BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #916297 przez gosia28
moofka rodziła w grudniu tak? a Kaś???

Ula a co nie tak z moim wpisem pod suwakiem?

mesy jakoś nas szczęście sobie poradziłam :P

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916298 przez Ada2424
Ula tylko musiałabym Męża przekonać bo jemu tak średnio to imie podchodzi :) dzięki za wsparcie i zrozumienie :kiss: :)

Mesy dokładnie! superowy brzusio masz i jaki gładziutki :)

Zoi dobrze napisałaś, ja też omijam niektóre posty z daleka jak widzę że jest coś co nie chce czytać :)

Chłodno na dworze się zrobiło, trzeba herbatke malinowa z miodem wypić i się rozgrzać :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916301 przez zoi
mesy , nieustannie czekam, aż Ci ten brzuchol wybuli w końcu, bo na razie cały czas jak 7my miesiąc :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916309 przez ferritka
Ej, Julia Bella wy macie tummy tub?? Powiedzcie kupic od razu z ta podstawa czy nie jest potrzebna?? :blush:

I dajcie jakies podpowiedzi co i jak I jaki kupic I jak sie za to zabrac w ogóle..szczerze to tylko Filmik na yt widzialam tylko czy to oby serio takie latwe jest? I co z kikutkiem? Bo w wanience to uda sie go nie zamoczyc ale w tt nie ma szans przecież :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916317 przez ulka1983
Gosia jak nie możliwe jak możliwe :evil: ja tam czuję że to już nie długo :kiss:

Ada mój mąż też był średnio nastawiony ale na porodówce było mu wszystko jedno :laugh: nie ma za co ;)

Mesy ostatnia zima była super ale może w tym roku nadrobi zaległości B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916318 przez ferritka
A no widzisz, Wlasnie cena mnie zastanowila X ta podstawa :huh: ale mówisz ze moze warto hmm wanienke widzialam w cmyku za ok 25 zl to jakby nam nie wyszlo z tt to kupimy na szybko :blink: u mnie Kregiel bardziej napalony na tt jestv B) bo mówi caly czas ze kapiel to bedzie meska sprawa B)

Co do zimnej teraz byla super, xx ja tak goralem nie jestem ale juz pogoda jest jesienna a zniwa byly 3 tyg wczesniej niz zawsze no to moze to tez znak jakis...hmm wolalabym zeby nie bylo mrozow rosyjskich bo kurde to zimowe ubranko na nasz wozek swoje kosztuje :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916319 przez majka1987gnoWlkp
Ja się tematem nie zbulwersowalam. ;-) każda ma coś.... Moja psiola np traume ma po szyciu. Bo lekarz który ją szyl nie dał jej znieczulenia... A 23 petelki miała robione... Mała ważyła 4300
Ulka ty się boisz ze nie dojedziesz a ja w tej chwili mimo nie miłych wspomnień po szytym kroczu BOJE SIE CZY OGARNE TEMAT DWOJKI DZIECI. jak ja sobie poradzę. Mój małż będzie w domu max 2 dni..... I co dalej??? Masakraaaaaa

A i jeszcze napisze ze czy chcemy czy nie wątki będą powracać bo my na wylocie, niektóre mamy w połowie, inne na początku... Za chwilkę inne zaciaza.... I tak w koło Macieju bo kto by się cofal 500 stron?? :-P.

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916326 przez emilia1410
Hey dziewczyny jak sie uzywa testy owulacyjne i kiedy najlepiej??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916328 przez Ada2424
Majka dasz sobie rade ;) Tosia spokojna dziewczynka to nie będzie tak źle :)

Emilia najlepiej robić je koło południa, nie z pierwszego sika i lepiej przed zrobieniem testu nie pic przez ok 2 godziny. Sikasz do jakiegoś pojemnika, moczysz test do lini max, czekasz aż pasek kontrolny przeleci cały kładziesz test na płaskiej powierzchni i odczytujesz wynik po ok 5-10 min. Pozytywny jest wtedy jak dwie kreski są tak samo mocne :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916329 przez Ada2424
Ula ja Ci powiem, że jakoś tak ostatnio imię Kornelia wpadło mi w ucho :) ale szczerze mówiąc, jeśli będzie dziewczynka to ciężko będzie nam się zdecydować na imie bo nie mamy jakiegoś konkretnego i mało nam się podoba za to dla chłopaka mamy dużo typów :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916330 przez ulka1983
Julka rozwaliłaś mnie :laugh: Wojtek nie był by zadowolony :laugh: ja przerabiam to ze swoim mężem podoba mi się Kajetan ale wiem że się nie zgodzi i ostatnio powiedziałam że jak nie wybierze imienia to będzie właśnie Kajetan a on mi na to że w grudniu się zastanowimy :woohoo: no szczęka mi opadła :ohmy: wspominał coś o Wojtku ale jego bliski kuzyn ma syna i tak jakoś by głupio było jak byśmy tak samo dali na imię oczywiście jak będzie chłopiec :laugh:
fajnie mieć koleżanki z całej polski i nie tylko :)

Majka no lekko nie miałaś ja bym tego konowała w zęby kopnęła :laugh: Tosia jeszcze mała to lekko nie będzie u mnie przynajmniej problem z głowy bo dziewczyny duże ale ty tez nie należysz do mięczaków i dasz radę :) i jeszcze w między czasie posta skrobniesz co u was żeby ciocie były na bieżąco :laugh:
chyba konia kupię z saniami i po problemie :whistle:

Ada a jakie masz typy dla chłopca ?
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916331 przez mesy
Zoi moze sie doczekasz :P to juz musisz z Patrykiem pogadac :P a wogole detektorem sprawdzalam dzis mu serduszko i serce kurde znalazlam nad koscia lonowa :woohoo: tak zaczynal....i tak konczy hehehe

Ja zimy nie chce tzn sniegu :P ta zima moze byc taka jak byla poprzednia :P snieg mi do szczescia nie potrzebny tym bardziej , ze Patryk nie skuma co to snieg noo :P za rok moze byc :P

Matko boskoo jak mnie plecy przez to sprzatanie bola :woohoo:

Majka jedno wychowane jest ....wiec dasz sobie rade bez problemu....ty juz to z automatu wszystko bedziesz robic , a my pierworodki to sie bedziemy dopiero uczyc wszystkiego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916337 przez gosia28
Ula ja wiem, że niemożliwe jest możliwe dlatego mam nadzieję :P
no i myślę, że Twoje przeczucia się spełnią :)

Majka Twój duży palec też Ci tak podpowiada? :laugh: :laugh: :P

Julka znam w otoczeniu jednego chłopaka o imieniu Kornel :)

Betki dawno nie było a emma to całkiem wycofała się z forum?

Wy mi tu szybkiej i ruskiej zimy nie prorokujcie bo nie lubię :sick:

Ferr a włacha, to Wy będziecie wyjeżdżać do tej Irlandii czy temat wyjazdu jest zawieszony?

Majka no, dziewczyny już wsio napisały ;)

Emilia instrukcję już dziewczyny podały ;) wklejaj tu testy jak rozpoczniesz testowanie
masło maślane mi wyszło :blink:

hehe Julka u mnie wybór z pośród Twoich typów byłby prosty
Adama ma maja przyjaciółka, Mikołaj nie był dla mnie zbyt łaskawy, Filipa mam sąsiada, podobnie z Kamilem, Jacek to przyjaciel mojego P., Wojtka mam bratanka, w rodzinie Wiktor też jest więc siłą rzeczy został by Marek- całkiem ładnie ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916338 przez ferritka
Gosia plany wciaz sa tylko nie lecimy od razu tylko po nowym roku bo jakos stracha mam z takim maluchem cisnac w swiat a w tym czasie szczepienia I inne bioderka trzeba robic wiec no tu na miejscu to mam :blink:

Julia Wlasnie potem Kuba bedzie trzymal w podstawce resoraki B)
No ja tez chce uczestniczyc w kapiel póki co Kregiel zarzeka sir ze to on bedzie mial pierwsze skrzypce w temacie B)

Juz mi zapowiedzial ze bede w mbiejszosci I oni rzadza pilotem bo Beda ogladac razem mecze :lol:

A mi po glowie chodzil tez Adam filip szymon mateusz ostatnio dominik I olivier... :blush: ale mi Kregiel powiedzial ze przy drugim sobie sama wybiore...cos czuje ze to synus tatusia bedzie B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916340 przez Anabelle
O kurka wchodze po całym dniu, tyle postów a tu wszystko po części przeze mnie :P
Ja jednak już pisałam co o tym myślę i każda z was też się wypowiedziała. W tym temacie porusza się tyle kwestii, że trudno dogodzić każdemu. A rozbieżność zdań jest naturalną rzeczą podczas dyskusji. Ja nie zamierzam się obrażać o osoby z którymi się średnio rozumiemy w pewnych kwestiach, ale również nie należy oczekiwać że zmienię styl pisania bo 2 czy 3 osobom on nie odpowiada. Jak jest poruszany jakiś temat to odpowiadam - a że nie lubie owijać w bawełnę i przesładzać każdej wypowiedzi to może to być różnie odbierane.

zoi ma fajny sposób - jak coś jej nie interesuje to nie czyta - polecam :P

ferr ja mam tummy tub z podstawką, niektórzy mają bez, ale z podstawką jest stabilniej (miejsce na nogi na podstawce) plus wyżej (wygodniej siedzisz sobie na krześle) plus teraz mam taboret żeby sobie siąść jak Antek się kąpie, a później służy to jako podstawka dla dziecka do umywalki. Aaa i w środku jest miejsce na skarby dziecka :P Tylko podstawka coś podobnie do wiaderka kosztuje wiec to już zależy jak stoisz finansowo :P Ja sobie zażyczyłam na prezent od dziadków na narodziny dziecka ;)

emilka stężenie hormonu jest najwyższe popołudniami/wieczorem wiec testy owu zazwyczaj robi sie wtedy o stałej porze.

aggi jak z karmieniem?

majka mój mąż też często 2 dni w domu jest, bo dużo po polsce jeździ.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl