BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #889480 przez betka81
Ale się obżarłam lodów aż mam wyrzuty sumienia jeszcze w ciąży nie jestem a zachcianki same przychodzą..

Ja rodziłam jedną w lutym i był mróz i drugą na początku września i zdecydowanie sobie chwalę tą z lutego ale ze względu na to, że nie musiałam chodzić z brzucholkiem w upały.....a poród czy zima czy lato nie miał znaczenia...może troszkę trzeba ze spacerowaniem poczekać ale wolę to niż umierać przy +30

Meli przyłączam się do dziewczyn bladziocha to tam nie ma wyraźna krecha...gratki ogromne

U mnie dalej upał i jutro podobno powtórka z rozrywki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889483 przez ferritka
B) przywolujecie to jestem :kiss: czytam was namietnie I w miare na bierzaco ale co sie wezme za odpisywanie to cos mnie wyzywa cos rozkoszy I tak jakos... no dobra winny sie tlumaczy.. :whistle: kocham was caly czas :kiss:

Na staraczki messy wrzucila kubusiowa chatke wrzucilabym I tu ale ja nie umiem z tel zrobic co by obcy nie widzieli :pinch:

Meli gratki :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889488 przez ulka1983
Betka masz dobre objawy może niedługo ciąża będzie ;) w sumie z większym brzuszkiem czy mniejszym lato trzeba przeżyć B)

Feer że by mi to było po raz ostatni ;)
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889495 przez ann-sunshine
Ula mnie to forum się dobrze czyta i odpisuje jedną ręką podczas karmienia :-) więc może nie tak często, ale będę bywać.

Rodzenie w lutym bardzo mi się podobało. Bo mimo, że wychodziłam w śniegu po kolana ze szpitala to 3 tygodnie później lato przyszło i spacery aż do jesieni :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889496 przez mesy
ulka zgrabna to ja bylam w styczniu hehehe a teraz robie sie puplecik :P
to macie brzucha na lezaco :P mlody ma takie fazy tak szaleje ze az mi brzuch pod sam sufit skacze :P mowie do niego ze ma wyprowadzke w 36 tyg i zeby sie postaral haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889497 przez mesy
a tu macie ferr

Załącznik nie został znaleziony




Załącznik nie został znaleziony



moj to ten panterkowy :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889498 przez julka
Ja jestem, czytam, ale nie mam co pisac... ;) upaly ostatnio, to siedze w domu, bo w domu chlodek, tylko strony mieszkania zmieniam ;) roweru nie mam bo z Decathlonie nie bylo dla mnie rozmiaru - M za maly, XL za duzy, L brak w Warszawie... wozki ogladalismy i mam nowy typ ;) he he he... chyba sie nie zdecyduje ;) truskawki tez spozywam codziennie po 1kg, a dodatkowo po lubiance dziennie przerabiam na przetwory/mroze. I tak ten czas jakos leci.

Czytam Was codziennie :)

Meli, gratulacje, no prosze, pierwszy raz widze, zeby przeczucie o ciazy sie faktycznie sprawdzilo. Fajnie! gratuluje.

I czekam, zeby pogratulowac tez Adzie ;)

Gwiazdka, pessar nie boli, szew w krotkim znieczuleniu dozylnym, wiec tylko venflon boli ;) bedzie dobrze, nie panikuj, takie masz zalecenie doktora Darka :D

Ulcia, kiedy Ty masz kontrole, dlugo zamierzasz lezec i pachniec? ;) nie za dobrze Ci? i truskawki Ci podają do łoża jeszcze, pozazdroscic tylko!! ;)

buziaki!

PS. jestem juz miesiac mezatka! czaicie to?? ale dziwne i czas tak zapiernicza.... najbardziej to widze po Asi K i Agni, bo jak przyszlam na foruma to one jeszcze byly niezaciazone... kurde, mnie tez czasm ogarnia panika, ze jeszcze nic nie gotowe na przyjscie Wojtka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889501 przez ann-sunshine
to macie jeszcze i mnie, a co


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889504 przez ulka1983
Ann trzymam za słowo ;)

Mesy kłamczucho o jakim pulpecie mówiłaś :blink: taki brzuch to ja mam teraz :P może z profilu dasz brzusia bo jakiś płaski się wydaje ;)

Feer poszłam szukać chatki na staraczki ale nie znalazłam :P wchodzę tutaj i jest super brzuś :cheer: ładnie się zaokrąglił i taki ciążowy się zrobił :)

Julka nowy typ wózka pochwal się :whistle: wizytę mam za tydzień a póki co leżę :P a na truskawki poszłam do kuchni :whistle:

Ann pięknie i w całej okazałości bez ukrywania :kiss: ładnie wyglądasz chyba dużo nie przytyłaś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889506 przez mesy
ja to ukrywam mojego brzucha :P jakos nie lubie go pokazywac.... dobra to wrzuce jutro zdjecie na stojaka hehe

ann ladny brzus :D
Podziękowania: ann-sunshine

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889509 przez Ada2424
Dziewczyny fajne macie te brzusie :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889514 przez ann-sunshine
Wszystkie ciazowe brzuchy sa sliczne :-) i jestem za tym zeby je pokazywac a nie chowac :-)

Ula wage mam sprawdzana tylko na wizycie i za tydzien 16tego mnie zwaza. Ale obstawiam jakies 8+

Julka z malzenstwem tak samo jak z dziecmi. Na poczatku liczy sie kazdy miesiac, a potem juz tylko lata :-)

A Chudzinka to przed porodem Poli wraca?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889515 przez betka81
Słodkie macie brzusie .....zazdraszczam....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889517 przez mesy
julka no zobaczysz jak czas zapierdziela.... my juz 4 lata po slubie a mam wrazenie jak by slub byl tydzien temu :P chcialam wam wrzucic zdjecie brzucha z boku ale jakis maly wyszedl jak nie moj i jutro zribie foto i wrzuce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889525 przez ferritka
Hehe no Messy to wciepla fote z dzisiaj jak mnie wydmlo :woohoo: I jakis twardy sie zrobil :huh:

Na codzien jestesmy mniejsi ;) o tacy o

Ann cudnie juz u Ciebie :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:
Podziękowania: ann-sunshine, mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl