BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912123 przez gwiazdka2014
Hejka Ula :-)
Ale mi.się twoje imię podoba, ale tak gadałem Michałowi.ze.chce Ule ze obrzydzialam mu to imię. Za cały komplet + półka jeszcze nie zawieszona daliśmy 1700 zł. A jakość ci powiem super :-)

Mój dzidziusia jak się tylko obudze to szaleje wiec... :-*

Mesy to.dla was tak.ubrała.żeby pokazać, musze wyprac i wypracować. Wiem wiem musze mieć więcej półek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912124 przez Chudzinka
Cześć dziewczyny :)
Ja nie w humorze, praca daje mi w kość, coraz częściej myślę, żeby ją rzucić, ale mąż mówi, że nie, bo jak zaciążę, to jednak macierzyński itd. A ja wtedy znów sobie uświadamiam, że nie wierzę, że zaciążę... :dry: Więc zaczynam się za czymś rozglądać...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Goś - przykro mi z powodu kuzyna, żadne słowa nie pomogą. :kiss:
Powiem Wam - niewiele ostatnio piszę, bo tu bardzo ciążowo jest na forum, a ja się nie znam... Ale naprawdę Was czytam, z całego serca życzę zdrowia, dobrego samopoczucia, tyle, że nie mam wiele do dodania w poruszanych przez Was tematach. Także żeby nie było, że olewam forum, czy cuś ;)
Ja bez przerwy myślę o Was i chcę wiedzieć, co u Was, tyle, że jak przeczytam, to już wiem, ale nie za bardzo mam co od siebie dodać. Tyle, że jestem z Wami myślami. :kiss:
Miłej niedzieli!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912131 przez zoi
Chudzinka :kiss: :kiss:
A Ty nie miałaś mieć jakoś teraz malin?

No fakt, jest mocno ciążowo. Ja to nawet pamiętam jak rok temu do Was dołączyłam, nie sądziłam, że za rok będę rodzić...ehh, kiedy to było. Jak wczoraj, a jednak jestem o rok starsza, hmmm..piękniejsza, mądrzejsza :P :P I 7 kg cięższa :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912134 przez ulka1983
dziewczyny u nas z imionami to się porobiło ze nie wiem czy dojdziemy do porozumienia :evil: z 20 które mi sie najbardziej podobało kazdy wybrał dzisiaj co innego ( bo przecież starsze siostrzyczki też maja głos ) i na razie nie mamy nic wybranego :P

Mesy może mu za dużo relanium zafundowałaś :laugh: albo po prostu facet spoważniał :whistle: a gdzie ty te 12 kg chowasz jak zdjęcia robisz :angry:

Gwiazdka a mi sie nie podobało teraz już mi trochę przeszło ale jak byłam młodsza to niecierpiałam go :laugh: ja całego to nie chcę :P

Chudzinka mąż dobrze gada na razie siedź na tyłku w tej pracy :P w poniedziałek rewolucja prawda ?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosia ty też się nie ociągaj i fasolkuj :kiss:

Zoi nie ma jak to samokrytyka :laugh: :laugh: ale oczywiście masz rację może foto brzusia :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912138 przez gwiazdka2014
Zoi 7kg wez weź weź

Ula komoda chyba 400 lub 500 zobacz na stronie vox-a.

Chudzinka ja też trzymam kciuki :-)
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912140 przez zoi
ulka, zaraz postaram się przesłać brzucha, choć jesteśmy u rodziców w domu i trochę mi mojego sprzętu brakuje,więc może się nie udać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912142 przez gosia28
witam
Chudzinka nie wiele nas zostało na polu walki ;)
ja tam czuję, że jutro wiele się u Ciebie wyjaśni :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i
no i mnie się imię Ula podoba ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912146 przez mesy
Ulka tu chowa :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zobacz na moje dooopsko :/ udami tre juz jedno o drugie... masakra jakas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912149 przez Ada2424
Mesy i tak masz malutki brzuszek jak na końcówke ciąży :woohoo:

Chudzinka a to już jutro :woohoo: zaciskam kciukasy :) :kiss:

A ja już po obiedzie. Upał straszny, zbieramy się nad wode :) może nie padne...

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912150 przez betka81
Cześć :)

Dzięki dziewczyny za doping :woohoo: ale to nie było łatwe...
Pamiętam, jak chyba Ada pisała, że nie ledwo co skończyli bo taki miała ból w jajniku. I ja też już myślałam, że nie dam rady...ale uff trzeba zęby zacisnąć i cała naprzód. Tylko to wtedy żadnej przyjemności n i e ma jak boli :sick:

Gosia przykro mi :silly: szkoda chłopaka a jeszcze bardziej jego rodziców bo żaden rodzic nie powinnien chować władnego dziecka :(
A jak u Ciebie na froncie? Po tym przeczyszczeniu jajowodów kiedy testujesz albo @ ma nie przyjść?

Karola ja kupiłam sobie w Lasockim buty płaskie bo ja niska jestem, to zawsze na obcasie a w razie czego w ciąży nie chcę dodatkowo nóg obciążać i po za tym powoli wyprawka do szkoły....
I spokojnie musi być dobrze. Grzecznie czekaj do poniedziałku i bez czarnych myśli poproszę!

Ann kochana nadal nic :( nawet jak będzie 15, jak wy niereligijni to dla Was zwykły dzień. Tylko masz rację z personelem przy święcie może być różnie. No trzymam kciuku dalej

Gwiazdka tak przy okazji to mam na imię Basia :P
Superaśnie wyglądaję te mebelki Antka

Chudzinka masz rację, wątek się zrobił głównie ciążowy bo i starających się coraz mniej. Nowe nie przychodzą jak widać :( ale niedługo i Tobie się uda i też w temacie ciąży i wyprawki będziesz mogła wtrącić swoje 3 grosze...hehe
Trzymam kciuki za poniedziałek!

Messy przesadzasz... ja bym chciała tak wyglądać w ciąży a nie zawsze jak wieloryb(i nawet mój mąż się ze mnie śmieje, że niedługo wszyscy będą wołać "uwolnić orkę") więc nie masz powodów do narzekania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912152 przez Ada2424
Betka dobrze pamiętasz, ja miałam taki silny ból jajnika w owulke że się dotknąć nie dałam ani nogi do góry ponieść nie mogłam a co dopiero przytulanki, byłam pewna, że nic z tego nie będzie ale wzięłam no spe i nie czułam już tak silnego bólu :) kochana wiesz jak to się u mnie skończyło, więc jestem dobrej myśli, że pójdziesz w moje ślady i będziemy oglądać niedługo dwie kreseczki :cheer:

[/url] [/url]
Podziękowania: betka81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912155 przez betka81
Ada oby, wcale bym się nie obraziła..
No ból był nieprzeciętny :( ja brałam aż przeciwbólową..i zobaczymy za ok 2 tygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912156 przez mesy
Betka tylko jeszcze jak bym umiala opanowac gebe i nie jesc slodkiego bylo by ok :P
Obiecalam sobie , ze od dzis nie jem slodkiego , a wlasnie skonczylam palce z czekolady oblizywac :P masakra jakas bo slodkie mi smakuje jak nigdy .....jak bym miala zaraz dostac @ ...az T powiedzial , ze mamy kurde spust :/

Ulka taa relanium mu dziele haha nie ma sie tak dobrze , ze non stop kapa :P a tak serio cos tam pobuszowal dzis ze T mu pow ej maly nie przeginaj i na tym sie skonczylo hm....

Betka jak bolalo to dobrze...to znaczy ze dorodny pechol byl ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912157 przez ulka1983
Zoi czekamy na foto :)

Gosia :kiss: a co do imienia to chyba każdy na swoje trochę marudzi ;)

Mesy spadaj :P przesadzasz ale to już chyba taka twoja natura że masz bzika na punkcie swojego wyglądu :P mi sie twoja figurka podoba i to na koniec ciąży :blink: super :)

Betka teraz trzeba sie poświęcić a na przyjemności jeszcze przyjdzie czas :P

spadam odwiedzić mamusię i moze namówię rodzinkę na kościół ale ciężko będzie B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912159 przez Ada2424
Betka ja czuje, że będą dwie kreseczki u Ciebie :) trzymam kciuki

U mnie już niedługo 9 tc :woohoo: matko jak to szybko leci, przecież niedawno test robiłam.

Co do imienia to mnie zawsze wkurzało bo mnie mylili z Adrianną a ja jestem po prostu Ada, mało kto wiedział, że jest takie imie osobne i to mi na nerwy działało.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl