BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #916557 przez Ada2424
Ula ja miałam wapno w domu, wypiłam i zobacze czy to coś da czy nie :whistle:

Aggi wcześniej u niektórych osób już tak robiłam... ;) ale jak Gwiazdka się odważyła napisać jawnie to nie wytrzymałam i też musiałam dodać od siebie bo całkowicie się z nią zgadzam i zdania nie zmienie, ale było minęło, chociaż stron na forum więcej przybyło :laugh:

Zabieram się za faktury bo sporo mi się ich już nazbierało a koniec miesiąca się zbliża :)

Miłego dzionka :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916558 przez mesy
Aggi dobrze wiedziec ze z yych malych tak szybko dzieci wyrastaja bo na 56 mamy klika sztuk tylko :P a Maks uroczy <3
Ja sie juz mlodego nie umie doczekac , ale tak sie boje porodu , ze chodza mi mysli , zeby za cc zaplacic :P
A jeszczr to , ze mlody jest owiniety pepowina w kolo szyji......kto mi da gwarancje , ze w czasie porodu nie dojdzie do niedotlenienia mozgu ???? Bossshe milion mysli jak juz co raz blizej tej daty...
Bojam sie o niego :dry:

Asia Taaa dzien dziecka se zrob hehehe a jak by mnie laplo to co nooo siara bo kura nie ogolona i nogi :P ja tam wole byc zwarta i gotowa :P

Ulka baby sound - contec - taki rozowy :P
Ulka a co do wysypki....nie zapomnialas sie wykapac ? Hehehe zarcik :D wapno , wapno i jeszcze raz wapno :P moze plyn do plukania albo proszek zmienilas....albi zjadlas cos...musisz teraz obczaic od czego to

Wygonilam T do piwnicy...dziala mi na nerwy dzis jak nie wiem :evil: jeszcze mam jakies skoki temperatury raz 36,3 a po chwili 37 i czuje po polikach jak mi cisnienie idzie w gore.....myslicie , ze to wina T ? Heheheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916562 przez aggi
Ada oby krostki zniknęły :) masz rację było minęło ale nie ma co roztrząsać.

mesy no Maks się urodził 56 niby. Te jedne śpiochy ma teraz za małe. resztę ciuszków na 56 ma dobre, niektóre są luźne. BA nawet jedne spodnie ma na 50 i dobre :blink: no ale teraz takie rozmiarówki robią............ nie trafisz za tym. o kurka Patryk ma pępowinę wokół szyi ????? :ohmy: może Cię przeziębienie łapie i stąd temperatura, ale jakby T pytał to TAK to przez NIEGO hehehehhe :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916565 przez Asiaa
Aggi Maks słodki :kiss: lepiej nie czekaj tylko sama zadzwoń i upomnij się o wizytę położnej, bo być może zapomnieli zadzwonić. Ostatnio kilka razy tak miałam, że czekałam cierpliwie na czyjś odzew i ciągle nic, a jak w końcu zadzwoniłam to usłyszałam, że zapomnieli.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916566 przez Anabelle
Miałam 1 pajacyk śliczny 56 i niestety po wyjściu ze szpitala był już za mały ( w szpitalu spędziliśmy 5 dób) :(

Ja tak dumam nad tym detektorem, bo są dziewczyny, które słuchały od 12 tc tętna. No a u nas na marcówkach jednej mamusi zanikła akcja serca u dziecka i się zastanawiam. Z drugiej strony, nie jestem lekarzem, więc pewnie nie wiedziałabym, czy tętno jest dobre, czy złe, a jakbym nie mogła znaleźć to tylko bym się denerwowała. Sama nie wiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916574 przez moofka
dobryyy :)

powiem Wam że co niektóre tu to widać po wpisach, że młode siksy :evil:

Ann trzymam kciuki za dobry wynik i szybki wypis :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agi do Ciebie to kuwa samolotem ale też bym przyleciała pomóc jakbym mogła :kiss:

Ula ja na szkole rodzenia to zebrałam ze 3 siaty darmówek - próbki, butelki aventu, smoczki, ze 3 bepantheny, śliniaki i takie tam pierdółki :) już się nigdzie nie rejestrowałam.

Iss patrz jak się człowiekowi zmienia - my chcieliśmy jedno a teraz chcemy drugie :woohoo: i jak Zośce wybije coś koło 1,5 roku to pewnie ruszymy do akcji B)

aggi będzie dobrze nie bój się :kiss:

mesy znając życie właśnie tak by było że jeden dzień bez mycia i jak na złość do porodu trza jechać :blink:
Podziękowania: gosia28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916577 przez Asiaa
Moofka Ty tak do Mesy nie pisz, bo jeszcze chcąc wygonić Patryka całkiem przestanie się myć :laugh:

a tak z innej beczki ;) to jakich firm macie piekarniki elektryczne i czy jesteście zadowolone? Może któraś z Was ma taki w zabudowie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916581 przez mesy
Moof no tak samo pomyslalam :P ale nie , nie hehe dooopa musi byc umyta :P chyba bym sie ze wstydu spalila :P

Aggi no jest owiniety jest od 33 tygodnia....niby raz to jeszcze nie ma takiej tragedii , ale jest....

Kufffa mam dom wysprzatany jak by swieta szly :P komu jeszcze posprzatac ? :P

Bella no ja sobie chwale ten detektor...nie raz mnie uspokoil....bo mlody czasem miewa dni , ze sie malo rusza to wtedy sprawdzalam sobie serduszko ;) a idzie odroznic swoje tetno , przeplywy - bo wtedy sa szumy , a serduszko dziecka ;) serduszko dziecka bije jak szalone i nie da sie tego pomylic z czyms innym ;)zreszta ja mam tem detektor co pokazuje ilosc uderzen na minute serduszka...i jak trafialam na poczatku na swoje tetno to wiedzialam , bo bylo duzo nizsze od serduszka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916592 przez moofka
Asiaa uśmiałam się :woohoo: jak się mesy przestanie myć to uznam to za akt skrajnej desperacji :side:

mesy ja codziennie na wszelki wypadek byłam gotowa a kuwa mogłam się nie myć bo się nic nie działo :P u mnie są schody do ogarnięcia, piszesz się? ;)

deszcz u nas leje ale w sumie to się cieszę bo wczoraj pękła nam dętka w kole przy wózku i nie mamy jak dzisiaj wyjść. wieczorem mąż zaczął naprawiać koło, potem zaczął naprawiać pompkę.... a potem zrobiło się późno :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916601 przez Ada2424
Aggi właśnie też zauważyłam, że rozmiary jakieś pomylone są :whistle: ostatnio jak byłam w sklepie i porównywałam rozmiar 62 i 68 to był identyczny, nawet na metce te same wymiary pisały niby inne rozmiary a takie same są :blink: ale to nie na wszystkich ciuszkach.

Agni dzięki za pomysł z tym wapnem, połowa już zeszła :cheer:

Ula próbuj wapno mi pomaga, już połowy nie ma :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916609 przez mesy
Moof juz lece :D

Kurde belek dostalam opierdziel od emka , ze non stop jem.... fakt nie umie sie opanowac..non stop cos tylko miele .....powiedziecie , ze po porodzie tak nie bedzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916611 przez moofka
mesy po porodzie tak nie będzie, będzie gorzej :laugh: :silly: :woohoo: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916613 przez mesy
Moof to mnie pocieszylas :blink: nic trza zaczac panowac nad tym , bo potem bede siedziala i plakala... B)

Zas zrobilam rundke po schodach i normalnie nie czuje ud :/
Kurde i zas mam tak , ze cos bym porobila , gdzies bym poszla , a mi sie nie chce..... a jak pomysle , ze mam sie ubrac i isc do sklepu to az mnie trzesie , bo wszystko nagle sie za male zrobilo :^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916617 przez Anabelle

Asiaa napisał:
a tak z innej beczki ;) to jakich firm macie piekarniki elektryczne i czy jesteście zadowolone? Może któraś z Was ma taki w zabudowie?

Ja mam siemens w zabudowie i jestem bardzo zadowolona. Brałam pod uwage bosh i siemens. Tylko poradzę z jedną rzeczą, bo moja teściowa kupiła piekarnik za 1400 zł i zachwycona że tani bosh a z termoobiegiem - bo miał wiatrak z tyłu. Gdy okazało się, że słabo piecze, bo przypalało się od dołu lub od góry (ciasta) wezwała serwis. Serwisant powiedział jej, że to nie jest piekarnik z termoobiegiem tylko z wiatraczkiem. Termoobieg to trzecia grzałka w plecach piekarnika. Nasz piekarnik kosztował 3200 zł. Mam jednak nadzieje, że długo posłuży, bo często go używamy.

Mesy a jaki masz detektor ? :) Bo położna nfz w poradni miała takie małe coś co wyglądało jak dzwonek do drzwi :P i tylko przykładała do brzucha. Nic nie wyswietlał.

Mesy ja i szwagierka jadłyśmy ciastka maślane z cukrem podczas karmienia 40 minutowego dziecka :D A potem się dziwiłam, czemu waga nie spada? Przecież karmie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916619 przez moofka
mesy nie no żartowałam ;) ja Ci wróżę, że polecisz z wagą jak ja :) bym Ci mój płaski brzuch wrzuciła ale żem się właśnie objadła jak świnia :woohoo:

aaa Asiaa właśnie zapomniałam :blush: ja też mam siemensa w zabudowie i co prawda za często to go nie używam ale jak coś trza to hula jak złoto ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl