BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu #889703 przez ann-sunshine
Agni jeszcze wysoko masz brzuszek, może się mylę, ale jeszcze masz czas.

Porto mąż już zapomniał że mieć kobietę w ciąży w domu to wcale nie tak fajnie?

Mesy gdzie twój maciupci brzuś do mojego wielkiego, a tylko miesiąc różnicy między nimi.

Ada, przyłączam się do opinii Pinezki.

Pinezka dobrze, że już po tabletach jesteś. Czekamy z tobą.

Też już zakupy zrobiłam i leżę, na dworze mam lepiej niż w domu, tylko dziś kicham i z nosa mi cieknie (alergia jak co roku)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889704 przez Agnilla
Ann w pracy mi to samo mowili, ze jeszcze wysoko, ale jak ma byc cc to niech on nie opada bo po co ;) z drugiej str skoro mloda w kanal nie wchodzi, to nie ma jak opasc? nie wiem, nie znam sie :P a na alergie w ciazy cos mozna? ja nic nie bralam, ostatecznie wapno, ale to na swedzenie, z gilami musialam dac sobie rade i przeczekac :/
czemu mi sie nie chce wstac z kanapy i ogarnac? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #889706 przez mesy
Ann miesiąc różnicy to bardzo dużo .... powinnaś wiedzieć , że brzuch rośnie i rośnie i nawet nie wiadomo kiedy urósł :P

aggi weźźź ty masz superaśny brzuś ..... <3

mnie przeraża fakt właśnie końcówki od 34 tyg wzwyż :woohoo: :woohoo: :woohoo: wtedy go najbardziej wydyma :S

a młody serio żyje sobie swoim życiem w brzuchu ..... bo siedzi mi non stop na dole , a jak nie na dole to wchodzi w prawą str z boku :/ muszę go przesuwać bo też sobie znalazł miejscówkę do siedzenia :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889723 przez majka1987gnoWlkp
no laski powiem Wam że brzuszki macie śliczniusie, drobniusie ahhh tylko oko cieszyć :)
ja w domku od pół godzinki, Tosia wcina 2 śniadanie ja powiedzmy że też.... :D
byłyśmy od 8 na zakupach- specjalnie jechałam do centrum w jedno miejsce po naprawde świeże mięsko :D nastałam się w kolejce zakupiłam chyba łącznie z 10 kg i jestem lżejsza o 150 zł :/ ehhh no ale zamrażarnik prawie pełen- najgorzej to donieść to do domu- i Tosia w spacerówce i jeszcze pyry, fasolka, młoda włoszczyzna mmmm dziś upichce zupke a co :) reasumując zniosłam się jak wielbłąd:( ale teraz ide się wyciągnąć jak długa o ile Tosia mi pozwoli :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889730 przez Anabelle
Aggi ależ ty pięknie wyglądasz :P Lepiej niż ja po roku od porodu ;D

Mam wyniki pakietu badań, wszystko ładnie w normie, jednak tsh bliżej 3, ft3 też w górnej granicy. Przed ciążą wypadałoby zbić do 1-1,5 więc zapewne eutyrox 25N dostanę. Dzisiaj zadzwonie do gina żeby umówić się na wizytę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889732 przez ann-sunshine
Majka oszczędzasz się jak typowa matka polka w ciąży, hehehe

Mesy wiem, wiem, tak ci słodzę że masz ten brzuś malusi :-p

Mnie wczoraj pokopała moja córcia na całego, wizyta u dentystki jej się nie spodobała, szalała tak jakby chciała wyjść i mi pięścią dowalić za te niemiłe doznania

Agni ja się na alergię nie leczę, bo mam taką łagodną, ale w czerwcowe upały zawsze takich kilka dni mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #889735 przez Asiaa
Ann zaszalałaś z tą pobudką :ohmy: czyżby Natalka Cie obudziła?

Agni śliczny brzuszek :kiss: Dopóki zielona nie będziesz i nie będziesz miała długich rudych włosów to raczej z Fioną nikt Cie nie pomyli :cheer:

Porto :kiss:

Pinezka, myślałam wczoraj o Tobie, tylko przy tym odpisywaniu na raty zapomniałam zapytać :blush: Dziś jeszcze przed testem jestem, więc dam znać później co tam wyszło ;)
Słyszałam, że najlepszy termometr do mierzenia temp to taki, który ma dwa miejsca po przecinku, ponieważ jest bardziej miarodajny ;)

Moofka oj tak, czas zapitala że szok. Najpierw człowiek nie może się doczekać maleństwa, a potem nie może się nim nacieszyć, bo tak szybko czas leci. Może jakaś foteczka Zosi? :)

Mesy proszę Cię, to ma być duży brzuch? :lol:

Ada Pinezka ma rację :) i Agni też ;)

Aggi też masz śliczny brzuszek i taki okrąglutki :))

Majka zaszalałaś z zakupami :blink:

Któraś z Was pisała, że wieści od Gosi są na staraczkach, ale tam się udziela nie "nasza", inna Gosia, która na testy owu nie zagląda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889741 przez ann-sunshine
Anabelle ty to już sama się diagnozujesz widzę, oby udało ci się szybko na wizytę zapisać.

Asiaa nie wiem co mnie obudziło, chyba słońce, bo mamy sypialnię od wschodu. A potem głód czułam i już nie zasnęłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889742 przez Pinezka
Julka, z ta temperatura u Ady to mialam raczej na mysli jakas ogolna infekcje - ja tak czasami mam, ze wirusa jakiegos zlapie i przez kilka dni nieco podwyzszona temp mam i rozbita jestem, nie mam apetytu i potem przechodzi.

U mnie dzis taki zaduch, ze nic sie nie chce, a mam niestety duzo rzeczy do zrobienia. Macie sliczne okragle brzuszki, tez chce :woohoo:
Wypadaloby po ostatnich nowinach owulkowy meldunek uaktualnic :lol: Jakas chetna? :side: Ja czekam do @ i tez sie updatowac bede B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889745 przez Ada2424
A Meli gdzie sie podziewa? Miała nam z dzis testa wrzucic :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889754 przez ulka1983
cześć :) już zapowiadało się na burzę i nic z tego słońce wychodzi i znów da czadu :unsure: dziś zrobię nyguśne ciasto drożdżowe z truskawkami bo taką mam ochotę że szok :whistle:
Ann to malutko przytyłaś też bym tak chciała ;)

Feer rzeczywiście jest różnica pomiędzy tymi zdjęciami :laugh: chyba nieźle sobie podjedliście :P

Moni nieźle zakręciłaś z tabletką ale nie tylko tobie się to zdarza :silly:

Asiaa a który palec Ci to mówi :laugh: jak sytuacja u Ciebie wygląda?

Agni boski masz ten brzusio :kiss: i jeszcze wysoko to Pola raczej się nie śpieszy do wyjścia ;)

Wiecie co zazdroszczę Wam wszystkim :P takie jesteście zgrabniutkie w ciąży ze szok :woohoo: chyba popadnę w kompleksy :P

Porto chyba w Słupcy bo byłam tam na ,,wczasach" i było ok to może przy porodzie też tak będzie :) no i zapisałam się do lekarza który przyjmuje razem z oddziałową tego szpitala to może jak nie na niego to chociaż na nią trafię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #889782 przez julka
Az sobie sama zmiezrylam z ciekawości temp. w ten upał - mam 36,8...
no nic, Ada, musisz czekac...
moze byc tak jak Pinezka mówi, że złapałas jakiegos wirusa niegroznego ktory tylko temp.Ci podniósł i ogólne złe samopoczucie mialas przez to... albo moze byc tak, że zaciążyłaś, czego Ci z całego serca życzę - okaże się na dniach. Pozostaje tylko czekać :kiss: :kiss: :kiss:

Ulka, daj spokoj, nie popadaj w kompleksy, pamietaj, że ja już się zbliżam do ósemki z przodu na wadze :woohoo:

Aggi, śliczna figurka, Laseczka, fiu fiu! :whistle:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

PS. mesy, obczajaj telefon :evil:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889789 przez mesy
Julka śliczny brzuś :)
kurde u ciebie w ogóle tych kg nie widać :) tyy poleć mi jakieś ćwiczenia na plecy , bo mnie kurde bolą :/ i to nie w dole gdzie powinny tylko gdzieś w połowie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889792 przez ulka1983
Porto to chyba mała nie dała mu jeszcze porządnie w kość :laugh:

Pinezka ja też mega wielkich skoków tempki nie miałam więc spokojnie to wystarczy :)

Ada ja mierzyłam w ustach pod językiem więc nie powiem jaka temp w majtach panuje :laugh: ;)

Aggi słodki brzuś :kiss:

Anabelle to nie jest źle :) teraz trzeba zbić to co za wysokie i do dzieła ;)

Julka chyba Twoje kości tyle ważą :laugh: pięknie wyglądasz :kiss: w sukience wyglądasz ślicznie i ważne że dobrze się w niej czujesz :) dla mnie jak najbardziej wyjściowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #889794 przez julka
Ooo, ja to sie na ćwiczeniach nie znam, a Ferri Ci nic nie wymyśliła?

A ja się tak rozszalałam, to Wam wrzuce jeszcze slubno-plenerowe, a co! Kiedyś obiecałam to zapodaję, uwaga :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl