BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 5 miesiąc temu #947866 przez zancik
Betka jak na razie tylko raz wymiotowałam,ale codziennie rano mam kilka razy odruch wymiotny :( piersi strasznie bolą :( i czuje sie jak by cała energię ktos mi zabrał :laugh: Mam gazy i zaparcie właśnie dziś kupiłam sobie błonnik do picia mam nadzieję,że pomoże ;) Jem tylko owoce,ser biały i serek topiony na nic innego nie mam ochoty nawet na ser żółty,który uwielbiam :( Buziaczki dla Was :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947871 przez betka81
Na początku było ciężko bo spała w pokoju z Nami i jej łóżeczko jest jej i koniec jak jej tłumaczyłam, że tu dzidzia będzie spała na to ona " ja z dzidzią nyny tu"
Na razie jest w pokoju z siostrą i z nią śpi bo inaczej nie chciała a i tak biega w nocy między pokojami i łóżkami. Przybiegnie do nas, poleży 10 minit i mówi że idzie do Niki nyny i tak w kółko.
No od kąd nie ma pampersa na dzień to nie chce w ogóle zakładać ale zdarza jej się czasem jeszcze popuścić i w nocy też więc ciągle piorę pościel.
Nawet nie wiesz jak się cieszę, że mam mamę, która zajmuje się dziewczynkami a ja już tylko po południu jak M przywiezie je po pracy :blush:

zancik znam to ja przez ten okres jadłam jedną bułkę z masłem dziennie bo nic innego nie wchodziło. Żołądek zwijał mi się po wszystkim. Teraz jest troszkę lepiej to jem więcej ale po każdym posiłku nadal jest mi niedobrze. Ja pawiki zaliczyłam tylko dzięki jelitówce ale powiem Ci że ulga na chwilę była i to wielka. Moja koleżanka nawet sama wywoływała bo jej lepiej było. Ja tak nie umiałam i się męczyłam.... :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947892 przez aggi
dzień dobry :)
brrrrrrrrrrrrr zimno !
Maks maruda :)
Przynajmniej noc była spokojna :)
Muszę poprzeglądać jego ciuchy na 74 :blink:
bo mi chłop jak dąb rośnie, niektóre 68 to już takie na styk.
Jutro kończy 4 msc :) Czas leci..........


betka przyszłaś w końcu:) Tyle o Tobie myślałam i tyle razy wspominałam :) dobrze że wraca wszystko do normy :* Będzie OK zobaczysz :)

Asiaa na wspomnienia mnie wzięło aa co :D nie śmiej się tylko zarażaj :D Co prawda krechy zeszłoroczne ale są B)

martyna a czym się przykleja? Świetne te zwijane karteczki ale ja beztalencie jestem :whistle:

ulka :) kurna niech do mnie też wpadnie umyć bo czuję niemoc w tej kwestii :D

Ann jak już zaczęłaś o kupach...... dzisiaj mieliśmy dziwną przypadłość: Pierwsza kupa z rana OK, a druga podejrzana BARDZO :dry: mnie też coś katar dopada :( zdrówka dla Was !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947977 przez aggi
martyna wklejam moje kartki póki co trzy :) Ja nie mam talentu :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948010 przez monique1983
To ja tak na szybko :) Jestem po wizycie. Z małą wszystko ok. Z pomiarów wychodzi, że waży ok. 950 - 1100 g, czyli w normie, ale z tych mniejszych dzieci jest :) Serducho ładnie bije :) Mam się zgłosić na konsultację laryngologiczną, bo zdarzają mi się ostatnio krwawienia z nosa. Szyjka zamknięta. No i od dzisiaj jestem na zwolnieniu. No i mam dodatkowo jeszcze łykać witaminę D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948060 przez ann-sunshine
Co tu tak cicho? Wszystkie przed świętami sprzątają?

Monique :-) dobrze że z tych mniejszych.

Aggi śliczne kartki. I nie gadaj że nie masz talentu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948083 przez moofka
ja melduję, że żyjemy ale mamy remontowy zachrzan :pinch: w następną sobotę urodziny Zośki (matkooooo!!!) i się zastanawiam czy zdążymy przenieść salon na dół i tam już zrobić imprezę :blink:

monique dziewczynki powinny być drobniejsze a chłopaki niech rosną na maczo maczo ;)

aggi możesz mi wysłać taką kartkę :woohoo: u nas jak zęby idą to zazwyczaj jest jedna "zdrowa" kupa w nocnik a pod wieczór druga brzydka którą nazywam "zębową" :silly:

zancik pamiętaj że wszystko "w imię potomka" - dasz radę! :kiss:

Asiaa kuchnia dalej w kartonach???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948084 przez ulka1983
Hej :) dziewczyny takie mam tempo że szok :S odwiozłam dzieci do szkoły weszłam do sklepu na chwilkę potem śniadanko i powoli zaczęłam obiad robić bo dzisiaj krokiety na leniwca ( to znaczy krokiety nie zapiekane na patelni tylko zalane sosem serowym i w naczyniu zapiekane w piekarniku :P ) i barszczyk czerwony a że mężu na popołudnie to trzeba było się sprężyć a potem jeszcze bułeczki z jabłkami zrobiłam na szybko i jakoś tak zanim skończyłam zrobiła się 14 :blink: a miałam w planach pakować paczki dla Natalki grupy na jasełka jak jej nie będzie na szczęście bajką sie zainteresował i plan wykonany w 100 % :laugh: czyli widzicie same za dużo w ciągu dnia to nie zrobię ;)

ja też się cieszę że przeciwciał nie ma :) a co do męża to wyjścia nie ma bo umyć okna musi i koniec obietnica to obietnica :P

Betka no właśnie całkiem mi z głowy wyszło ze ty imieninki miałaś wczoraj ( ale jakie drugie święto to już nie wiem :whistle: ) wszystkiego najlepszego i trzymam kciuki za siusiaczka u was komuś musi się udać jak nie nam :kiss: :laugh: a wpadki z sikaniem będą się jeszcze długo zdarzać ale nie będzie źle da się przeżyć ;)

Aggi nic z tego jak dwa umyje to mu się odechce na całą resztę życia :laugh: ładne te karteczki zrobiłaś :)

Monia super że wszystko ok :) a pomiarami sie nie przejmuj bo wiesz że różnie im to wychodzi ;) często leci ci krew? no to teraz nygus na całego :laugh:

Moof dacie radę i imprezka będzie na nowym :) widziałam zdjęcia po remontowe i super wam to wyszło nie mogę się doczekać efektów końcowych ;)

jak tam buty wypastowane ? bo moje dziewczyny już wyszykowały a Natalia nawet uszykowała bułeczkę dla Mikołaja :laugh:
Podziękowania: betka81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948100 przez betka81
Moja Iga padła zmęczenia godzinę temu więc wstanie koło 22 i będzie zabawnie. Delektuję się chwilą ciszy w domu.

aggi śliczne kartki, też taką chcę dostać....podać Ci adres na priva?

monique jak z małą wszystko w porządku to super. A że mniejsza to może i lepiej. Mi się dobrze rodziło talie małe. Moje dziewczyny zawsze były jakieś 2 tygodnie do tyłu w stosunku do wieku ciążowego. A dlaczego masz łykać wit. D? I na zwolnieniu obowiązkowo odpoczywaj

moof powodzenia i zwinnego uwijania się :laugh:

ula to jest niedużo się pytam? Latasz na obrotach jak mesersmitt!
Jak wyniki w porządku to tylko się cieszyć. Mój M też będzie na oknach wisiał wyjścia i służących nie ma hehe!
Dzięki Ulcia za życzonka. A z drugiego nie ma co się cieszyć bo ja już starsza o rok jestem :( no stara doooopa ze mnie i tyle! tak jakoś mam 2w1 :P
No Iga wpadki ma ale głównie te nocne bo w dzień to ładnie woła i mogę to jej policzyć na palcach. Ale jak spała w łóżeczku mniej się budziła i nie moczyła w nocy a jak śpi w pokoju z Weroniką to co druga lub 3 noc jest łóżko do prania.

A co do chłopaka to zobaczymy pewnie za jakieś 2 miesiące.... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948105 przez Asiaa
Ula super, że przeciwciał nie ma :) dobrze pamiętasz, wizytę mam w poniedziałek. Dzięki :kiss: :)

Ann to oby ten katar szybko poszedł od Natusi

Aggi z wielką chęcią ;) :kiss: Moim zdaniem fajne kartki zrobiłaś :) mi najbardziej podoba się ta pierwsza :)

Monique jak z tych mniejszych to pewnie będzie lżej przy porodzie :)

Moofka niestety tak :( teraz wszystko stoi bo mój ma dużo pracy i znów ruszymy dopiero w okolicach połowy stycznia... a Wy dacie radę z imprezką na dole :kiss:

Betka no właśnie, spóźnione, wszystkiego najlepszego :kiss:
Podziękowania: betka81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948112 przez martyna_z
Aggi te paseczki czym się przykleja? ja zwykłym klejem CR on się nazywa taki biały jest a jak wyschnie to przezroczysty :) Twoje bardzo ładne kartki, nie prawda że talentu nie masz :)

Monique super że wszystko z małą ok, a jak z mniejszych to może i łatwiej wyjdzie :) to będziesz miała teraz więcej czasu i odpoczniesz :)

Ula za dużo nie zrobisz? :blink: ja mniej robię, aż wstyd :blush:

Betka najlepszego :) daj spokój kobiety sie nie starzeją, tylko nabierają doświadczenia ;)

Czas się brać za jakieś świąteczne porządki, tylko chęci jakoś brak, wracam z pracy i śpię :blink: ale całe szczęście weekend teraz to się trochę odpocznie. Wiedziałyście że promocja w croppie na wszystko 40% jest? Tylko kupon z Facebooka trzeba pobrać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948121 przez ulka1983
Betka to relaksuj się ciszą i spokojem :laugh: no jak na mnie to mało bo jeszcze posprzątać by się przydało i wiele innych rzeczy ale jak mam odpoczywać to robię minimum ;) tak podejrzewałam że to o urodzinki chodzi to sto lat życzę jeszcze :kiss: a dwa prezenty dostałaś czy cię okantowali :whistle:

Asiaa to z moją pamięcią nie jest najgorzej :laugh: mam nadzieję że w końcu u was coś ruszy no i podobno jestem na wylocie jako pierwsza to miejscówka się szykuje :silly:

Ann moje dziewczyny trochę posmarkują ale bez tragedii B) zobaczymy jak to będzie w styczniu jak maleństwo się pojawi :S

Martyna ale ty chodzisz do pracy a ja nie ;) a podobno jak się siedzi w domu to nic się nie robi przynajmniej niektórzy tak myślą :S

idę doczytać co u was się działo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948136 przez meli1990
cześć dziewczyny. napisze co u mnie po ostatniej wizycie. muszę uważać na siebie i się nie przemęczać. okazało się że szyjka zamknięta ale w ostatniej granicy normy 3 cm według usg. dziecko waży ok 1500 g. lekarz powiedział że mogę do terminu nie dochodzić. dostałam od niego luteinę na 15 dni jak będę się po niej lepiej czuła to mam przyjść po skierowanie na kolejne opakowanie. bo ostatnio brzuch mnie pobolewał. dostałam skierowanie na ktg jakby brzuch bardzo twardniał albo dziecko się nie ruszało. a od 36 tygodnia mam raz w tygodniu chodzić. a moja waga stanęła nagle w miejscu czyli 6 kg na plus nadal mam. czyli tyle ile schudłam tyle przytyłam jak na razie. wyniki wszystkie dobrze i mój wielki brzuch :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948137 przez meli1990
nawet nie mogę edytować swojego postu. więc tu dodam zdjęcie brzucha

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948157 przez martyna_z
Ula, ale ja w ciąży nie jestem ;) a w domu jak się siedzi to jeszcze więcej do zrobienia niż w pracy czasem jest, wiem coś o tym...

Meli to uważaj na siebie, odpoczywaj jak najwięcej :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl