BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924701 przez zoi
Chudzinka, rzeczywiście to trochę pokręcone robić taki test, ale... ja myślę, że zrobiłabym to samo :P Ważne żeby talizman podziałał.

mesy cudowny Patryk, zupełnie nie wygląda na takiego uparciucha, co nie chciał wyjść :laugh:

Ja właśnie stwierdziłam, że jeśli Anula ma być z nami za 2 tyg, to może jakąś książkę przeczytam... pożyczyłam Tracy Hogg, ale i tak nie wierzę, że to mi pomoże :evil:
Któraś z mamuś miała do czynienia z tą książką i sprawdzalnością porad w praktyce?
Dziś moja ekscytacja ze zbliżającego się porodu sięga zenitu- to chyba właśnie te wahania nastroju. CHCĘ RODZIĆ JUŻ :P Niestety nie zanosi się :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924702 przez gwiazdka2014
Mesy mi sie wydaje ze Patryk do taty podobny ... słodki jest - Patryk nie tata :P he he :P :whistle:

Ja sie czuję fantastycznie... zobaczycie przenoszę tego mojego zbója :blink:

dobra już mi odwala

Załącznik nie został znaleziony


o już czeka w gotowości, dzis spakowałam ładowarkę, żeby oczywiście mieć z wami kontakt, pielusze flanelowa i tetrową, może się przyda....

Mesy a co było w tych pudełkach co dają w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924710 przez ulka1983
Bry :) moje dziewczynki wyjechały na wycieczkę do Solca Kujawskiego na dinozaury i karuzele z moją siostrą i szwagrem a ja mam nyguśną niedzielę chociaż tez mnie kusiło zeby jechać ale niestety podbrzusze i w kanale rodnym mnie pobolewa więc leżę grzecznie B)

Ann dajesz radę ? mój mąż to prawie wcale nie wychodzi z kumplami co najwyżej raz na długi czas z sąsiadem flaszeczkę opracują :laugh:

Gwiazdeczka nie przejmuj sie wagą bo to może na każdym sprzęcie inna wychodzić :) watpię zeby Antek tyle przytył w miesiąc :blink: a moje samopoczucie kiepskie to znaczy psychicznie ok ale fizycznie to do dupy i zastanawiam się czy nie jechać na ip B) a u ciebie juz lepiej ? o pakujesz Antka :laugh:

Aggi no ja pierniczę znów :blink: przeciez bierzesz antybiotyk za antybiotykiem :S Maksik chociaż grzeczny ? kapucha pomogła ?

Moof grzecznie bo Zosia rodzeństwo będzie szybko miała :laugh:

Ada co tam maleństwu sprawiłaś ? a narożnik ja mam 120 cm spać w 2 osoby to super i maleństwo też się zmiesci ale jak moje dziewczyny wparują to ciasnota ;) ale wiadomo że miejsca dużo zajmuje jak rozłożone ale tak złozone to ok :)

Asiaa a ty byłaś w tym cyklu u swojej gin czy odpuściłaś sobie ?

Mesy fajnie sie czyta twoje wpisy widać że jesteś przeeeeeszczęśliwa :laugh: :kiss: cieszymy się razem z tobą :) no nie :woohoo: :woohoo: :woohoo: już jest w planach 2 dzidzia chociaż jeszcze nie dawno zarzekałaś sie że ty chcesz tylko jedno :laugh: :laugh: super wzruszyłam sie i łezka w oku sie pojawiła ze macierzyństwo tak ci sie spodobało od pierwszych chwil trzymam kciuki żeby już tak zostało :) jak posiedzenie za tobą to luzik ;) śliczny Patryk :kiss: i pasuje na gwiazdę z tą śliczną buźką :laugh:

Julka eh te chłopy B) mój tak to narzeka że czasu nie ma na odpoczynek a dzisiaj poszedł samochodzik wyglancować :S jak mówię zeby pokój odkurzył to ruszy 3 razy i mówi że już a samochód to tak odkurzy że paproszka z lupą nie ujrzysz B)

Chudzinka i co teścik zrobiłaś bo w sumie to niedługo może będziesz porównywać na którym teście kreski są wyraźniejsze ;)

Gosia miłej pracy :)

Zoi fajnie że humorek sie poprawił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924728 przez Ada2424
Monique i Ula zamówiłam w różnych rozmiarach od 56 do 68 jeden komplecik: spodenki ogrodniczki dzinsowe i do tego koszulka, kilka sztuk body z długim i krótkim rękawem, dwa pajacyki, kilka sztuk spodenek i półśpiochów bezuciskowych bawełnianych :) oczywiście wszystko uniseks co by i na chłopca i na dziewczynke pasowało ;) co miesiąc po trochę będę zamawiać. Już się nie moge doczekać kiedy przesyłka dotrze do mnie :) frajda z takimi zakupami jak nie wiem B)

Ula dzwoniłam też wczoraj do kuzynki bo ona kupowała z rok temu narożnik i też ma 120x200 i się spokojnie mieszczą a ma męża co ma ponad 190cm i 98kg mówi, że jeszcze luz mają :) jak mierzyliśmy to ten 140x200 po rozłożeniu zajmował by większą połowe pokoju. Wersalka zostaje jeszcze w małym pokoju więc powinniśmy z dzidzią dać rade na dwa łóżka :P lepiej się już czujesz?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924740 przez gwiazdka2014
aggi ty się ciesz że możesz brać antybiotyk, ja go nie moge brać bo jest tam w nim coś z penicyliną - jestem uczulona :/

Ula doobrze dobrze leż... teraz ja ciebie będę pilnować...

Narożnik Ady widziałam... też taki chce :P

Gosia a jak palce szefa?? jak uczulenie ? Już Antek sie szykuje ty też ??

Chudzinka trzymamy dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924741 przez Ada2424
Gwiazdka to zamawiaj, namiary masz :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924744 przez gwiazdka2014
Gdybym miała sianko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924746 przez majka1987gnoWlkp
Hej mamuśki.
Mesy wiem co czujesz z posiedzeniem. ;-) tez miałam dyskomfort psychiczny :-)

Aggi nie jestem w stanie doczytać wszystkiego o Twoim Cycu... Ale u nas pomogło uwaga Masło. Tak tak. 83% posmaruj i daj cycku po oddychać.

Ada ja bym w życiu się nie wyspala na takiej powierzchni ale ja ten typ co się przytula do męża jak ma ochotę. Tak nie lubię jak mnie dotyka ;-)
A u nas... Tosia chora... Misia ulewa... Po za tym ok. Potem coś więcej walne bo się Misia budzi na cyca.. A i jak która chce to przygarnąć dziecię do cycow bo mam taką produkcję ze nie daje rady....



[/url [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924747 przez majka1987gnoWlkp
Hej mamuśki.
Mesy wiem co czujesz z posiedzeniem. ;-) tez miałam dyskomfort psychiczny :-)

Aggi nie jestem w stanie doczytać wszystkiego o Twoim Cycu... Ale u nas pomogło uwaga Masło. Tak tak. 83% posmaruj i daj cycku po oddychać.

Ada ja bym w życiu się nie wyspala na takiej powierzchni ale ja ten typ co się przytula do męża jak ma ochotę. Tak nie lubię jak mnie dotyka ;-)
A u nas... Tosia chora... Misia ulewa... Po za tym ok. Potem coś więcej walne bo się Misia budzi na cyca.. A i jak która chce to przygarnąć dziecię do cycow bo mam taką produkcję ze nie daje rady....






Przepraszam za dubla.... Tosia juz prawie nos zagojony :-)

[/url [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924752 przez ulka1983
Ada wcale ci sie nie dziwię też lubię kupować takie maleństwa :laugh: jak pierwszy raz pan doktor mi powiedział że chłopiec to kupiłam parę szt ciuszków bardziej dla chłopca i teraz bedzie zonk :silly: ale parę razy sie założy bo i tak dziecko szybko rośnie ;) dla 2 osób to miejsca bardzo dużo nawet aż za jak mój mąż wciśnie się w narożnik to go poszukać nie mogę :laugh: ej pochwal sie jaki narożnik zamawiasz B)

czuje sie trochę lepiej ale miałam jakis kryzys bo duszno mi było a potem poty na mnie wyszły B) mam nadzieję że jutro będzie już ok :pinch:

Gwiazdka pilnuj mnie pilnuj :kiss:

Edit

Majka fajnie ze masz taką laktacje na pewno dziewczyny juz sie do ciebie pakuja ze swoimi pociechami :laugh: ale słodka Misia :kiss: widać że spora babeczka z niej :laugh: witaminy już dajesz czy jeszcze nie :whistle: ja chyba za długą przerwę miłam bo nic nie pamiętam jak to było :pinch: nosek pięknie sie goi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924753 przez ann-sunshine
Ula dzieki lepiej dzis. Choc z meza mojego to jest wykatkowy egzemplarz. Spakowalysmy sie i wyszlysmy na dwie godziny na spacer. Maz dostal zlecenie: obrac ziemniaki, powiesic pranie i rozpakowac zmywarke. Wracamy a tu nic nie zrobione. Stwierdzil ze wstal z fot ela przeszedl sie po mieszkaniu ale nie przypomnial sobie co mial zrobic bo cytuje: pranie dobrze schowane itp.

Rozpieszczona jestem. Sama nawet chyba juz bym sie na 120 cm nie wyspala, nie mowiac z mezem

Majka choc sie na jednego cyca wymienimy. Ty za duzo, ja za malo. A tak bedzie w sam raz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924762 przez ulka1983
Ann coś czuje ze twój mąż w kulki leci :whistle: ciekawe kiedy ci sie cierpliwość skończy :laugh: to księżniczka z ciebie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924763 przez mesy
Mamy problem z brzuszkiem :( steka i jeka przy bakach....
I cos mi sie wydnaje ze mi dzis zzolk :( dobrze ze oolozna jutro do jas przejdzie to sobie go obejrzy.... ogolnie maly wpierdziela jak s zalony po 30 ml co 2-3 godz :woohoo:

T wlasnie po butle brownss pojechal...moze ona cos pomoze.

Gwiazdka probki same w tych pudełkach ;) po jednym pampersie , smoczku , ulotki itp....


Ej wiecie co sie stalo dzis :woohoo:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924774 przez zoi
mesy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924802 przez mesy
Zoi tego tam nie powinno byc .....moze chwile po ale nie tak dlugo. Gdybym wiedziała to bym sie upominala zeby mi wyciagli ale nikt mi nic nie mówił :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl