BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #914455 przez mesy
Ulka Patryk jest dzentelmenem i czeka dzecznie na Natalke :P choc jak nacisnie mi na szyjke to jak bys mnie pradem porazila :woohoo: a co to bedzie przy porodzie :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ulka mnie czasem brzuch pobolewal...bardziej jak sie chcialam na boki obrocic....ale to chyba normalne , bo sie wsio rozciaga....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914459 przez gwiazdka2014
część Ula ;) a niech ma :P
Mnie też ostatnio bolała brzuch w nocy, a przy przekręcaniu z boku na bok ;/ kiszka ale czego się nie robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914467 przez zoi
gwiazdka, to się rozumie ;) - choć ja zupełnie nie gustuję, więc nie kojarzę.

aggi, no widzisz zła ciocia ze mnie nie zachwyciłam się od razu jak oglądnęłam fotkę- nadrabiam! Buziaki dla słodziaka! :kiss:

Ada, mogę tylko współczuć. Z drugiej strony jak mnie mdliło non stop to miałam z tyłu głowy "cierp ciało kiedyś chciało" :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914468 przez Ada2424
Zoi tyle, że mnie nie mdli, mało kiedy najgorszy jest ten odrzut na zapachy, wszystko mi śmierdzi i jak coś tylko poczuje to od razu mam odruch wymiotny to mnie strasznie męczy bo nigdzie wyjść nawet nie moge bo jak tylko coś mi zaleci to już mnie ciągnie :unsure: moim najgorszym pomieszczeniem w domu teraz jest kuchnia :huh:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914469 przez gwiazdka2014
Zoi ja kiedyś tez nie lubiłam, ale moj Mich owszem i jakoś mi tak zasmakowało. Teraz oczywiście mogę sobie tylko powąchać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914492 przez Anabelle
o whisky łi łi!! samo mi nie wchodzi ale z colą - polewajcie!!! :D :D

Ada u mnie też wstręt do zapachów - ciężko mi syna przewinąć bo mnie szarpie!! nigdy tak nie miałam :P do tego wata w gardle. Normalnie w brzuchu burczy a w gardle taki ścisk, że nic nie idzie przepchać. Wszystko popijam natychmiast. Jakbym piach jadła.

Ann czekamy czekamy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914507 przez Asiaa
Ann poniedziałek byłby w sam raz ;) OOo czyli może to nastąpić w każdej chwili ;)

Gosia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914512 przez ann-sunshine
Dzień dobry.

Jeszcze nie. Pojadę koło południa na ktg. Po obiedzie mam jeszcze obiecane te dobre lody, a potem idę rodzić ;-) taki plan.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914513 przez Porto1987
Ann może faktycznie urodzisz w moje urodziny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #914533 przez Agnilla
No to teraz czekamy na Natalke jak na szpilkach :) a potem jak się siopaki sypna :) który chętny na Petunie? ;) tylko uwaga w drzwiach stary czuwa, a nieogolony wygląda nawet groźnie ;)
Ps.Petunia dobra dziewczyna, ale uwaga zapas tefali wnosi w posagu ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914543 przez Ada2424
Anabelle to możemy sobie przybić 5 mamy identycznie. Kurcze to tak męczy jak nie wiem, mam nadzieje, że z początkiem drugiego trymestru nam to minie.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914564 przez Anabelle
Chyba dzieciaczki marcowe takie dające w kośc ;D Oby po urodzeniu były grzeczniutkie :)

Ann ale nas trzymasz :) Tak bym chciała już Natalkę zobaczyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914570 przez Karolincia
Witajcie Kobitki ;)
Byłam wczoraj na pikniku rodzinnym w remizie z moim N , przyszłą Teściową jego bratem jego żoną i Teściowa jego brata :)
Superowo było zjadłam karpatke , chleb ze smalcem i ogóra kiszonego i wypiłam herbatki dwie :)

Teściowa cos sie domysla bo wczoraj nic pic %% nie chciałam :D tu ogóry podjadałam u niej od kilku dni , nie pije alkoholu i po tańcu jednym musiałam odpocząć bo mi się w głowie kręciło :) Jeszcze jej nie mowimy dopoki nie pojde na usg i nie zabije serduszko dzidziulki Naszej Kochanej ;)
Tańczyła ze mną mała dziewczynka nie chciała mnie puscic ,mama do niej mowi chodz Wikusiu a ona nie nie chce zostać z ciocią :) Tak mnie zmęczyła, że musiałam posiedzieć :)
Od dzis mam metaliczny posmak w ustach, rano mnie mdliło, ale zjadłam rosołek na sniadanko i mi przeszlo :) Kawke pije tylko jedną dziennie słabą z 1 łyżeczki rozpuszczalna i jedna łyżeczka cukru. Pobolewało mnie od wczoraj podbrzusze razem z macicą - rozciąga się wszystko ;)

Gwiazdka -czuje się nieźle jak na 5 tydzień w porównaniu z innymi Kobietami tutaj które maja mdłości :) Ja na razie miałam dziś pierwszy raz delikatne i sie zastanawiam czy mi tak zostanie :) Kurka juz 5 tydzień strzelił jak to szybko mija , ciekawe jak wygląda to od srodka czy to faktycznie 5 tydzień w rozwoju dzidzi czy przyśpieszyła coś i np. 6 czy 7 tydzień :)

Ann Obyś już była na porodówce i cała szczęśliwa trzymała Natalcię w ramionach :) Trzymaj się tam dzielnie ,myślami jestem zTobą :*

Ulcia szalona Ty !! :) Cieszę się, że tak dobrze wszystko znosisz :) Oby tak dalej :)

Agnilla Poleńka coraz śliczniejsza :) nie wygląda jak na bobaska 1 miesiecznego tylko jakby conajmniej kilka miesięcy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #914574 przez Ada2424
Ja już dzisiaj wisiałam nad kibelkiem :( nie wymiotowałam ale kilka razy mnie pociągło. Dosłownie wszystko mi śmierdzi a jak przechodze przez kuchnie to od razu na wymioty mnie bierze, masakra :dry: co do apetytu to ja też jeść nie moge, najbardziej drażni mnie zapach pieczywa blee i nic mi nie smakuje. Nawet picie mi ciężko idzie. Na sniadanie zjadłam kubek malin z cukrem i tyle. Kurde a ja wcześniej narzekałam a teraz jest 10 razy gorzej :S wzięłam rano tą tabletke z imbirem i wit b6 ale nie bardzo na mnie działa.

Meli czy Ty po tych tabletkach miałaś odruchy wymiotne?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914576 przez Chudzinka
heloł, heloł B)
Jak ja lubię dni płodne, hehe ;)
Miałam wolne dwa dni, się spakowaliśmy i pojechaliśmy na festiwal wina, superancko było, 3 dni bez pracy i człowiek od razu odżywa. Powiem, Wam, że się nie ma się co u mnie raczej nastawiać na ten cykl, bo codziennie mam jakieś lekkie plamienia, podbarwiony śluz na brązowo, wciąż od zabiegu, więc jakoś mam wrażenie, że organizm musi jeszcze dojść do siebie. Ale nie ukrywam, że bardzo mi nastrój się poprawił, jak wiem, że jest w porządku, choć w pierwszej chwili chciałam, żeby coś znaleźli. No ale nastawiam się na inseminacje, w sumie doczekać się nie mogę, zaczynam nabierać nadziei.
Aggi - przecudnego masz synka...
Domiś - i Twój kawaler przystojniak.
Ann - lada moment, lada chwila :kiss:
Ula - no to teraz na spokojnie, pod kontrolą, będzie dobrze :kiss:
Gosia - jak sama piszesz - przy antybiotyku tylko dodatkowy stres by był, gdyby coś, więc może i lepiej... :kiss: Obie w końcu tu testa zapodamy, że aż będą krechy biły po oczach, i to nie z testu owu! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl