BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #911804 przez gwiazdka2014
Julia porąbało mi się - to Ada miała się podzielić bułeczkami :P

Ale brzuch już mam duży co ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911807 przez ann-sunshine
Zoi bo Anusie to takie niesmiale dziewczynki sa.

Julka no jakby kopiowal Patryka tylko nieco wyzej chyba. No a ja mam fikniety brzuch na jedna strone bo tuż pod zebrami po lewej piety wystaja :-)

Pinezka wiem, w poniedzialek, a mama ma juz bilet na pks i o 7 rano we wtorek bedzie.

Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911813 przez betka81
Hej...hej

Karola czyli co? Gratuluję...miałaś rację, że do sierpnia zaciążysz. Test wygląda obiecująco...i na betę skoczyłaś. Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:
Karola to od października witaj prawie sąsiadko

Monik moja koleżanka właśnie sobie wyśniła córkę zaraz jak zaszła w ciążę a niby w owu miał być chłopak więc wszystko możliwe :laugh:

Porto jaka ona boska :kiss: :kiss: :kiss:

Asiaa oby praca domowa przyniosła zamierzone skutki

Jula wypocznij to od razu lepszy humor wróci

A ja dziś sama bo M bawi się na kawalerskim, dziewczynki ogarnięte...ufff
U mnie test nadal jedna krecha i trochę mnie to martwi bo chyba mam już schizę czuję jajnik i śluz też właściwy a owu nie widać??? No nic daje jej jeszcze czas max do środy a jak się nie pojawi to jajniki czymś potraktuje..macie jakiś sposób?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911821 przez meli1990
Ula ja się czuję już dobrze. nieraz mi nie dobrze jak nie zjem ale ja tak mam od operacji usunięcia woreczka żółciowego i trochę zaparcia dokuczają. mama trochę lepiej, teraz jest zmęczona bo nie raz mój syn do nich do łózka ucieka bo lubi spać z babcią i się babcia nie wysypia. i jak mu źle czy coś to babcie woła. a wizytę mam już za kilka dni 13.08 jak dostane ładne zdjęcie do sie pochwalę moją kruszynką
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911845 przez Karolincia
Dzien doberek :)

Betka dziekuje juz moge dziekowac!!:* Ojj tak jakos tak pazdziernik listopad wyprowadzka bedzie wiec witaj przyszla sasiadko :)

Zoi hehe wiesz na poczatku kazda Kobieta sie stresuje czy wszystko dobrze :)

Meli ciesze sie ze lepiej sie czujesz ;)

Dziewczyny obudzilo mnie dzis ssanie w zoladku i burczenie w brzuszku :) musialam jogurt wypic :) mam lekko wzdety dol brzucha i nie moge tego wciagnac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911846 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

To nudne ale witam się bez zmian.

Karola a testa jeszcze sikniesz np jutro żeby sobie popatrzeć na krechy?

Meli babcie od rana są super. Też to przerabialismy jak mama pomieszkiwala z nami. A teraz to ja jestem budzona o 6tej.

Ula i co dzwoniłaś?

Ada a lykasz te tabletki z imbirem? Czy tak samo z siebie ci lepiej?

Chudzinka będę myśleć o tobie w poniedziałek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911848 przez Karolincia
Ann nie nie bede juz sikac na test mam potwierdzona ciaze jednym testem i beta. Teraz tylko w poniedzialek sprawdze czy ladnie przyrasta ;)
Ojj nic a nic sie nie zmienilo ?? Natalii dobrze u Ciebie w brzuszku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911852 przez mesy
Ann , ze niby Anie takie nie smiale ? No nie wiem , nie wiem :P
Patryk wlazl mi na gore brzuha :woohoo: wierca od rana w bloku cholera :/ zjem sniadanie i zbieram sie na dzialke polapac troche promieni slonecznych ;) w koncu w przyszlym tyg ochlodzenie ma byc , a mlodego trzeba troche opalic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911856 przez ann-sunshine
Kiedyś byłam mega nieśmiała, miałam problem żeby w piekarni chleb kupić jak byłam mała (no już nie taka mała).

U mnie też właśnie zaczęli wiercić. Najpierw półtora miesiąca robili balkony, potem sąsiad 3 piętra wyżej przez miesiąc generalny remont, a teraz chyba ktoś nowy zaczął kolejny remont bo na dole pod śmietnikiem znów meble wywalone stoją. Aaaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911867 przez ann-sunshine
Julka teraz tak patrzę, że braliście ślub dokładnie w dwa lata po poznaniu się, śliczne to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911871 przez Asiaa
Betka zobaczymy ;) Tak jak Julka pisze, bywa że kreska nie ciemnieje, a od razu maliny ;) a poza tym przecież dopiero od grudnia się staracie :silly: ;)

Julka no nie do końca ;) Na mapie trochę na prawo i w dół ;) :D Udanego wypadu :)

Ann to może spróbuj po odpoczywać w końcu te ostatnie dni? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911874 przez mesy
Julka no ponoc tak....ten Pan z pogody tak obiecowywal wczoraj :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911879 przez betka81
Dzień dobry

Ann dzisiaj 9, co Ty na to? Dalej nic?

Gwiazdka pościelka śliczna! Super masz siostrę :)

Karolina teraz takie objawy to mogą być normalne jak wzdęcia, gazy itp...

Jula nie martwię się tylko denerwuje mnie ten jajnik. Ciągle go czuje, jakby nie mógł boleć wtedy gdy jest owulacja jak w poprzednich cyklach...ja mam dopiero 12 dc więc owu ma jeszcze czas się rozkręcić ;)
Jula to w drogę i poleniuchuj trochę inaczej. Zmiana otoczenia jest super!!!!

Asiaa wiem, wiem u mnie właśnie tak jest cały cykl cień drugiej i dopiero dzień przed owulacją pojawia się II kreska. Asia ja nie staram się od grudnia. Od grudnia obserwuję swoje cykle bo tak jak Ula poluję na chłopczyka. To będzie tak naprawdę mój pierwszy cykl staranek :P

Miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911895 przez Asiaa
Betka ale mi chodziło, że będziecie starać się od grudnia tego co będzie, wiesz takie oszukanie głowy by organizm nie fiksował, że to już starania i coś się poprzestawia ;)
W tym cyklu już zaraz po @ zaczęło mnie delikatnie kuć i tak jest prawie cały czas, pobolewa to mniej to mocniej więc nie mogę traktować tego jako wyznacznik czegokolwiek

Udanego weekendu Babeczki :kiss: choć pewnie od czasu do czasu będę zaglądać by wiedzieć czy Ann się rozpakowała ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911897 przez Ada2424
Bry :)

Ja tyle co wstałam coś w nocy średnio spałam a o 5 obudziły mnie mdłości ale napiłam się wody i po jakimś czasie odpuściły. Miałam dziwny sen....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
co to do głowy przychodzi to ja nie wiem. Wstałam patrze męża nie ma już przez chwile myślałam, że to jednak nie sen a prawda ale przypomniałam sobie, że mąż dziś w pracy B)

Ann nie biore tych tabletek z imbirem. Mąż mi kupił, ale stopniowo zaczęło mi się bez nich polepszać i ani jednej nie wzięłam B)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl