BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912014 przez betka81
My dzisiaj na zakupach w Łodzi...

Gwiazdka szczerze to po 5 miesiącach bez sexu miałam już taką schizę, że zaczynałam oglądać filmy erotyczne :blush: ale ja miałam zakaz sexu od 6 tc do końca czyli do 37 tc i później jeszcze 2 miechy połogu...wiec wiem co mówię..
Wózek bardzo mi się podoba...

Asiaa będzie będzie się działo...mój M się śmieje, że koniec świata jak się sama sexu domagam :silly:

Ann święta prawda...dziecko trzeba wybiegać. O ile starsza może jakoś w domu wytrzymać to młodsza cały dzień w domu to masakra i umęczenie dla nas obu. Dlatego nie znoszę dni kiedy pada cały dzień.
Ale mogłoby się u Ciebie ruszyć bo cosik mi się wydaje, że przenosisz Natalę :P

Szkoda Aggi bo to siedzenie w szpitalu dobija. Ja tylko odliczałam godziny do wyjścia. Ale jutro będzie lepiej i na pewno wyjdą. Ja aby mnie wypuścili, bo dziewczyny też mi leciały z wagi, to na ostatnią noc dokarmiałam sztucznym aby rano był jaki kolwiek przyrost wagi.

Ferri gratuluję honorowego pawika!

Ula?

Zoi ja też tak po 3-4 śluzu płodnego miałam owu z naciskiem na 3! a teraz już 5 ale najważniejsze, że druga krecha się pojawiła


A i jeszcze test z wieczora tak na świeżo


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912025 przez ulka1983
dziewczyny wreszcie się zaczęła dzidzia delikatnie ruszać :) nie pomogły wcześniej nawet baton i eklerek dopiero teraz daje znak B) uparta bestyjka :P dzisiaj prawie cały dzień przeleżałam :unsure: wystraszyłam się tym wszystkim bo dawno mi nic nie dokuczało :S dziękuję wszystkim za wsparcie i rady :kiss:

Ferr gratuluje jest powód do dumy :laugh:

Julka co ten Wojtulek wyprawia :woohoo: warto było mężowi pomarudzić :whistle:

Ann też bym w miejscu nie umiała usiedzieć ;) Aggi pewnie liczyła ze szybko wyjdzie bo ja też na to czekałam jak na zbawienie B) ale lepiej jedna doba więcej pod opieką szpitalną niż zamartwianie się w domu :)

Zoi ja ruchy czuję już od ok3 tygodni a od tygodnia codziennie ;)

Gwiazdka fajny wózio :) prezent super siostra się postarała :whistle:

Betka piękne malinki :) idziecie z Asią łeb w łeb :laugh: mam nadzieję że ciążowe tez nam razem wstawicie :silly: działasz już dzisiaj czy dopiero jutro :whistle: ja na początku miałam schizę że za wcześnie będzie na chłopca i działaliśmy ok 2 dni po malinach a potem się okazało że mam owu w dniu malin :whistle:

Asiaa a ja od razu zajarzyłam o co chodziło ci z tym grudniem :silly: widać Betka ma krótką pamięć i zapomniała o czy jej wcześniej pisałyśmy ;)

Karolincia to nieźle poszalałaś na zakupach :laugh: kiedy planujesz wizytę u ginekologa ?

Ada
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Meli dobrze że się wszystko powoli układa po twojej myśli :)

Gosia żyjesz po pracy ? latem to praca nie do pozazdroszczenia chociaż jak pomyślę o pizzy to może warto się poświęcić :whistle: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912028 przez betka81
Ula to dobrze, że mały się w końcu odezwał, uparty i widać ciężko z nim będziesz miała bo nawet słodycze na niego nie działają :P
No nie zajarzyłam z tym grudniem aż mi głupio :blush:
A my działamy jutro. W każdym cyklu owu mam na drugi dzień po II kreskach czyli jutro bo następnego dnia jajnik napie........lał jak szalony.

Dobrej nocki kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912042 przez gosia28
siemano

betka owocnych starań ;) konkretne maliny :)

eee ja tam i bez ciąży mam pojechane sny :P

gwiazdka super brykę sprawiłaś Antkowi ;)

zoi, betka :woohoo: :laugh: no :P

aggi trzymaj się dzielnie :kiss:

Ula uff dobrze, że już lepiej :)

feer i jakie wrażenia po spotkaniu z pawikiem? :whistle:

Ula to się nie godzi tak postępować z ciężarną :evil:
żyję, na pizzę nie mogę już patrzyć :sick:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dobranoc

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912059 przez Karolincia
Dzien dobry :)

Ulenka super wiesci ! Bardzo sie ciesze ze Maluch raczyl dac mamie znac ze jest :)

Gosiu bardzo mi przykro z powodu pogrzebu taki mlody czlowiek jak ginie to az chce sie plakac i nasuwa sie pytanie czemu tacy niewinni mlodzi ludzie gina a Ci mordercy gwalciciele pijaki zyja w dobrym zdrowiu :( Jestem z Toba myslami :*

Betka a no zaszalalam w wawie w centrum :) a Ty co kupilas?? :)

Kurcze martwie sie czy betka ladnie przyrasta :( Dzis rano mialam delikatne mdlosci nie moglam wstac bo jak probowalam podniesc sie z lozka to mnie mdlilo :( Ciagnie mnie w dole po prawej stronie raz mocniej raz slabiej ale ciagnie :-macica sie rozciaga :) Szykuje domek dla Maluszka :)
Mam wzdety brzuch w podbrzuszu :) Czuje sie jak na kacu bym byla :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912061 przez mesy
Ulka grwtuluje ruchow ;) to teraz sie zacznie :P wszyscy mi mowia , ze z chlopakami tak jest , ze daja popalic tak jak Patryk :P tak wiec wiesz.....szykuj sie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912064 przez ann-sunshine
Dzień dobry

Bez zmian. Tzn są ale te niefajne. Uwaga będę marudzic. Boli mnie kolano od dzwigania Natali, a do tego kosc
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Ula ufff niech nas tak twoj dziec nie straszy tak wiecej

Betka Marte przenosilam 6 dni. Choć nie bardzo chcę w długi weekend rodzić bo ni e wiem jaka wtedy opiela w szpitalu będzie. Poza tym my nie religijni więc data ze świętem kościelnym to jakoś tak nie bardzo. A maliny super więc owocnych strzałów na chłopaka

Gosia zawsze zastanawialam sie czy pracujac np w cukierni przestalabym jesc cuastka

Karolincia nie martw sie na zapas. Beta ladnie przyrosnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912078 przez Karolincia
Ann mam nadzieję :( Denerwuje sie troszke ;( Aaa..jest jest taka kosć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912085 przez zoi
Ann, jest taka kość, a dokladnie to spojenie łonowe. Jak się zbliża poród to się ta część chrzęstna luzuje, żeby małe miało miejsce na przejście:-)
Jak pochodzę sobie na kijach to potem przy podnoszeniu jednej nogi też mnie boli :P

Gosia... straszne, a moj emek chce motor kupować :(

Karola, nie bojaj nic, na początku się strasznie obserwujemy, jak piersi nie bolą pół dnia to już niby katastrofa, a tak naprawdę to wszystko jest ok. Musisz wytrzymać w pozytywnym nastawieniu do pon:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912092 przez gwiazdka2014
Wow, udało mi się was doczytać... Jednak tęsknię.za moja wredna morderca. Teraz śpią obaj
... ten w brzuchu chyba tez, chociaż rano dal znać ze tam jest.
Pojechaliśmy wczoraj na zakupy bo w lodówce same pingwiny :-P
I wreszcie zrezygnowałam z plusa na rzecz Playa, dostałam nowy fioletowy telefon od miska a karę umowna zapłacę sama ;-) i nielimitowana połączenia do wszystkich :-)
Wstawiłem juz pranie Antka, w sumie nie.jest tego tak dużo
Przeniosłem to do jego szafy i jeszcze się coś zmieści ha ha ha :-P :-P

Ula widzę ze twój maluszek wredna taka jak moja :-P. Uważaj na siebie. Kiedy masz wizytę u lekarza?

Ferr dzięki. Tez mi się bardzo podoba >:) a dostaniemy kasę za jego urodzenie to.akurat maluszek dostanie nowy wózek. A tak się upierał ze nie kupię nowego ha ha :-P

Beata dzialajjjjjjj B-)

Karolina super. Ja mam extra siorke, kiedyś się.nie dogadywalysmy ale to ktoś przekazywał nam nieprawdziwe informacje o sobie.
Zauważyłam tylko ze mała je strasznie dużo słodyczy :-/
Prawie zażądała mnie na śmierć :-P
Wczorajszy obiad skwitował tak: ciocia obiadek delicje. Ha ha. Miło mi.się zrobiło

Co do wózka nie jest jeszcze kupiony tylko zapadła decyzja jaki będzie ooo O:)

Gosia :'( eh... Ja tez nie lubię pogrzebów i staram się ich unikać jak tylko mogę. Ktoś w niego wjechał?

Zoi mój też mówi o motorze to ja teraz mu mowie ze jak zrobi prawko na motor to Antka będzie widział raz w tygodniu.

Co tam jeszcze.... Pisze z nowego telefonu B-) i widzę co piszecie wiec w szpitalu będę mogła dać. wam znać.

Wczoraj mój luby sposcielil kołdrę Antka, chciał zobaczyć jak będzie to wyglądało ;-) może uda mi się dodać z telefonu zdjęcia....

A Pix mnie zdradził jest już całkowicie za Misiem :-P

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912093 przez gwiazdka2014
Dwa razy wiadomość mi dodało i troszkę błędów językowych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912101 przez ann-sunshine
Gwiazdka slicznie to wyszlo :-)

Zoi tak mnie pocieszaj ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912109 przez Ada2424
Bry :)

Betka piękne malinki :) do dzieła!!! :)

Ula super, że już wszystko ok :)

Gosia przykro mi :( teraz tyle osób ginie w wypadkach, że aż strach :(

Mnie Mąż dziś zabiera nad zalew :)

Miłego dzionka! :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912118 przez ulka1983
hej dziewczyny :) moje dziecko to robi się na Polę :unsure: wczoraj dzidzia zaczęła harce po 21 i cała noc fikała a w dzień śpi :angry: mam nadzieję że to się zmieni :whistle:

Agni jak tam Pola ? w nocy grzecznie śpi czy bryka tak jak to było w brzuszku B)

Betka będzie ,będzie się działo .... :laugh:

Gosia takk podejrzewałam ze pizza już ci bokami wychodzi :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mesy dziękuję :) jak się wyda za Patrykiem to na pewno da mi popalić :laugh: a tak w ogóle to mojemu mężowi się podoba to imię ;)

Ann niby bez zmian a jednak zmiany są :blink: chyba Natalka szykuje się do wyjścia :whistle: przypuszczam że jeszcze nie raz dzidzia mnie tak nastraszy do końca ciąży :angry:

Karola będzie dobrze :)

Gwiazdka do wizyty to jeszcze sporo bo 01 września :unsure: ej to są wszystkie ciuszki w tej szafce bo chyba nie ? podoba mi się ta szafka z przewijakiem ile za nią dałaś ? widzę ze kosmetyki nivea kupiłaś ja też je kupię bo mnie nie zawiodły chyba że dzidzi nie będą pasowały to zmienię B)

miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912122 przez mesy
Ulka , bo Patryk to fajne imie :P

Gwiazdka fajnie to wyszlo ;) posciel zostawiasz juz do porodu ? :P
Ty wez powiedz swojemu , zeby ci półek dorobil w tej szafie , bo wieczny rozpizdziel bedzies tam miala :P

Ej nie mozliwe normalnie , bo Patryk od 2 albo 3 dni grzeczny :woohoo: to az do niego nie podobne :whistle: :whistle: dobrze , ze mam wizyte we wtorek......

Tez mamy nivee i bambino i nie wiem jeszcze na czym bedziemy jechac :P

12 kg na + mam :woohoo: slodkiego juz do konca ciazy do buzi nie wezme ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl