BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu #889801 przez ulka1983
Julka fajne zdjęcia :) najbardziej podoba mi się to 2 wygląda jakbyś stała taka malutka na dłoni męża :laugh: a co to za dieta ? bo nie słyszałam :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889802 przez aggi
zupa ugotowana - jarzynówka taka delikatna..
miała być rybka z ziemniaczkami ale pomysł umarł bo za ciepło :blink:

Ej laski pomocy potrzebuję ;) Piorę pluszaki w pralce i teraz pytanie czy któraś prała i jak zrobić żeby one
takie wypuczone nie były? :P te włosy takie mają.. ukulane :P



Anabelle nie przesadzaj :P haha. ale to miłe że tak mówisz :P

julka śliczny brzuś taki zgrabniutki :) a kiecka świetna, zazdroszczę :silly: super w niej wyglądasz!
i fajne zdjęcia ślubne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889805 przez Asiaa
Ula nie mam takich podpowiadaczy jak Majka :D Tak mi się wydaje i tego Ci życzę by był chłopiec :)

Mój dzisiejszy test.

Wiem, że to nie maliny, ale przynajmniej coś wyraźniejszego się pojawiło ;)

Julka ładny brzuszek :) Sukienka ładna i moim zdaniem spokojnie na wesele w niej możesz iść :) Możesz zaszaleć z dodatkami coby było bardziej "odświętnie" jeśli chcesz :D
Fajne foteczki ślubne :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #889806 przez Ada2424
Julka super fotki, brzuś fajniusi aż zazdroszcze a sukienka jak najbardziej pasuje na wesele, bardzo ładnie Ci w niej :) w zyciu nie widać tych kg. Ja Ci powiem, że gdyby mi maliny wyszły na testach owu wtedy co czułam że owulka sie zbliża co mnie tak podbrzusze kłulo i miałam ten sluz płodny to już pewnie bym testa walnęła ale że nie doczekałam sie malin to jakos nie wydaje mi sie że moge być w ciązy i pewnie dlatego mnie nie kusi żeby test zrobić. A i od kilku dni mam lekkie zaparcia ale to chyba raczej z niczym nie jest związane.

Asiaa to mi takie testy wychodzą cały czas.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #889809 przez julka
Dziękuję za komplementy... tez kiedyś słyszałam, ze mam "mocne" kości, ale wiecie, to taka wymówka jest ;) chyba że fakntycznie - ja mam mocne kości, Wojtek po mnie też i dlatego razem tyle ważymy , ha ha :D

Innej kiecki nie mam na wesele, musiałabym kupować, dlatego wrzuciłam, żebyście wyraziły aprobate, ze moge w niej isc ;) Chyba faktycznie, jak Asiaa mówisz, dołożę jakieś dodatki bardziej wystrzałowe :silly:

Dieta Monitignaca , to w skrocie taka niby cukrzycowa - je sie produkty o niskim indeksie glikemicznym, za to do woli, nie wolno sie glodzic (listy indeksów są w necie), a dodatkowo nie łączy się węglowodanów z tłuszczami. To tak w skrócie, w necie jest wszystko o tym, to jest bardzo zdrowa dieta, chudnie się w zdrowym tempie. Na studiach schudłam 19 kg na niej przez 6 miesiecy, a drugim razem w zeszłym roku 6 kg. Więc mam obcykane, po porodzie wdrożę jak będzie trzeba :)

Aggi, jak wyschną to chyba same się porozklejają, ja kiedys pralam i tak bylo. A najwyzej je bedziesz czesać szczotką :)

A ja na obiad chyba pójdę po łubiankę truskawek, niezły pomysł :D

Asiaa, no, coś się zaczyna pokazywać, jeszcze dzień, dwa, trzy i pociemnieje :)

Ada, no wlasnie, widzisz, nic nie wiadomo ;) Aggi też typowych malin nie wysiurała nigdy ;) czekamy dalej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #889814 przez Ada2424
Julka no nic innego nie zostaje tylko czekać i zobaczymy co z tego wyjdzie ;) choć ja mam przeczucie że pewnie @ będzie tzreba wywoływac i będę musiała do gina sie udać niedługo, jakos tak to chodzi mi po głowie. Pamietam własnie jak aggi mi pisała że nigdy malin nie miała, no ale u większości z Was jednak są a u niektórych nawet jak są w ciąży to na owu maliny aż bordowe a u mnie od wczoraj jedna krecha tylko więc sie nie nastawiam na dwie kreski na ciążowym.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889815 przez ulka1983
Aggi pieluchy prałam nie raz ale problemów z nimi nie miałam :unsure: a jakie masz tetrowe czy bawełniane takie milutkie w dotyku ?

Asiaa może będzie ;) coś się dzieje :) i znów zapytam który dzień cyklu :blush:

dziewczyny może załóżcie sobie suwaczki które będą nas informować który dzień cyklu macie :whistle:( ja taki miałam w trafionym cyklu i nie musiałam się zastanawiać który dzień cyklu mam i kiedy @ się zbliża) bo tak to Was ciągle męczymy i na dodatek nigdy nie pamiętamy :laugh:

Julka to szok :woohoo: tyle kg w tak krótkim czasie to musiałaś być z siebie mega dumna :lol: nie wiem czy nie stosują jej niektóre kobietki w ciąży co mają cukrzycę . A truskaweczki na obiadek w sam raz bo właśnie czytałam że mało kaloryczne 100g ma tylko 35 kal i dużo witamin i żelaza więc polecam tylko po takim obiedzie będziesz szybko oglądać się za drugim :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889817 przez monique1983
Dziewczyny ale Wy laski zgrabne jesteście w ciąży, zazdraszczam :whistle:

Julka - w życiu bym nie powiedziała, że tyle ważysz, znaczy ważycie ;) sukienka jak najbardziej pasuje :) a fotki super :)

Asia - jednak coś się zaczyna dziać, fajnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #889823 przez meli1990
jestem tylko trochę mi zeszło by wszystko przeczytać. dziś zrobiłam test i była słabsza kreska niż wczoraj. spróbuję się dostać jutro do gina by sprawdził co jest grane i by mi dał coś na ta infekcję. Mam nadzieję ze mama mi zostanie z Dominikiem bo ona nic nie wie ani o staraniach ani o ciąży bo nie będzie zadowolona

Pinezka no myślałam że owulacja przyjdzie na wesele a tu taka niespodzianka przed i to jeszcze się udało

Asiaa mam cichą nadzieje ze będzie dziewczynka

Śliczne brzusie dziewczyny

Ada zrób tak jak Pinezka radzi mierz cały cykl to bedziesz wiedziała na czym stoisz i może prędzej by wyszło kiedy u ciebie owulacja. a może już nie trzeba bedzie :)

Tyleście napisały że nie wiem co komu miałam napisać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889825 przez Ada2424
Meli dawaj nam tu tego testa z dziś ;) my ocenimy czy bledsza, wczoraj też pisałas że bladzinka a tu piekne krechy ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #889827 przez meli1990
tylko że nie zrobiłam odrazu zdjęcia. dodam odrazu oba bo mam je obok siebie

pierwszy wczorajszy drugi dzisiejszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #889832 przez Ada2424
Meli a robiłas z rana z pierwszego sika? No troche zbladło ale może byc też że fotka później była robiona a nie od razu :) w każdym bądź razie tak czy siak dwie krechy są :) a jak temperatura dziś?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #889835 przez julka
Ej, Ulcia, Aggi się pytała o pluszaki, a nie pieluszki - ale ja tez tak najpierw przeczytałam! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889836 przez Pinezka
Meli, nawet jak ten dzisiejszy tez z porannego sika, to moze wczoraj wieczorem wiecej pilas i sik dzisiejszy bardziej rozrzedzony byl?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889844 przez meli1990
dzisiejszy był zaraz z rana, bez picia wcześniej, temp dzisiaj spadła ale wstawałam w nocy do dziecka i się kręciłam w nocy i to może dla tego 36,83

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl