BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 9 miesiąc temu #912167 przez Chudzinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dziewczyny, ja nie z tych, co z dnia na dzień coś rzucają czy impulsywne są, ale na poważnie biorę pod uwagę przebranżowienie i zaczynam się do tego przygotowywać. Pracy też nie rzucę, jak nowej sobie jakiejś nie wynajdę. A to na pewno potrwa. Zresztą urlop tu już mam dograny, to się nie będę wygłupiała i zmieniała tak od razu, bo w nowej nie dadzą zaraz na początku urlopu, a ja padam na pysk i o tym urlopie marzę okrutnie... Także z 3-4 miechy to jak nic będę tylko grunt badała, może na jakieś rozmowy pochodzę żeby rozeznać co i jak. Muszę też do znajomych ze studiów zagadać gdzie pracują, jak się odnajdują itp itd.
No ale zawsze jakiś powiew świeżości będzie i nowa energia, bo ja nie lubię długo w miejscu stać.
No a co do testowania - to tak informacyjnie sikam, ale jedna kreska tylko, jak miesiąc temu, pewnie znów maliny będą około 18-go dnia. Ale to git, bo HSG przed owulacją powinno być i będzie i zobaczymy co dalej :)
Dzięki za słowa otuchy, jesteście Kochane, od razu mi lepiej :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912168 przez zoi
mesy, ja mam większy brzuch od Twojego, jakim cudem taki mały ruchliwiec Ci się tam mieści?

coś jeszcze miałam i se zapomniałam
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912170 przez mesy
Zoi wydaje ci sie ze wiekszy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912173 przez gosia28
betka tak do końca to nie wiem kiedy @ ma nie przyjść :P obstawiałam owu na 20-21 dc więc gdzieś końcem przyszłego tygodnia sprawa się rozwiąże ;)
ale uwaga :woohoo:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


mi się też kiedyś moje imię nie podobało, a teraz wydaje mi się całkiem ładne :)

mesy ja nie wiem co Ty chcesz od swojego wyglądu, ja bym marzyła, żeby tak wyglądać w książy :)

Chudzinka Ty to mądra kobitka jesteś, nawet nie wyobrażam sobie, że mogła byś podjąć decyzję pochopnie :)
badaj grunt kochana nic nie zaszkodzi a może jakieś nowe drzwi się przed Tobą otworzą :kiss:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912179 przez betka81
Messy rozumiem Cię ja przed ciążą z młodą ważyłam 52 kg i nie znosiłam słodyczy a w ciąży to nie mogłam się opanować i mi weszło 20 kg na koniec ciąży więc Twoje 12 to spoko
Po ciąży mi zostało 3 kg i teraz też ostatnio przez urlop ze 2 pewnie weszły a zawsze miałam świra na punkcie chudości. Ale po ciąży(bo to będzie ostatnia) biorę się za siebie na poważnie hehe
Mam nadzieję, że był wielki i coś z niego będzie

Ula ale ja chciałam połączyć przyjemne i pożyteczne ale się nie udało...no mam nadzieję ;)

Zoi też śliczny brzuszek

Gosia kochana to wielkie gratki i oby już do końca było dobrze. Buziakuję Cię mocno i nie przemęczaj się. To po 6-7 dniach od implantacji możesz trzepnąć pozytywny test

A co imion to moje też mi się nie podobało jak to w ogóle brzmi Barbara? I jeszcze jedyna w szkole byłam. To brzmiało tak staroświecko, że hej a na drugie właśnie mam Adrianna :P
I też nie wiedziałam, że jest po prostu Ada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912181 przez mesy
Betka no wiec wiesz o co mi chodzi ;)
Nie , ze ja mam swira i sie glodzilam czy cos :P po prostu zawsze moja waga wachala sie miedzy 60 a 62 kg przy wzroscie 176 ....a tu nagle na wadze 74 kg matko bosko :woohoo: i ten cellulit :/ ale T powiedzial , ze po pologu mi nie odpusci i na nastepne wakacje bede miala swoja figure ;) choc z nog chciala bym zeby tylko po max 2 cm mi spadlo bo nogi zawsze mialam patyki :/ gorzej z boczkami hehe juz mi z majtkow wisza i musze tak galoty naciagac zeby zniwelowac te boczki :P

Gosiaaa ja dobrze doczytalam co ty mialas ? :P ej jak ci sie uda to ja rodze haha bo pamietasz , ze ci miejsce trzymie :P a moze twoj dziec cos czuje co do Patryka i postanowil sobie szybciej przyjsc :P

Ej nie chce sie powtarzac , ale juz bylo dobrze i wiecie co mi zas wrocilo....
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
no ja nie wyrobie hehehe myslicie , ze to przez to slodkie ;> no ale przeciez kurde dziecku nie odmowie , bo nie wypada co nie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912186 przez gosia28
mesy hehe, zniosę dzielnie zachowanie dziecia nawet jak będzie taki urwis jak Twój Pati. Niech sobie jeszcze siedzi.
Mój brat ma Patryka, ale to przegrzeczne dziecko jest to ja nie wiem czemu Twój taki łobuz :P
no jednym słowem masz przesrane :P
a po słodkim to powinno Cię zblokować na amen

implantacją się nie jaram bo to nie moja pierwsza z której nic nie wyszło, no ale nadzieja zawsze jest ;)

a co do imion to ich atrakcyjność zależy też od osób w otoczeniu które je noszą. Ja mam np. kilka takich co niby mi się podobają, ale jak sobie przypomnę osobę o takim imieniu to zmieniam zdanie :laugh:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912188 przez mesy
Gosia ojca charakterek ma i tak to potem jest :P

No a co do rych imion to masz racje :) jak mysmy wybierali to tez tak pod katem kto nosi takie imie ze znajomych naszych i jaki jest hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912190 przez gosia28
to jeszcze uroda po mamie i będzie prze dżinks :P :laugh:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912191 przez mesy
Po cichu licze , ze urode po mnie odziedziczy haha choc usta T mogl by miec bo ja mam takie waskie :/ :P nogi (dlugosc) na pewno ma po mnie bo ostatnio na usg byly 3 tyg do przodu heeh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912203 przez Ada2424
Wróciliśmy i zaczęło padać :P od razu lepiej tak chłodno :)

Gosia zaciskam za Ciebie też mocno :)

Czuje, że pozytywne testy nam się posypia w tym miesiącu :) ja dzisiaj jak odkurzacz jestem... co chwile coś jem, a za chwile mi pewnie niedobrze będzie jak zwykle :huh:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912211 przez Karolincia
Gosia zaciskam kciuki moze sie uda :))

Ulcia i jakie imie wybraliscie??:))

Kurde ale mnie dzis kluje i ciagnie po prawej stronie na dole i macica :) Caly dzionek tak mam :)
Jutro naa betke jade i zobaczymy :)
Zauwazylam ze mi wyszla na razie slabo widoczna ale nawet moj N zauwazyl zylka na piersi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912246 przez gwiazdka2014
Dodaje wam wielki brzuch - Mesy pociesz się ze ja mam większy. A teraz was doczytać.

Kupiłam za 15 zł zasłony do.pokoju Antka z 60 zł i ZMYWARKE :-)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912251 przez Ada2424
Gwiazdka no wysadziło Cię na końcówce :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912260 przez gwiazdka2014
Ada jaka końcówkę jeszcze 8tc :-/ będę ogromną :-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl