BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #948160 przez meli1990
martyna_z staram się tyle ile się da przy dziecku w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948162 przez ulka1983
imię prawie wybrane ale jest zawsze jakieś ale ..... będzie chyba Magda albo Julitka :) ja bym chciała Iga Jaśmina ale dziewczyny się na mnie wypięły i Igi tak jak mąż nie chcą :evil: mężowi podoba się jeszcze Patrycja a dziewczynkom już nie i zamęt mamy niezły ;) eh z imieniem dla chłopca nie było by problemu :P

Gwiazdka śliczny Mikołajek :kiss:

Monia dzięki za artykuł o krwawieniu z nosa :kiss: u mnie nie jest źle unormowało się :) imię wybraliście ? oooooooo nastepne urodzinki przegapiłam :blush: sto lat :kiss: torcik pyszny :)

Julka Wojtek super z tym niby smokiem wyglądał :laugh: dobrze że widziałam wcześniej bo teraz bym już się nie załapała :P

Majeczka śliczne masz córeczki :)

Mari uśmiałam się z tej kapuchy :laugh:

Ada :blink: :blink: :blink: dziewczynka no zobacz jak te chłopy nas w ciula zrobili :laugh: gratuluję :kiss: o i imię Julitka też wam się podoba :)

Martyna dziękuję za artykuł o chorobach bo teraz się przyda :) śliczne te karteczki robisz :)

ej na fb mnie namawiacie :laugh: nie wiem czy czas mi na to pozwoli to po pierwsze bo tam trzeba się udzielać i foto wstawiać a po drugie to nie znoszę tego jak inni oglądają foty a potem obgadują bo życzliwych ludzi coraz mniej niestety :( ale pomyślę jak Aggi ma na to jakiś patent to się zastanowię albo poczekam jak córcia założy bo czasami przebąkuje ale też nie naciska za bardzo a słyszałam że bardzo źle dzieci się do siebie odnoszą na fb :(

Agni śliczną masz gwiazdeczkę :kiss:

Emma urodziła gratulacje :kiss: bardzo się cieszę ale teraz moja kolej :blink:

Moof buziaki urodzinowe dla ciebie :kiss: spóźnione co prawda :blush:

Ann imprezka udana córcia zadowolona i ja też bo fajnie było :)

Bella śliczny masz brzuszek :) Leoś też mi się bardzo podoba :)

Mesy w ciąży no nieźle :laugh:

dobra kończę ten wykład :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948167 przez majka1987gnoWlkp
Bry....
No ni uja nie doczytam was..... Padam na ryj.. Na nic czasu i siły nie mam :-) pamiętajcie jutro mikołajki ;-)
A ja mam prośbę.... Wkleję link na fb.... Zalajkujcie list nr 106 dziękuję :-*
m.facebook.com/mikolajoweelfy

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948176 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

Grzeczne byłyście? Prezenty są?

Mesy ano na spacer, bo nikt mi zakupów nie zrobi. eMek prowadza Martę do żłobka i 3 razy w tygodniu też ją odbiera, do tego normalnie pracuje, więc nie mam jeszcze sumienia ganiać go po sklepach, szczególnie, że on nie kupi mi tak jak ja chcę, tylko pójdzie po najbliższego. A gdzie oszczędzanie?

Zancik widzę, że powoli kolejne objawy ciążowe cię dopadają. Zaparcia i gazy to częsta przypadłość, powiedziałabym nawet że bardzo częsta.

Betka nie wiem co lepsze, czy to że Igunia odmawia pieluchy, czy to, że Marta ciągle się jej domaga na noc. Za to w dzień Marta sama chodzi na toaletę i to bez nakładki, tylko światło jej muszę zapalić i po tym drugim wytrzeć pupcię.

Aggi i co z kupą, zębowa była czy katarowa?

Ula to było do przewidzenia że mama i żona "pęłną gębą" jak ty, leżeć nie będzie. Jak tyle w tym tempie zrobiłaś to chyba latałaś a nie biegałaś

Meli oszczędzaj się, wszystko będzie dobrze, a brzuś mały jak na ten tydzień ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #948182 przez zancik
Dzień dobry :)
Betka spóznione życzonka STO LAT :kiss: :kiss: :kiss:
Aggi kartki bardzo ładne masz talent co Ty mówisz,że nie :)
Meli to oszczędzaj się Kochana wszystko bedzie dobrze ;)
Ula masz Ty kobieto energii :) U mnie znowu będzie problem z imieniem dla chłopca bo dla dziewczynki już jest :) W sumie to jak na razie nie dopuszczam chyba do siebie myśli,że miał by być chłopczyk :laugh:
Ann no u mnie niestety prezentu nie ma jak na razie chyba sobie nie zasłużyłam :P Zaparcia są okropne kupiłam sobie błonnik i pije zobaczymy może pomoże...
Moff na pewno się wyrobicie na urodzinki Zosieńki ;)
Wypiłam herbatę mam zamiar wychodzić do sklepu a tu bieg do łazienki i rzyg :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948195 przez aggi
dzień dobry :)
Mikołajkowo się witam.
Dzieć był grzeczny to i prezenty zbiera,
za to ja się w ogóle nie wyspałam :blink:
kompletnie całą noc nie spałam.
Jeszcze o 4 jak szłam do wc to se małego obudziłam...
A wy grzeczne byłyście? Mikołaj był?
Mnie mąż nastraszył że w nocy mikołaj wpadnie i mi komin przepucuje . HAHA :evil: Bardzo śmieszne :P
A Maksior 4 miesiące kończy! Gdzie to zleciało :side: dorosłego dziecia mam już B)

moni ważne że z malutką wszystko wporządku :) A oświeć mnie macie imię do małej? Bo nie pamiętam :)

Ann serio nie mam talenta. Co to za sztuka ponaklejać choinki na kartkę :)

moofka dawaj adres na priv to Ci świąteczne życzenia z Maksiorem wyślemy jak chcesz :) tylko te kartki już zarezerwowane, zrobię inną :) ta kupola taka śluzowa była wręcz sam śluz. :blink: ale nie miał gorączki ani nic...

ulka dawaj przepis na takie krokiety :) nigdy sama nie umiałam zrobić, aż wstyd :) no nieźle Magda lub Julitka powiadasz :D Już tu Ada Julitkę będzie miała :D też fajne imiona :) dzieci na fb to masakra, siostrzeniec od S ma 14 lat, od 2lat fb i wszystko zeszło na bok a on tylko na tym kompie przesiaduje. Nie mówiąc o tym pięknym polskim słownictwie. Jak dla mnie stanowcze nie dla dzieci na fb ;) A co do Ciebie to możesz założyć anonimowo tak jak ja, poblokować wszystko i tylko forumowe babki mieć w znajomych :)

betka jak chcesz świąteczne życzenia od Maksia to dawaj adres :) tylko te zarezerwowane, nowe zrobię :) a co do chłopaka to my nieśmiało w 16tc wiedzieliśmy na 90% :) Więc może też coś niedługo ujrzycie :*

martyna to ja mam taki klej magik :P biały jest a po wyschnięciu przezroczysty. muszę spróbować :) mówisz wykałaczka wystarcza?

meli super że dobre wyniki, leż leż i się nie przemęczaj :* Oby Dominik był łaskawy dla mamusi :)

majka zalajkowane :)

Ann kupa wczoraj była podejrzana sam śluz, a dzisiaj jeszcze nie mieliśmy więc czekam :)

zancik ja natomiast ciągle byłam pewna że to chłopiec, ale z imieniem był nie lada problem :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #948206 przez Ada2424
Ula ej ej ja tu już wcześniej sobie Julitke zaklepałam tak jak Aggi pisze :P :P u nas już postanowione Mąż wybrał :) zastanawialiśmy się jeszcze między Oliwią, ale jednak Julita a na drugie będzie mieć Oliwia :) ooo Magda też mi się podobało Magdalena fajnie brzmi :)

Zancik współczuje pawików :( oby szybko Ci minęły ;) a jakie imie masz wybrane?

Aggi wszystkiego naj dla Maksia :) :kiss:

[/url] [/url]
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948209 przez zancik
Ada ja mam wybrane imię Antonina :) a na drugie będzie chyba Hana ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948211 przez Ada2424
Zancik czyli Tosia :) ładnie :) my długo dla dziewczynki nie mogliśmy wybrać, dopiero po usg 4D w trakcie zakupów Mężowi wpadło do głowy Julita a mi Oliwia i tak zostanie :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948219 przez zancik
Ada tak Tosia ;) Julita i Oliwia też bardzo ładnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948243 przez betka81
Cześć

Dziękuję Wam serdecznie za życzenia :laugh:

Ula nigdy się nie zdarzyło abym dostała z okazji 4 grudnia dwa prezenty. Od małego taka poszkodowana byłam :(
A Ty to się nie przemęczasz tymi pracami domowymi? Ja to się ograniczam do minimum bo zaraz mnie brzuch boli i twardnieje...aż się tym martwię....bo rozumiem, że z wysiłku ale dziś wstałam po nocy i miałam twardą macicę :(
Ula bo im więcej osób do wyboru tym więcej problemów a u Ciebie to 4 opinie i ciężko dojść do jednego pomysłu. Ale w końcu dacie radę :kiss:

Asiaa to trzymam mocno kciuki za wizytę i oby w końcu coś wymóżdżyli u Ciebie.

meli brzuszek super i w zasadzie nie przytyłaś więc ekstra. Ale oszczędzaj się bo poród przedwczesny to nic fajnego dla Was.
Wiem, że to jest trudne jak masz Dominika w domu bo jak mam Igę to nawet chwili wytchnienia nie ma.

Ann co roku wydaje mi się, że grzeczna jestem ale prezentu ni ma :(
Ann też nie wiem ale Marta nie popuszcza a Idze się zdarza. Ostatnio byliśmy w Centrum handlowym i założyłam jej pieluchę bo tam nie ma łazienki co dwa kroki i od tej pory zdarza jej się wołać siusi jak już leci ale to tak raz na jakiś czas.

zancik to widzę, że ciąża Cię nie oszczędza. A przynajmniej przynoszą Ci pawiki ulgę? Antosia bardzo ładnie.

aggi moje dziewczyny ze względu na mikołajki postanowiły mi zrobić prezent i wstały przed 6 rano, no przecież dziś sobota c'nie? A kartki śliczne i przestań gadać głupoty!
A Mikołaj przeczyścił Ci komin?hehe dobrego masz męża the best!
Zobaczymy ale pewnie teraz jeszcze nie poznam płci bo to dopiero 13 tydzień będzie.Ale szczerze jest mi to już zupełnie obojętne.
A dla Maksa wszystkiego naj już 4 miesiące wow!

Ada Julita bardzo ładne imię. Jak urodziłam Weronikę to leżała ze mną koleżanka, która dała tak na imię. Pierwszy raz słyszałam Julita bo znałam Judytę, Jowitę a Julitka to taka nowość była dla mnie. Ale bardzo ładne.
Ja jeszcze nie mam pomysłu na żadne imię i u mnie też będzie problem.

Dziewczynki mam do opylenia 45 testów owu z różową końcówką, 30 tabletek wiesiołka i prawie dwa opakowania kwasu foliowego po 60 tabletek. Ja kwas odstawiłam bo potęgował u mnie mdłości. Jakby która chciała to dać znać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948245 przez Ada2424
Betka o Jowicie też myśleliśmy, też nam przeszło przez myśl to imie i jeszcze Anita, ale jakoś Julita najbardziej nas przekonała :) no szczerze mówiąc nie znam żadnej kobitki o takim imieniu i też nie słyszałam nigdzie także tym bardziej mnie skłoniło do tej decyzji bo chciałam coś mało spotykanego ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948313 przez ann-sunshine
Dzień dobry.

Wiecie kocham wstawać przed piątą w niedziele.

Betka Marta też nie raz robi w majty, szczególnie jak się rozbeczy. Dwa tygodnie temu pojechaliśmy na spacer nad morze i mąż nie zauważył i najechał na nią wózkiem. Płacz a za chwilę szloch że siku, oczywiście już zrobione. Mąż szybko po auto, wszystko łącznie z butami zdjelam i przykrylam kocem i tak wracaliśmy. A w nocy nie ma opcji bez wysadzania.

Julita i Anita też byly na mojej liście imion, ale tylko na mojej :-/

Zancik a pawiki w jakich okolicznosciach cię nawiedzaja? Ponoć przed wstaniem z łóżka dobrze jest zjeść kromke chleba, herbatniki, napić się i dopiero po 15 minutach wstać. Na mnie niestety nie działało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948318 przez zancik
Hejka :)
u mnie mgła jak cholerka ale za to 3 stopnie na plusie :) Dzis jedziemy na obiad to teściowej :) Kobietki co stosowałyście na zaparcia?bo ja pije ten błonnik i nic :(
Betka lepiej mi jak sobie rzygne chyba wole to niż mdłości cały czas :(
Ann z tymi pawikami to różnie czasem jak tylko wstane to odrazu bełt a czasem jak już wstane i wypije herbate to zaczyna mnie mulić :( Zawsze przed wstaniem coś tam zjem albo wypije ale na mnie też to nie działa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #948327 przez Chudzinka
Kochane, wróciłam, żyję i już się zabieram za nadrabianie... :blush:
Spóźnione życzenia urodzinowe (Ferritka, Moof Kochana, Betka, mam nadzieje, że nikogo nie przeoczyłam), bardzo przepraszam, że nie napisałam na czas, ale musiałam od wszystkiego kompletnie odpocząć... B)
Kurde, ale zimno!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl