- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
www.rossnet.pl/Produkt/Babydream-chustec...ta,102902,promocja14
Promcjaaaa
BUSZKI SLICZNE,
Julia już miesiąć.... ale zleciało
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monique1983
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 954
- Otrzymane podziękowania: 78
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ann-sunshine
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nieopisana radość
- Posty: 3656
- Otrzymane podziękowania: 178
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monique1983
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 954
- Otrzymane podziękowania: 78
" Proszę się nie denerwować. Zlecane leki mają duży zakres tolerancji, nieprzyjęcie jednej tabletki zarówno w przypadku Duphastonu jak i Clostylbegytu nie powinno wpłynąć na wynik leczenia. Oczywiście nie namawiam do "zapominania" przyjmowania leków :wink: W tym przypadku należy przyjąć pozostałe tabletki, z pominięciem brakującej Z poważaniem Jan Domitrz"
Mam nadzieję, że jakiegoś plamienia czy krwawienia nie dostanę jak coś, porozglądałam się i nigdzie jej nie widzę, może kurka jednak nieświadomie wypiłam, sama już nie wiem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ada2424
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- kochane maleństwo :*
- Posty: 2520
- Otrzymane podziękowania: 108
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anabelle
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- https://matuli.pl/
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asiaa
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 951
- Otrzymane podziękowania: 143
Dagnes to może jakieś inne owoce Cie zadowola?
Ula toż chłopca nosisz pod serduszkiem
Agni truskaweczki ja z zurnala
Monique testowa zdaje się ze ciemnieje pomału
Gwiazdka będzie dobrze, "podreperuja" i puszcza Cię do domu
Meli gratulacje!
Brzuszki fajniusie
Ann ładny okrąglutki masz brzuszek
Tak odpisywałam Wam na raty od 18 że już prawie 23 ;D
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ann-sunshine
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nieopisana radość
- Posty: 3656
- Otrzymane podziękowania: 178
Chyba chmurki widze na niebie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- majka1987gnoWlkp
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 800
- Otrzymane podziękowania: 105
ann to widzę że mamy dziś podobnie z tym że ja nie śpie od 5:20 a Tosia dosypia:) w ogóle nie mogłam usnąć dziś bo mi duszno było, później co 1,5 h wstawałam bo a to siku a to się napić...... ehhh
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
A ja dzis dobrze spalam, wiercilam sie to pola spala, bom ją wybujała
Kurcze Monique, przegrzebałam całą apteczkę, myslalam, ze moze znajde jakiegos dupka, ale niestety
koncze m jak milosc i spadam po zakupy, bo zapowiada sie sahara za oknem. znowu bede latac w gaciach i staniku
Meli, ale żes miala nosa
Mesy, wez Ty sie w łeb puknij, wstydzic brzucha?? to nawet ja sie moim szczyce, gdzie zawsze pączusiem bylam
Załącznik nie został znaleziony
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Porto1987
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1598
- Otrzymane podziękowania: 17
Meli gratki! Cieszę się, że się udało, bo caly czas podczytuję
Ula no to musisz leżeć no i dbać o siebie. A powiedz, wiem, że to odległy temat, gdzie chcesz rodzić? No ja życzę Ci synka
Ann ja też dziś nie pospałam
A w ogóle to wszystkie brzuszki są śliczne. Ja póki co się nie zarażam, chociaż coś mi mąż już wspomina o drugim bobasie - szalony
Agni torbę obowoazkowo już musisz mieć spakowaną. Czas leci nieubłaganie, a tu chwila i zaraz będziesz tuliła Polę
Gwiazdka wszystko będzie dobrze
Asia i Monique czekam na rozwój sytuacji u Was.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Ale sie brzuchato zrobilo - wszystkie śliczne
Gwiazdka trzymaj sie dzielnie :*
Cos jeszcze mialam ale nie jestem w stanie wszystkiego nadrobic.
Czekam na wiesci od Gosi
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pinezka
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 650
- Otrzymane podziękowania: 111
Meli - gratulacje!!!
Ada - to zle samopoczucie to moze byc wszystko. Czekamy na tescik i sie okaze
Agni, nie znasz dnia ni godziny, umieszczenie ceratki jest dobrym posunieciem
Asia - co u ciebie?
Gwiazdka - jak tam szyjka? Wiadomo juz cos wiecej?
Anabelle - witaj
Ja w niedziele wzielam ostatnia z tych mega tabletek z progesteronem, na razie temp wciaz wysoka, zobaczymy, kiedy spadnie i nadejdzie @ Tak sie zastanawiam, w normalnych cyklach roznice temp miedzy pierwsza i druga faza mam tak 0,3-0,4 stopnia, teraz po tym progesteronie na wywolanie @ temp skoczyla mi do poziomow wyzszych o dobre 0,6 stopnia. Te 0,3 to chyba wystarczy do zajscia, co? A te 0,6 to pewnie przez te mega dawki?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moofka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2549
- Otrzymane podziękowania: 258
Ann zazdroszcze chmurek
meli gratulacje
uwidziałam cudne bebolki! a potem cudne dzieci z nich wyjdą
a Zośka za 3 dni skończy pół roku!!! kuwa PÓŁ ROKU!!!!!!! urodziła się w piątek 13tego i pół roku też wypada w piątek 13tego
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mesy
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5151
- Otrzymane podziękowania: 198
MACIE RAZY DWA BO NIE WIEM na którym jest większy
Załącznik nie został znaleziony
Załącznik nie został znaleziony
Załącznik nie został znaleziony
I macie pyszkę z rana
mooofka no jak się ma dziecko obok siebie to czas zapitala jak głupi
Agni no co
Gwiazdka powodzenia w szpitalu :/ aż mnie trzęsie na samą myśl :/
Asia wieści od Gosi są na staraczkach....
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











