BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #948593 przez Iwi8218
Zancik w sumie nie wiem dokładnie kiedy, bo mam dość nieregularnie, ale wydaje mi się że tak około środy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948597 przez martyna_z
Zancik a suszone śliwki próbowałaś? Rodzice dzieciom w przedszkolu dawali na problemy z zaparciami

Chudzinka to obyś tak miała jak najdłużej, najwyżej nie czytaj narzekania ;)

Ula może dziecko samo sobie imię przyniesie ;)

Iwi no niby coś już tam test mógłby pokazać, ale to że nie pokazał o niczym nie świadczy, dopóki @ nie ma jest nadzieja :)

Moja koleżanka zaczęła się starać o dziecko i właśnie nadchodzi jej czas na testowanie, termin @ ma jakoś na dniach, to jej pierwszy cykl, chcialabym żeby jej się udało, chyba nawet nie będzie mi jakoś specjalnie ciężko z tym, powoli się oswoiłam że powinnam się cieszyć ze szczęścia innych a nie odwrotnie, ale już teraz straciłam nadzieję a jak się okaże że ona jest w ciąży to moja nadzieja pryśnie ostatecznie

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948625 przez MARI
Witajcie :) musiałam doczytać, ponieważ b.dawno mnie nie było, a tu tyle nowości. Najpierw napisze co u mnie: więc mam nadzieję że@ nie przyjdzie. Musiałam być grzeczna bo mikołaj u mnie był i przyniósł mi perfumy :laugh: co do pogody to jakaś masakra jest nie dość że ciemno od 15ej to cały dzień mgła, już mam tego dość.
CHUDZINKA ty miałaś fajnie bo naładowałaś organizm słoneczkiem i ta fotka boska :)

ULCIA co do imion to każde ładne, ale mi bardzo się podobało JAŚMINA nie znam nikogo o takim imieniu :)
MELI odpoczywaj jak najwięcej się da- brzuszek super :)
ZANCIK dopadają cię dolegliwości ciążowe, na zaparcia to spróbuj suszone śliwki, mojej siostrze pomogły :) . Imiona też ładne masz na myśli Hana, Antosia
AGGI to Maksio już duży chłopczyk 4 miesiące :woohoo:
ADA 26 tydzień :) Julitka rośnie :)
MOOF te pompony to fajny pomysł, już zamówiłam tiul i będę robić :)
MESY to Patryczek zaczyna rozrabiać :laugh:
ANN nie dajcie się wirusom- pozdrawiam
MONIQUE to fajne zakupy teraz robisz :) a jakie imię macie wybrane bo chyba nie doczytałam?
MARTYNA doczekamy się i my na dzidzie :)

Troszkę nie doczytałam- sorki kobietki ale wy piszecie z takim tempem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948640 przez natkka
Chudzinka - mam tak samo, nie znoszę braku słońca od razu jestem bardziej marudna :P
aggi - nie testuje bo nie ma opcji żebym była w ciąży, chwilowo zaprzestaliśmy starań bo egzamin mam w marcu i trochę się przestraszyłam jakby to było gdybym we wczesnej ciązy podchodziła do takiego maratonu :] próby zaczną się pewnie w okolicach wakacji przyszłego roku :)
moofka - staram się, na szczęscie pociesza mnie fakt, iż w związku z egzaminem mam 2,5 miesiąca urlopu (23 grudnia idę ostatni raz :D)
ulka - fajny ten przepis na naleśniki, też muszę spróbować bo ja jestem fanką naleśników, sera i pieczarek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948656 przez martyna_z
Mari wiem że się doczekamy, ale chyba zaczynam godzić sie z faktem że przynajmniej ja to jeszcze nie teraz.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948715 przez gosia28
Chudzinka super zdjęcie :)

aggi, Ula w tej kwestii to zupełne nic i nie wiem czy chcę podejmować jakiekolwiek działania... nawet nie mam czasu myśleć co dalej, leci dzień za dniem a wszystko zrobiło mi się zupełnie obojętne :sick:
(aktualnie połowa cyklu)

martyna ehh te ukryte pragnienia :kiss:
a co do anemii to kazała mi się do hematologa wybrać bo dziwna sprawa, tylko gdzie ja mam go zastać to nawet nie wiem, w mojej mieścinie nie ma takiego doktora :S

dobranoc

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948775 przez zancik
Dzień dobry :)
Martyna nie próbowałam jeszcze śliwek dziś kupię i zobaczymy ;)
Mari to trzymam kciuki żeby @ zabładziła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948834 przez aggi
dzień dobry :)
Maks po drzemce, zdążyłam pranie wywiesić uffffffff bo nigdy przy nim nie umiem :P
wypiję herbatkę i może a godzinkę pójdziemy na mały spacer bo u mnie tak pięknie słońce świeci :)

Wczoraj byłam u fryzjera i Maks grzecznie w nosidełku siedział, ale jak fryzjerka suszarkę włączyła
to była przerażona mina i taakie łzy wielkie :< ! Na kolanach już było wporządku :) hehe a podobno
suszarka uspokaja dzieci? :P

ulka ja kuchenne beztalencie jestem a mmmmm zabrzmiało pysznie :) dziękuję, napewno skorzystam bo jeszcze takich nie jadłam ! a na ile stopni do piekarnika? :) u nas z listą imion było tak że dla chłopaka miałam jedno ale uslyszałam NIE :P A S tylko dawał jakieś starodawne nie wiem czy na jaja czy na serio ale o zgrozo skrzywdziłabym dziecko :D

Iwi8218 rzeczywiście za dużo o tym wszystkim myślisz, do tego nieregularny tryb życia wiesz póki co nic bym sobie nie obiecywała, najwyżej będzie pozytywne zaskoczenie :)

Ada jakie łóżeczko zamówiliście ? :)

meli zalatana kobieto przystopuj :) ! :*

betka ja od zajścia w ciążę polubiłam grzanie tyłka w domku pod kołdrą :D

moni fajnie mi to wytłumacyzłaś, dzięki:) Ja nie brałam, ogólnie lekarz kazał mi odstawić wszystkie witaminy i łykać tylko kwas foliowy:)

mesy a jak dzisiaj Patryk ? :)

martyna no test negatywny, czekamy na kolejne fotki :)

MARI też mam dość tej pogody :(

nattka może Wam dzidzia niespodziewajkę zrobi :P

gosiu kochana :* Może jakiś mikołajek na święta się trafi, albo na rozpoczęcie nowego lepszego roku :woohoo:
Podziękowania: gosia28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #948862 przez Ada2424
PRZEŻYŁAM tą cholerną glukoze, ciesze się ogromnie że mam to już za sobą bo to okropne paskudztwo jest :sick: :sick: pierwsze pół kubka jakoś poszło, ale druga połowa co chwile mi się cofała i ten zapach bleee :sick: nawet wciśnięta cytryna nie pomogła, przez godzine od wypicia mdliło mnie i poty oblewały, chwilami myślałam, że zwymiotuje a druga godzina ok. Mała cały czas kopała. Kurde 3 godz spędziłam w tym laboratorium, teraz tylko czekać na wyniki, oby były w normie.

Aggi łoże dla naszej Królewny wczoraj przyszło i już stoi u niej w pokoiku i czeka sobie na lokatorke Julite :cheer: :) jeszcze wózek w tym tygodniu przyjdzie :) i przybory na gemini musze zamówić, ale już lista wyprawkowa coraz to krótsza :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948873 przez mesy
aggi grzeczny ;) przespal noc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948892 przez zancik
Ada nie strasz tą glukozą,aż taka okropna jest? :sick: Na pewno wyniki będa ok ;) a łoże piękne :)
Wiecie co jeszcze chodzi mi po głowie imię dla dziewczynki Nel ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948899 przez meli1990
aggi nie miałam wyjścia musiałam jechać do miasta to załatwić i do okulisty bo miałam badanie specjalne robione i musiałam jej wyniku pokazać i skontrolować to ciśnienie bo ostatnio miałam w maju 24 w jednym oku. na szczęście teraz 15 wyszło w obu. wiec jest super

Ada fajne łóżeczko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948910 przez Ada2424
Zancik no jak dla mnie paskudztwo :sick: ledwo dałam rade wypić, ale jakoś się udało. Czekam jeszcze na wyniki, nie wiem czy dzisiaj będą jak do tej pory nie ma :whistle: hemoglobina mi troche spadła poniżej normy a mocz w normie.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948917 przez martyna_z
Ada piekne łóżeczko będzie miała Twoja księżniczka ;)

Dziś też test negatywny, może to i dobrze bo właśnie mój M dzwonił że dziś wróci późno, jak będzie miał cały taki tydzień to będzie wesoło, a w weekend przyjeżdżają teściowie i mają nocować u nas, więc mam nadzieje że moja owu nie postanowi zawitać w sobotę...

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948953 przez MARI
HEJ :)

ADA ale śliczne to łóżeczko :)

AGGI to zrobiłaś się na bóstwo :laugh:

MARTYNA oby ta owu się uwinęła do weekendu :laugh: :laugh:

ZANCIK to kiedy teraz masz wizytę u ginki? Pewnie nie możesz się doczekać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl