BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #916507 przez ulka1983
Chudzinka ale dowaliłaś :woohoo: mam nadzieję ze sie sprawdzi to co mówisz :) ale mi chodziło o to że jak będziesz już nie długo w ciąży to po co masz przeszukiwać te już napisane 1600 stron ? przecież rad dziewczyny udzielają na bieżąco :P

Aggi czyli zapowiada się dobrze :) solidarna pani doktor ;) a jutro masz gina ? mam nadzieję że nasze auto nie nawali ale jakby co to mamy 3 to któryś da radę :laugh:

Julka dziękuję wybawco :laugh: ty mnie rozumiesz :kiss: ja też mam zamiar używać testów owu w 2015 roku ale tylko do skontrolowania owu ;) limit dzieci wyczerpałam teraz kolej na następnych niech się starają :whistle: a jak najdziwniejsze zdjęcia to wszystko się zgadza :blink:

Asia k ja mam bratanka Filipa 4 lata starszego od mojej Kornelii i tez tak sie opiekował nią jak twoj Dawid Asią a potem razem się ładnie bawili i do dzisiaj mają dobry kontakt ze sobą :)

Mesy to ja wiem :P ale jakiej firmy ? bo cały czas się zastanawiam czy nie kupić B) wygotowałaś już sie w garze :laugh:

Ann szybkiego powrotu do domciu :kiss:

Ada nie uciekaj siedź na wątku bo czasami zadyma musi być :whistle:

Karolincia no nieźle nas urządziło :laugh: na razie sama rady szukam więc nic ci nie poradzę :P

Ada ciebie też :woohoo: tak delikatnie mnie swędzą :unsure:

Gosiunia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
pogoda nie rozpieszcza to fakt :evil:

Bella ja nie mam detektora ale rozważam kupno :)
Podziękowania: gosia28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916512 przez Ada2424
Ula no całą prawą strone na twarzy mi wywalilo drobnymi krostkami ale nie swedza :whistle:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916521 przez ulka1983
dziewczyny rejestrowałyście sie gdzieś zeby dostać jakieś próbki dla dzidzi ? a od położnej coś dostałyście ? i w ogóle to jak często odwiedza was położna czy może wcale B)

Ada to nieźle cie wysypało :blink: mnie dobrze że na brzuchu bo dzisiaj idziemy na 6 urodziny mojej chrzesniaczki Alicji i nie ciekawie bym wyglądała :S

Pinezka czekamy na wieści :)

Gwiazdka gdzie ty sie podziewasz ? nie mów że zakupy robisz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916522 przez Asiaa
Asia K fajnie że zajrzałaś do nas :) Fajne te Twoje skarby :)

Ula tak, czekam na @, niestety

Aggi położna ma rację, wyśpij się to organizm szybciej będzie zdrowiał :)

Mesy zrób se dziś dzień dziecka i się nie myj :laugh: :P

Ann szybkiego powrotu do domu :kiss:

Gosia przytulam. Każdy czasami ma gorsze dni i trzeba sobie na nie pozwolić by "zeszło trochę ciśnienia" i będzie lepiej :kiss:
Podziękowania: Asia K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916526 przez Ada2424
Ula o to imprezka się szykuje :) no nie ciekawie to wygląda, dobrze że nigdzie nie musze jechać B) a Gwiazdka chyba ma dość po wczorajszej awanturze i nie ma chęci tu wchodzić, odezwie się pewnie niedługo :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916531 przez Agnilla

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ktora to pisala, ze wie o czopkach na hemoroidy? ;) ja wlasnie nie mam czopkow a masc, ktora musze aplikowac sobie takim dlugim cienkim aplikatorem. dupna sprawa, ale wazne, ze pomaga bardzo.
Laski, jak Was wysypalo to wypijcie wapno, a jak nie pomoze a wysypka sie zwiekszy to do lekarza. ja w szpitalu jak bylam w marcu to lezala laska, dostala jakas alergie caaaala wysypana i zastrzyki dostawala, a maly czarny lekarz sugerował jej świerzb :lol:
Bella moj detektor jest teraz w pracy, ale codziennie rano sprawdzal tetno malej ;) a ze ona posladkowo byla ulozona, to serducho doskonale bylo slychac przez brzuch :)
Ulka, pytalas o Pole Fasole. otoz moje dziecko przyszlo do mnie i mowi, ze do Tap Madl idzie i tyc nie bedzie ;) w 3 tyg zaledwie 200g przybrala, wiec pan doktor dal skierowanie na badanie kalu i moczu. wczesniej uznal mnie za wariatke, bo z kupami do niego pojechalam, powiedzialam, ze mala ulewa, odbija jej sie zawartoscia zoladka i do tego spi niespokojnie. ale jak zobaczyl, ze wczesniej w 4 tyg przybrala 900g a teraz zaledwie 200 to kazal przebadac. wczoraj pobralam kupe, taka rzadka robi, ze musialam w pampersie skrobac lyzeczka. mama mowila, zem glupia, to powiedzialam, ze ma byc cicho bo inaczej do deseru dam jej wlasnie te lyzeczke :lol: ledwo cos wyskrobalam, bo wszystko wlazlo w pampera. jutro beda wyniki, jutro tez mamy ortopede. dobrze, ze nie zliczam ile na tego dziecia wydaje, bo bym jej rachunek wystawila ;) spoko usg w 6tyg zycia a na nfz byloby 23.09...wiec idziemy jutro, choc to juz 7tydz.
w ogole irytuje mnie jak wszyscy "bo Ty bys chciala zeby ona ciagle spala" a jak widze, ze Pola po niecalej godz aktywnosci jest padnieta jak kaczka i zasypia to zdziwienie. tylko ona zasypia na 30 min i sie budzi i tak w kolko.oho wlasnie wola cdn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916537 przez Ada2424
Agni ja pisałam, że też stosowałam kiedyś aplikator do tyłka na hemoroidy i też miałam właśnie maść, nic przyjemnego ale ulga jest B)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916540 przez Asiaa
Agni przytulam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916541 przez issska1986
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było. Z forum przeniosłyśmy się na fb, dziewczyny utworzyły grupę jak forum szwankowało przy modernizacji i tak już tam zostałyśmy, co chwilę dołączają nowe osoby i już niedługo nie będzie można się tam będzie odnaleźć... :lol:
Ann gratuluję, Aggi Tobie również, ale Marcelka wstała i już nie mam czau dokopać się do fotki Maksia . Ja moze to wrzuć jakąś fotę i wymiara bom ciekawa... Natalka Ann podobne wymiary jak moja Marcelka tylko,że młoda urodziła się tydzień przed terminem, a teraz ma pół roku.... :woohoo:

Niunia bardzo grzeczna, do wszystkich się śmieje, nie mam z nią absolutnie żadnych problemów, nawet ząbkowania nie zauważyłam :) Co do porodu i połogu wspominam ok, połóg to jak wróciłam ze szpitala to podpaska była grana, a po dwóch tyg juz wkładka tylko :) wiec spoko, raz się poryczałam , ale to raczej przez to,że czułam sie uwiązana przez karmienie piersia bo mała jadła co godzinę, 1,5 i radocha była jak wyszłam po podpaski do sklepu :) Ale było, mineło, zamierzam wrócić do pracy od czerwca, popracować 1-1,5 roku i następne robić, a nawet zastanawiam się nad trzecim, a zawsze planowałam mieć dwójke.... Chyba,że drugie mi tak dokopie,ze odechce mi sie juz trzeciego hehe :evil:

Dobra, spadam, zajrzę niebawem bo juz tyle czasu nie zaglądałam, w nd mamy chrzciny i tyle latania, jeszcze lekarze w tym tygodniu z młoda.

Buziaki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916542 przez Agnilla
Noo to najważniejsze, bo bol był okropny
Co do 2015..my przecież drugiego dziecka niby nie chcemy, ale imię mamy juz wybrane :lol:
Aggi daj no namiary na swojego lekarza, niech i mnie da receptę na sen :)
Polek usnal dalej, szkoda ze na moich rekach. Czasem mysle, ze jestem zła matka. Nie karmie jej piersią, usypiam w lozeczku a jak nie śpi to latam z laktatorem :(
Edit mowilam, ze śpi? No to juz nie śpi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916545 przez Ada2424
Iss fajnie, że nas odwiedziłaś :) Marcelka jaka pannica już :) cudowna śmieszka :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916547 przez Agnilla
Procto glyvenol są tez czopki, mi pomogła a był naprawdę hardcore :(
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916548 przez Asiaa
Issska super uśmiech u Marcelinki :)

Ula kiedy masz kolejną wizytę u gina? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916552 przez ulka1983
Asiaa jeszcze nie wiadomo może nie przyjdzie ;) ja mam wizytę 01 09 :)

Ada nie żartuj Gwiazka pewnie na wybiegu gdzieś :laugh:

Agni
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pola już chodzi no patrzcie :whistle: :laugh: dobrze że sie uparłaś na badania bo bakterie mogą być a tak będziesz spac spokojnie :) ( ja jak bym sie nie uparła to Kornelia do dziś by gipsu nie miała a ręka złamana ale przecież mąż lepiej się zna niż lekarz :evil: ) trzymamy kciuki za wyniki Poli :kiss: jednak mamusia wie najlepiej czego dziecku potrzeba :)

Isss fajnie ze sie odezwałaś :) ale już pannica urosła :blink: ślicznie opalona czy od marcheweczki taka karnacja no chyba ze po mamusi ? plan masz dobry to jeszcze na testy powrócisz :laugh:

Julka dzięki :) a karta jest ważna w każdym rossmanie czy tylko w jednym ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916553 przez aggi
witam się B)


julka jest lepiej (tfu tfu !!)

mesy mega mi pomogło kilka h snu . ulga jak nie wiem :whistle:

Asia K super się czyta o tak zapatrzonym w siebie rodzeństwie :woohoo: chciałabym żeby mój kiedyś był takim braciszkiem :blush:

tyle dobrze że nie mam problemu z tym by mąż zajął się dzieckiem, jedynie wiadomo rano o 5 wstaje
to max do 1 posiedzi przy małym ale zawsze COŚ jak dla mnie. Wczorajsza 'drzemka' 17-23 przyniosła
ulgę i nowe siły :silly:

majka moim zdaniem powinna się poradzić też innego gina może?

Ann szczęściaro :kiss: najlepiej to podsumowałaś :) ahaaaaaa kurcze nie wiedziałam nawet :) A szkoda co nie? Ciekawe jak zareaguje w domku :D

Ada trzeba było tak od razu - omijać posty które Cię nie interesują i już :D

gosia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: przytulam najmocniej :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

ulka no jutro do gina :S na skontrolowanie brzucha............ cholernie się boję :blink: o położnej nic nie gadaj bo ja łaskawie czekam
a już 2gi tydzień w domu jestem. Najpierw miała urlop a teraz każą mi czekać aż zadzwoni i się umówi :blink: ja w szpitalu dwa kartony próbek dostałam :P

Anabelle mnie kusiło żeby taki detektor kupić ale uznałam że nieeeeeeeeeee :P

Asiaa to moja lekarka rodzinna :) ale mało kto mnie rozumie jak ona. Zawsze stara się pomóc kurcze. Mąż zajął się dzieckiem, ja się wyspałam i w nocy byłam jak nowonarodzona :)

Agni kurka mam to samo :blink: kurz na meblach ja pierdziu jak mnie wkurza ale nie mam kiedy zrobić tego........ chętnych brak :S sukces że pokój młodego w miarę ogarnęłam po powrocie ze szpitala.......... ciągle pod górkę cnie. Jaka nazwa maści? :whistle: Męża zagoń do butli na kilka h i idź w kimę ;* działa, serio !

isssska jak dawno Cię nie było :woohoo: Maks miał 3520 i 56cm :) śliczna ta Twoja dziewczynka ! I pół roku już SZOK :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo:
foto Maksa na życzenie :D
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Ciotki melduję że dzisiaj odłożyliśmy do wora pierwsze śpiochy 56 które Maks miał na wyjście ze szpitala :whistle: takie jakieś przymaławe były jak matka ubrała, aż się skrzywił :P dzieć mi rośnie aaaaaaaaaa :woohoo: dzisiaj w nagrodę ubraliśmy śpiochy na 62 i są dobre :P hahaha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl