania: 132
Pinezka, tak, to to samo co Luteina.
Ferri:
Załącznik nie został znaleziony
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monique1983
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 954
- Otrzymane podziękowania: 78
Meli - to jutro rano czekamy z niecierpliwością na wieści
No, teraz to forum może być, jak wróciły emotikony i edytor
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- meli1990
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekamy na drugie dzieciątko
- Posty: 1163
- Otrzymane podziękowania: 53
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ada2424
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- kochane maleństwo :*
- Posty: 2520
- Otrzymane podziękowania: 108
Meli trzymam kciuki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Moni na pewno nie zaszkodzi bo ja też kiedyś o dwa dni przesunęłam i tylko cykl mi się trochę wydłużył
Meli my też mamy taką nadzieję
ja dziewczyny wierzę w Was wszystkie że Wam się uda zafasolkować
Ada mnie też różności smakowe nachodzą : kaszka manna gotowana na wodzie z rosołkiem, albo flaki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ewelinda83
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2185
- Otrzymane podziękowania: 1
dwie kreski sa wczorajsze tj 11dc, jak widac dzisiaj juz jedna kreska ale od rana bardzo mnie jajniki i brzuch na dole bolal ..
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ada2424
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- kochane maleństwo :*
- Posty: 2520
- Otrzymane podziękowania: 108
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
Ulka, Pola dzis mi cos wypchnela, male twarde, pod prawy bok standardowo, zaciekawieni zaczelismy ja pukac to sie dupskiem wypiela
a ja Wam powiem, ze moj maz to jest No1 w zakupach i moze ze mna łazic godzinami
ja dzis wyspiewalam cale menu, na co mialam ochote...moje ciazowe zachcianki pojawiaja sie z mega opoznieniem
meli, o ktorej jutro sik?
Ewela dzialaj, jak masz sily i ochote, chociaz tego drugiego nie potrzeba
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











