BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #914314 przez monique1983
Gosia - przykro mi bardzo, tak bardzo bym chciała żeby się Tobie udało, przytulam mocno. Może faktycznie nie udało się przez tą chorobę teraz. Ale po tym HSG chyba przez 3 miesiące są większe szanse na zaciążenie. Wierzę, że się w końca uda i życzę Ci tego z całego serca :kiss:

Agni - Pola jak zwykle urocza :)

Ada - cieszę się, że wszystko dobrze, ale wiedziałam, że tak będzie :) Cudne uczucie zobaczyć te małe rączki i nóżki :)

Ann - może ta Twoja teoria z tym 18.08 się sprawdzi, czekamy z niecierpliwością w takim razie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914335 przez aggi
bry :kiss:

Ann w poniedziałek wywoływanie??????

mesul ciesz się że czasem daje ci odpocząć :) może u to zostanie później że tak ewentualnie czasem da ci trochę spokoju :P

gosia a może za wcześnie??? :kiss:

rzeczywiście cicho tu :)
miłego, zajrzę może później :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914369 przez ann-sunshine
Melduje sie po ktg
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosia przykro mi :-(

Aggi nie bedzie zadnego wywolywania bo ja juz na wylocie.

Daty pewnie dobrze policzone. Zwyczajnie tak mam ze rodze po terminie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914375 przez Karolincia
Bry Kobiety :)

Ann trzymam kciuki, by to dziś nastąpiło i bedziesz mieć z przodu mniej do dzwigania :)

Gosiu bardzo mi przykro :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #914376 przez mesy
Gosia przykro mi.....

Aggi taaa troche mnie denerwuje , bo jest za grzeczny :S nawer cola go nie rusza :dry: ale T mowi , ze mi brzuch opadl... wiec jak on to zauwazyl to musial serio opasc ...

Ann no pieknie ;) to z emkiem jeszcze pocharcujcie troche wieczorem i pewnie sie akcja szybko zacznie ;)

WidZicie moj suwaczek ? :woohoo: kurde jak ja zawsze chcialam byc w tym tyg co jestem jak bylam ja poczatku ciazy heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #914386 przez gwiazdka2014
Hej

Ja się dziś lepiej czuje, Michał robi obiad :-) nie mogę na niego narzekać dba o nas SZOK:-P

Ann nareszcie coś się ruszyło :-)

Gosia może faktycznie za szybko test, ja zrobiłam 27go nic a 31go cień cienia :-P nie ma @ nadzieja jest :-)

Mesy cola nie działa uuuuuuuu on zbiera siły mówie ci. Sprawdź torbe czy masz wszystko :-)

Ja dziś jestem z siebie tak.dumna wyhaczaczylam promocje na pampersy. Roz. 2 szt. 108 za 37 zł. I w ten sposób 2jek nam starczy :-) taka mala rzecz a cieszy :-)
Wymyśliłam sobie ze teraz na wypłatę kupię misiowi Grandsa a jak Antek się ur to powiem mu ze coś na niego czeka w domu
Od synka dla taty a niech ma :-P

Karola jak się Czujesz?
Ula ma gości ale i tak pytanie o Samopoczucie musi paść :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914406 przez zoi
gosia, dobrze mówią, @ nie ma, jest git, choć oczywiście wolałąbym teściora pozytywnego zobaczyć :unsure:

ann, niezbyt wiem, o co chodzi z tym odbijaniem od szyjki, ale jeśli to znaczy, że się szykuje to i ja się szykuję- wchodzę codziennie :P

gwiazdka, a co to jest za prezent, bo ja albo ciemna jestem, albo jakoś nie w temacie...

mesy, rzeczywiście, wyobraziłam sobie, że jak T już zauważył, to musisz szorować brzuchem po ziemi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914412 przez majka1987gnoWlkp
Ann mój duży palec od prawej nogi mówi mi ze jutro wieczorem już utulisz Natalkę :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #914417 przez ann-sunshine
Mesy na to to szans nie ma bo przecież nie mogę urodzić wczesniej niż jutro po północy żeby 18ty był. No irytuje mnie mój, tefal by się przydał.

Zoi chodzi o to że Natala nie chce wyjść bo posmyrana po głowie zaczęła się wycofywać :-/ Wiesz jak podczas porodu dziecko się tak cofa to przedłuża wszystko bo to tak jakby krok do przodu i potem krok do tyłu

Majka moja Marta powiedziała to samo :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914419 przez zoi
ann, proszę jak to się człowiek cały czas czegoś nowego dowiaduje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #914424 przez mesy
Odwazylam sie i umylam okna :woohoo: firanki po prane , prasowanie wyprasowane ;) teraz czekam na znak Patryka :P on dalej grzeczny....cos tam sie ruszy ale slabiej.....

Edit. Patryk po czipsach dostal szwungu :woohoo: ale mi cisnie na szyjke :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914436 przez gwiazdka2014
hejka

ja dziś umieram z nudow.... masakra ://///
Ja mam nic nie robić :(

Zoi

Załącznik nie został znaleziony


o tym mowiłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914444 przez Ada2424
Ja już wróciłam. Mieliśmy wrócić jutro z rana, ale pogoda sie popsuła, leje już ze 3 godziny non stop i nie zanosi się na poprawe więc nie było sensu siedzieć a tym bardziej że ja ledwo żywa jestem. Kurcze myślałam,że już gorzej nie będzie tylko lepiej ale od 3 dni jest masakra. Każdy zapach doprowadza mnie do odruchu wymiotnego to jest tak silne, że jak musze przejsc przez kuchnie to całą droge psikam odswiezaczem powietrza co by nie czuc zapachów. Anabelle tu napisala że tak jakby ktos do gardla waty napchal...dokladnie mam to samo, nawet picie mi ciężko przełknąć :( matko kiedy to w końcu minie!!!! Wygladam jak zombie z tego wszystkiego.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914447 przez ulka1983
Hej :) widać że wekeend bo na forum cisza :laugh: dziewczy powiedzcie mi która ma nocne bóle brzucha i jak to u was wygląda B) bo mnie dzisiaj tak bolał że szok meczylam sie przez godzinę ale po tem na szczęście zasnęłam :S

Julka masz rację humor trochę lepszy ;) ale nie mogę sie doczekac poniedziałku moze poczta łaskawie po tygodniu mi list dostarczy :evil: no tak 2 pieczone i jeden gotowany dobra jadę do ciebie ;) miesiąc roboty z malunkami :woohoo: ciekawe jaki rachunek wystawi :laugh:

Aggi słodki ten twoj krasnoludek :kiss:

Ann dobra wchodzę w to robimy zamine :laugh: ah mowiłam ze natalie to uparciuchy ;) o jednak zbiera się do wyjscia super :) cioteczki juz nie moga sie doczekac :whistle:

Ada wszystko ok po wizycie to super trzymaj tak dalej a dzidzia juz fajnie widoczna :)

Mesy chyba patryk sie juz pakuje :woohoo: jak tak dalej pojdzie to wyprzedzi natalke :blink:

Gwiazdka ale wymyslilas chcesz zeby chłopa głowa bolała jak to wypije :laugh: ale masz racje skoro ty bedziesz cierpiec to on tez ;) a gosci nie mam ja byłam u mamy i swiętowałam cały dzien na pół leząco :cheer: a w nocy i tak brzuch bolał B)

Gosia :kiss: jaki dalej jest plan ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914452 przez Domiśśś
Gosia przypomnij mi czy Ty miałaś iść do doktora Milewicza?? Jeśli to Ty to byłaś u niego i co Ci powiedział??
I w ogóle to przytulamy z Rdziem :*

Ann łatwego i szybkiego rozwiązania kochana żebyś nie musiała się długo męczyć :* Ja też miałam mieć wywoływany poród w poniedziałek a skórcze pojawiły się w nocy w sobotę :) Więc wszytsko możliwe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl