BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #925170 przez gwiazdka2014
Hej, już wam pisałam ale coś net nie lapie,

Mały wygląda jak kartofel ha ha

Pięknie ssie cycka,

brzuch napier....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925171 przez martyna_z
Mesy normalnie strach sie bać, ale dobrze że ten gazik wyszedł i nie skończyło się gorzej. Powinnaś występować w reklamach promujących macierzyństwo, może by się w końcu niż demograficzny skończył ;)

Aggi nie poradzę, bo brak mi wiedzy, ale ściskam, trzymaj się ciepło :kiss: nie przejmuj się opiniami innych, wszystko co robisz, czy karmisz swoim czy mm powinno być w zgodzie z Tobą i w porozumieniu z lekarzami zdecyduj czy trudniej będzie Ci zrezygnować z karmienia czy przechodzić te wszystkie zapalenia

Chudzinka zaciskam :kiss: im mniejsza nadzieja tym większa niespodzianka i mniejsze ewentualne rozczarowanie, więc to wcale nie jest złe, my wierzymy w Ciebie, a Ty zajmij się innymi sprawami i nie myśl :kiss:

Asiaa, trzymam kciuki, żeby udało się bez większych badań i kombinacji :)

Z chłopami to gorzej niż z dziećmi, bo by się wydawało, że zrozumieć wsięcej powinni, a tu niestety bez tefala ani rusz ;) ale dacie radę dziewczyny, w końcu nie mogą być aż tak źli i da się ich ustawić do pionu ;)

zoi trzymaj się dzielnie :kiss:

monique super wieści :)

Gwiazdka gratulacje :) spieszyło się Antkowi :)

To która się pisze na bliźniaki? :) ja niekoniecznie, ale mój M by chciał :) ja to głównie dlatego że my rodzinę mamy daleko i w razie co nie ma nam kto pomagać, z jednym będzie ciężko a co dopiero dwa :blink:

Betka śliczna Twoja gwaizda ;) na zdjęciu z tatą? podobna :)
Podziękowania: monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925173 przez Pinezka
O kurde, Gwiazdka - juz nam sie rozpakowalas? :blink: :woohoo: No to twojemu facetowi faktycznie nie zostalo wiele czasu na wziecie sie w garsc zamiast odkladania wszystkiego na pozniej :laugh: bo juz nie ma zadnego pozniej :pinch: Jak to sie stalo, ze w szpitalu wyladowalas? Zle sie czulas czy cos?

Zoi - dawaj znac, jak sie u ciebie sytuacja rozwija :kiss: Faktycznie dziwne te zaburzenia widzenia i cala reszta :dry:

Monique - fajnie, ze wszystko ok :)
Podziękowania: monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925189 przez gwiazdka2014
Ja też jestem w szoku :-)

Jaki on cudowny, taki marszczuch ha ha

Źle się rano czułam, ale myślałem ze się strulam ale strasznie bolały mnie plecy. zadzwoniłam do M i pojechaliśmy do szpitala i tam 20 min ktg decyzja i po 30 min leżałam na stole.
Wody mi odeszły na sali porodowe dowodowe ha tak mnie zbadali położna :-P
Zakładanie cennika nic nie bolało, znieczulenie tylko prąd jak mi poszedł w Rawa nogę zabolo. Zwymiotowalam tym głupim jabłkiem co mi na żołądku leżało. Z telefonu nie dodam foty ja Łk wrócę to.wam wrzucę mojego kartofla, jest gruby ha ha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925190 przez zoi
Eh pierwsza noc w szpitalu.. nuda i jak tu spac panie premierze? myslalam ze jak juz tu wyladuje to co jak co ale cos sie dziac bedzie a tu spokoj i cisza.

To jak Wam tak dobrze idzie to moze teraz Julka.he?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925204 przez moofka
Ann to fajna noc Cię czeka....

aggi a wiesz co z Ciebie za matka? najlepsza jaką Maks mógł sobie wymarzyć :kiss: wiadomo, że chcesz jak najlepiej dla młodego ale on potrzebuje też zdrowej i szczęśliwej mamy a nie wymęczonej zapaleniami i płaczem....

zoi to czekamy na wieści od lekarzy.

gwiazdka no albo brzuch albo krocze boli inaczej się nie da ;) Antek został kartoflem a Zośka w szpitalu miała ksywkę wiking :woohoo: nie ma to jak czule mówić do swojego dziecka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925206 przez moofka
o jaaaa znowu się załapałam na nową stronę :pinch: to dopiszę jeszcze że idę spać :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925214 przez gwiazdka2014
Julia tak tak tętno :-P
A mi gadaja ze w 38 tc ja juz nie wiem o co chodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925222 przez aggi
moofka a mam pytanie czego się spodziewać po przejściu na mm? jakieś rewolucje? kupy itd? bo też słyszałam że problemy są po mm z brzuszkami. To mnie też jeszcze trochę hamuje przed całkowitym odstawieniem. strach przed tym co będzie. Ogólnie ostatnio bojam o wszystko :blink:

martyna to jest właśnie to . że jak nie boli to karmienie cieszy. Ale jak pojawia się zapalenie to płaczę że nie chcę karmić.......

gwiazdka uwielbiam Twój słownik w telefonie :D zakładanie 'cennika' nie bolało?? ja się właśnie tego bałam w razie cc... :P oj wazne że wszystko z Wami dobrze i masz tego Antoniego przy sobie tak jak chciałaś :D w najmniej oczekiwanym momencie :) widzisz tobie gadają ze w 38 bo zaczęłaś w sumie 38 :) A ja miałam 39t6d i co? napisali ze w 39tyg sie młody urodził

julka moje koleżanki nie karmiły w ogóle i nikt im nie wypominał, a mi jakoś źle się robi jak słyszę że co ze mnie za matka... od najmniej spodziewanej osoby takie słowa usłyszeć...... masakra tyle że nikt za mnie nie czuje tego bólu nie cierpi .... ech dzięki za wsparcie. Teraz ja Cię pocieszę że poród boli cholernie ale będąc już na porodówce marzysz o tym by było po wszystkim i to daje siły by walczyć by jak najszybciej mieć malucha przy sobie :) Ja nawet zapomniałam o tym że chciałam znieczulenie :P
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925223 przez Asiaa
Minique dobre wieści, nie mogło być inaczej :)

Gwiazdka urodziła? :woohoo: gratki :kiss:

Zoi trzymam kciuki by szybko poszło jak już się zacznie :kiss:

Betka u mnie bez zmian, czekam ;) suwaczek dobrze pokazuje wiec jeszcze trochę czasu do @ mam.
Pocieszajaco to nie zabrzmialo z tym spadkiem płodności :huh: :dry:
Śliczna ta Twoja blondi :)

Martyna :kiss:

Aggi dziewczyny dobrze pisza, jesteś bardzo dobra matka. Skonsultuj to z lekarzem i podejmijcie decyzje, bo nie sposób być non stop na antybiotyku. :kiss:
Podziękowania: monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #925228 przez Dagnes
Zaglądam na fb i co widzę - Gwiazda urodziła :woohoo: Gratulacje kochana! Zdrówka dla Was. Brzuch napierdziela wiem o tym, ale widok małego kartofelka działa jak znieczulenie ;) Z dnia na dzień Antek będzie coraz ładniejszy. Moja Wiki wyglądała jak Chińczyk :P

W sumie to nawet Messy i Majce jeszcze nie pogratulowałam. Gratki dziewczyny! Maluszki śliczne :) Mesy a od ciebie taka euforia bije, że mnie na wspomnienia naszło :) Pamiętam jak nie mogłam spać, taka podekscytowana byłam. O kurka ale zonk z tym wacikiem. Dobrze, że się w porę zorientowałaś.

Misia super ma włosiska. A pyzunia z niej słodka.

Aggi bidulko, współczuje zapalenia. Mi się parę razy zdarzyło że zastój miałam i bolało że płakałam a co mówić jak zapalenie się zrobi. Nie miej wyrzutów do siebie jeśli podejmiesz decyzję o przejściu na mm. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko a ty nie możesz przecież ciągle na antybiotykach jechać. Najważniejsze Maks już dostał, a z mamy strony nieładnie oj nieładnie :dry:

Chudzinka ja wciąż trzymam kciuki za ciebie.

Moni super że dzidzią ok.

Ada poka poka narożnik. My kupiliśmy miesiąc temu i też miałam ten sam dylemat co ty no i znalazłam z powierzchnią spania o szerokości 149 cm, ale mój małż wielkogabarytowy więc to dla mojej wygody co by się nie cisnąć.

Zoi ty już ze szpitala raczej bez dziecia nie wyjdziesz. Zaciskam za Was!

Wiktoria

Podziękowania: monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925234 przez zoi
Julka na chwile obecna tez sobie to zdiagnozowalam; P
Ale nikt nic na razie nie mowi. W koncu sie dowiedzialam jakie mam cisnienie zaraz poobudzeniu. Az 90/60! Zawsze bylo niskie ale w nocy to juz prawie hibernacja.
No i obecnie przemyslalam sprawe. Znajac moj kregoslup to ta rwa potrwa 7-10 dni. Jesli im sie wymysli ze mam urodzic wczesniej (albo mojej corce) to sama wole cesarke bo nie wyobrazam sobie porodu sn jak ledwo sie przekrecam z boku na bok:|

Gwiazda. Dajesz info:)!!
Aggi. Jak tam piersiatka po nocy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925236 przez gwiazdka2014
Zoi wez ryba zapomnij o cc ja dziś musiałam wstać, wylam z bólu. Ogólnie jestem wytrzymała a tu ooooo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925237 przez gwiazdka2014
Niestety nie mogę z tel dodać fotki, nie umiem :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925242 przez Agnilla
A ja sobie chwale CC mimo niskiego progu bólu i w życiu bym się nie zdecydowała urodzić Poli pośladkowo SN.zresztą duża była ..a teraz chudzina taka .w ost tyg przybrała nam tylko 100 g i to niestety za malo. Wazy 5300 mając 2,5 mca .krew ok, mocz ok.musimy ją zbadać w kierunku toxo i CMV, i brzydko mówiąc futrowac. Jak wszystko bedzie ok s nadal waga niska czeka nas klinika gastroenterologii choc dzis rano powiedzialam Poli ze nigdzie nie jade i zjadła 140 ml mm ;)
A tak w ogóle ja po cc spalam kilka godz, dobrze mi w żyłę dali ;)
Gwiazdka jeszcze tu Ci oficjalnie pogratuluje Antoniego :kiss:
Zoi czymaj się, Aggi Ty tez
Cholera jajnik mnie boli jak kiedyś na owulację :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl