BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #925247 przez zoi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #925254 przez Agnilla
No Jula Pola chyba idzie w Twoje ślady, bo dluuuga jest. O gondoli na zimę mogę pomarzyc. Ja póki nie byli gwarancji CC tez miałam cykora. Laryngolog mówił CC, gin ze nie. Wiec jak się młoda nie odwróciła czulam ulgę, bo nie mogłam wybrać, że to ona zdecydowała i juz nie było nad czym sie zastanawiać.
Gwiazdka jak Ci ten cennik wyjma ;) musisz chodzić, szybciej staniesz na nogi
Ann mała Natala tez chora?? Czytalam na FB, że się gile pojawiły? Matko i córko :/
Dobra, który chce ja na żonę? ;) kolejny kandydat na świecie, będzie miała w czym wybierac ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925260 przez monique1983
zoi - rozumiem Cię, ja też przy tych bólach, które mam przy dyskopatii nie wyobrażam sobie rodzić sn, też nie mogę się czasami z boku na bok przewrócić, wstać z łóżka, chodzić bo dyski tak uciskają na nerwy, czasami drętwieją mi nogi. Ciężka sprawa z tym kręgosłupem, a mam świadomość, że będzie jeszcze gorzej. Wybieram się niedługo pogadać z neurologiem, zobaczymy jak on to widzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925268 przez moofka
dobry :) żadna nie urodziła w nocy? :P

julka toć masz mieć znieczulenie to bankowo dasz radę sn ;)

aggi nie wiem jak to jest z przejściem na mm u takiego maluszka :huh: Zośka już była po tym okresie kolkowym itp. u nas poszło bardzo gładko, pierwszą butlę dostała w dzień żeby zobaczyć reakcję. wytrąbiła tak szybko że zmieniliśmy jej smoczek na taki 1-3 miesiące (a miała już prawie 8) :blink: z brzuchem nie było żadnych sensacji, kupy też były normalne :) my jesteśmy na bebilonie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #925270 przez moofka
uwaga uwaga! w imieniu Gwiazdki przedstawiam Antka zwanego "kartoflem" :D :D :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


i z tatą ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925271 przez moofka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925273 przez zoi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pola modelka rosnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925295 przez ulka1983
Hej :) u mnie robi się nie ciekawie chodzić prawie nie mogę bo podbrzusze boli już nawet jak leżę i do tego picza :S na dodatek łapie mnie przeziębienie
gardło boli oczy pieką eh chyba po południu do apteki sie wybiorę i przy okazji do położnej zajrzę B)

Betka ale ten tort apetycznie wygląda daj kawałek :silly: spokojnie doczekasz sie małego szkraba :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a Iga słodka jak ten tort i na pewno grzeczna :) wypisz wymaluj tatuś :laugh:

Monia ja też z ostatniego prenatalnego wyszłam bez zdjęcia jakoś to było najmniej ważne i nie pomyślałam żeby wołać i trochę żałuję ale następnym razem będę wołać na wejściu ;) zawsze 100 % pewność jest po porodzie :laugh:

Mof mieliśmy też jednego wstydziocha Antka ;) pamiętam jak Julka mówiła Gwiazdce że córa będzie a ta się strasznie wkurzała :laugh:

Ann jak po nocce ?

Aggi podejścia twojej mamy nie rozumiem :S a co powinnyśmy mówić o tych matkach które nie mają żadnych przeciw wskazań do karmienia piersią nie mają problemów z piersiami a mimo to nie karmia bo nie chca B) a po przejściu na mm raczej nic nie powinno sie dziać :)

Martyna na styczniówkach będą 3 pary bliźniąt :) wcale tym mamom nie zazdroszczę B)

Gwiazdka dobrze że tak do szpitala pojechaliście teraz juz masz swojego wymarzonego Antka przy sobie :)

Julka to się śpiesz bo trochę tych obowiązków jeszcze masz :laugh: cuś ta koleżanka sie nie spieszy z malunkiami :unsure: cc nie miałam ale nie wydaje mi sie żeby to była łatwizna :whistle: słyszałam o Medicoverze ale takiej sumy to bym sie nie spodziewała :blink:

Asiaa tak wszystko pamiętam tylko myślałam że jeszcze do ginki idziesz ale jak nie to październik prawie za pasem ;)

Agni jeszcze Pola będzie miała taki apetyt że lodówkę będziesz zamykać na klucz :laugh: już owulka sie do ciebie wybrała :whistle:

ciekawe czy moje dziecko się odwróci chociaż jak pójdzie w ślady siostry to juz tak zostanie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925304 przez ulka1983
Zoi dasz radę :kiss: raczej nastaw sie na cc bo jeszcze z rwą to nie wyobrażam sobie żebyś rodziła sn ;) czekamy na info i ściskamy kciuki :)

O ślicznotka Pola :kiss: i to z otwartymi oczami ale ma je wielkie :laugh: wcale nie wygląda na chudzielca ;)

Aggi bebilon tez polecam w razie co bo po nan były twarde kupki :P

Gwiazdka ślicznego masz synusia :kiss: taką ma okrągłą buźkę :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925305 przez gosia28
ja cie nie mogę, gwiazdka, faktycznie miało nie być porodów przez 2 tygodnie a t u takie wieści od Ciebie :woohoo: :woohoo: :woohoo:
gratki wielkie

zoi nie strasz, mam nadzieję, że nic poważnego nie zdiagnozują :kiss:

Chudzinka nawał zajęć skutecznie odciąga myślenie, więc w tym momencie jest jakiś plus tej "miłej pracy"
ja kciuków nie puszczam do odwołania :)
z dupkiem nieraz już romansowałam i nic z tego (jak to dupek :P co nie znaczy, że faktycznie teraz coś nie tegas i byłby wskazany )
plamienia ustąpiły, czekam co dalej

Ula ogarnęła mnie taka beznadzieja, że nie mam ochoty iść do gina, w ogóle tak jakoś wewnętrznie się chyba poddałam, czuję że to bez sensu.

monique super, że wizyta się udała, czyli wiele wskazuje, że to dziewczynka :woohoo:

Ada lada moment i Ty się dowiesz płci maluszka ;)

aggi i tak Cię podziwiam, że tak długo walczysz :kiss:

betka no ja się śmieję z tej "implantacji" plamienia nie ma i jak wyżej stosowałam bez rezultatów wiele miesięcy (co nie znaczy, że teraz może jest potrzebny) a poziom hormonów badałam wielokrotnie i mój progesteron w II fazie cyklu zawsze był na przedziale wręcz ciążowego

reszta potem bo siora do mnie wpada

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #925311 przez Ada2424
Gwiazdka tak jak Ci wczoraj pisałam, Antoś cudny :)

Dziewczyny ja tak samo nie mogłam uwierzyć bo pisałam z Gwiazdką jeszcze przed 15, pisała mi właśnie że źle się czuje, póxniej znikła i tak czułam że juz ma Antka przy sobie :) A narożnik pokaże jak tylko przyjdzie do nas :) czekam dziś na kuriera, część ciuszków ma przyjść dla dzidzi :)

Zoi trzymam kciuki :)

Agni Pola wygląda na znacznie starsza niż jest ;) rośnie piękna córa :)

Ulka moja teściowa też lubi mi grać na nerwach, ciesze się tylko, że z nią nie mieszkam bo bym nerwowo nie wytrzymała.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925313 przez Asiaa
Agni już szukasz zięcia? ;) fakt, Pola długa jest - modelka rośnie :)

Gwiazdka uroczy ten Twój kartofel :) jak M zareagował na synka? nie bał się wziąć na ręce?

Ula byłam u niej na początku tego cyklu, a nawet jak bym już kolejny zaczęła to chyba bym do niej nie szła, bo po co skoro badań zlecać jakoś się nie chce nawet jak delikatnie wspominałam o tym i poleciła klinikę i kilku lekarzy. Betka swego czasu dobrze napisała, po prostu delikatnie pozbyła się mnie, więc czekam do końcówki października.
A teściową może po prostu zignoruj? :whistle:

Gosia nie możesz się poddać bo my tu wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki :kiss: Może warto spróbować czegoś czego jeszcze nie próbowaliście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925314 przez mesy
Julka za ciebie tez moge rodzic :P

Ann no zebys wiedziala :P ale T mowi ze bardzo mnie to zmienilo a to zaledwie kilka dni dopiero poporodzie. Nawet polozna powiedziala , ze inna jestem. Moze mi tego trzeba bylo w zyciu :) nie wiem , ale no teraz dopiero powiem wam , ze czuje sie 100 % kobieta :P
A porod jak juz pisalam piekna chwila dla mnie ..... a tak sie go balam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925317 przez Anabelle

gwiazdka2014 napisał: Hej, u nas ok. Mały miała za wysokie ciśnienie i go wyciągnęli, taki mały paskudne. 55cm 3500 g 17;45, trochę mnie ciągnie
Gosia oddaje miejsce, podaj adres coś ci wysle jak wyjdę ze szpitala.

Gwiazdeczka no to mieliście nosa z tym IP. Bardzo mocno gratuluję i ściskam :woohoo:
Antek duży jak na 37 skończonych tygodni. Cieszę się, że jesteście cali i zdrowi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925320 przez meli1990
gwiazdka gratulacje

zoi nie martw się będzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl