BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #952969 przez monique1983
No, no, no jaki 2016 rok się owocny szykuje :P

martyna_z - z tego co kojarzę to w styczniu tylko Ula, a w lutym ja, Meli i Pinezka, także chyba na tego 15 stycznia nikt się nie załapie :)

Moof - a wiesz, że nawet nie, popróbowałam w Święta po trochu, ciasta kawałek zjadłam, ale bez szaleństw i nawet cukry nie były takie złe :) A remont super wyszedł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952985 przez martyna_z
Moof no no teraz to będziesz szalała w kuchni, jest gdzie ;)

Aggi to faktycznie nieciekawie Cię zmogło, trzymaj się ciepło, Maksio już będzie podrośnięty to Ci będzie pomagał ;)

Mnie jeszcze czeka sprzątanie przed Sylwestrem, będzie romantyczny wieczór we dwoje :) więc muszę przygotować coś dobrego do jedzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952992 przez Asiaa
Chudzinka fajnie, że masz już poukładany plan :)

Monique już coraz bliżej i będziesz miała malutką przy sobie :) dasz radę :kiss:

Martyna wiem i zazwyczaj nie brałam takiego dnia pod uwagę ;) Teraz moje wahanie wynika stąd iż od 5dc mam brać clo, a coś mi się obiło o uszy że lepiej z nim wcześniej niż za późno...

Moofka trochę ciasno było, ale śmiesznie ;) Kuchnia wygląda bardzo fajnie :) Przypomnij mi ile tam m2 macie?

Niezła kolejka na 2016 się robi :D

Ula gdzie Ty? Oby nie na porodówce bo już tak mało brakuje do 2015 ;)
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953006 przez MARI
Hej hej :)
2016 byłoby pięknie być mamą, ale jak się uda to mi się marzy nawet na 2015 :)
Oby zaczęły się sypać testy ciążowe :laugh: bo dawno nie widziałam

AGGI jakoś nie możesz się pozbyć tego wirusa- zdrówka życzę, no i coś tam doczytałam o rodzeństwie dla Maksia, mąż ma dobry pomysł ;)

ASIAA trzymam za Ciebie kciuki :)

MOOF remoncik pięknie wyszedł, jak to miło mieć czyste kąty prawda? :)

ZANCIK i jak tam po wizycie??

ULA daj znać co u Ciebie??

MONIQUE jeszcze troszkę wytrzymasz, teraz to już bliżej jak dalej :) a jakie imiona macie na myśli dla dzidzi??

Jutro sylwester jakoś zupełnie tego nie czuje,ale tak jak Ty MARTYNA szykuje romantyczny wieczór we dwoje tym bardziej że dni płodne przypadają :whistle: :woohoo:

Miłego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953029 przez martyna_z
Asiaa to wszystko jasne, z clo nie mam doświadczenia więc może dziewczyny pomogą ;)

Mari to będziecie mieli wystrzałowego dzidziusia jak się uda, za co bardzo trzymam kciuki :)

Też już czekam na jakiś pozytywny test bo coś ostatnio pusto w tym temacie się zrobiło. My działamy jakoś w okolicy 9.01, więc w moje urodziny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953037 przez MARI
MARTYNA to by był najcudowniejszy prezent urodzinowy jaki byś dostała- więc serdecznie wam kibicuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953081 przez moofka
Dziewczyny czy nasza Ula jest w szpitalu? Bo coś podczytalam na styczniowkach że jakieś plamienie miała. Ktos cos? Chyba ze jest tam jakas druga Ula :huh:

Ann kurka zamelduj się!

I Julka też! Jak z mamą?

Aggi z lazienki zrobiliśmy kuchnię a z garderoby łazienkę :woohoo:

Zancik jak po wizycie?

Asiaa kuchnia ma 2,6 na 2,4. Duża nie jest ale dobrze rozplanowana i mi jest wygodnie, no a poza tym to ja masterchefem zdecydowanie nie jestem ;)

Więcej nie pamietam bo pisze z tel i nie mam podglądu a stara już jestem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953106 przez aggi
bryyyyyy ;)
ja nadal z bolącym gardłem. normalka już :blink:
wczoraj z mężulem winko, film, rozmowy.... achhhhhhhhhhhhhhhh B)
brakowało mi tego :D
Maksior śpi a ja zapijam kawą lekki ból głowy hahaha :P

MARI hehe mi 2016 to nawet by pasował..... ale ciągle mnie powstrzymuje to że Maksior taki mały i niewiem czy bym ogarnęła :pinch:

rzeczywiście dawno ciążowego tu nie było i kurka JAK TO nie ma sierpniówki 2015?! Jedynie zancik ale ona ma koniec lipca termin. OCIĄGACIE SIĘ, ja się tak nie bawię :P

moof
kurka podniosłaś mi ciśnienie ! Ciekawe co z ulką czy to ona czy nie ona czy co w ogóle się dzieje? Adrenalinka rośnie, ULA odezwij się :)
a garderoba w takim razie gdzie? :D :P
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953107 przez aggi
nowa strona :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #953113 przez mesy
Szczęśliwego nowego roku i dużo pozytywnych testów :) mamo życzę , żeby dzieci były grzeczne :)

Jakies plany na sylwestra...? My w domu siedzimy...w końcu to pierwszy sylwester Patryka :) ale za rok nie ma uja ze będziemy w domie siedziec :P kuzwa mój drugi sylwester w domie....az to do mnie nie podobne :)

Zaczął mi się etap lysienia po ciąży :( gubię wlosy garściami...ale nie , nie obetne :)
Aggi a jak tam twoje wlosie ?

No wlacha co jest z Ulka ?

Moof miód malina kuchnia i laznia :) bossshe jak ja bym chciała miec taka dużą łazienkę....a nie taka pipidowke :/ musze dzis poruszyć temat z T o zamianie mieszkania.....sie dusze u siebie w mieście :/

Uwaga , uwaga....Patryk z racji , ze jest sylwester dostanie dzis swoja pierwsza lyzeczke marchewki :D a niech on tez zaszaleje hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953116 przez aggi
mesy my sylwester z TV :P i Maksiorem :) potem dzieć spać a my może jakieś % :) ale sami :) co do włosia też nie obetnę :whistle: :whistle: gubię garściami ;-) Ostatnio małż przybiega do mnie i taki powazny gada że ringa spuścił w kiblu. haha. wystraszyłam się a zapomniałam że kłęby włosów tak wrzuciłam :P no no smacznego patrykowi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953117 przez monique1983
Mari - co do imion to na taj krótszej liście były Pola, Iga, Inga, ale na liście są też Nina, Olga, Liliana, Blanka, Hana i Emma (ale dwa ostatnie raczej już mąż odrzucił. No i kurcze nie wiem w końcu na czym stanie, nie sadziłam, że wybór ostateczny będzie taki ciężki :pinch:

No właśnie wie ktoś co z Ulą?

Dziewczyny ja też Wam życzę szczęśliwego Nowego Roku, pozytywnych testów ciążowych, bezproblemowych ciąż i rozwiązań, a mamuśkom grzecznych dzieci :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953121 przez moofka
laski szukałam tamtego wpisu co by nie siać fermentu bez powodu :whistle: i jest tak: "Dostałam smska od Ulki, że trafiła do szpitala ponieważ miała plamienia. Na szczęście to nic poważnego, rozwarcie na palec, skurczy brak i jutro podejmą decyzję czy ją przetrzymają w szpitalu czy wypuszczą." i więcej już nic nie było.

a wie któraś co u Ann? bo nie ma Jej i nie ma.....

aggi garderoba mi niepotrzebna bo mam w sypialni szafę trzydrzwiową i wielką komodę :woohoo: i póki co się jeszcze mieszczę ;) a ta garderoba to i tak taka bidna była :P

mesy ale z Ciebie pipka :P tej łazienki już nie ma bo to w niej jest ta kuchnia :laugh: teraz na dole mamy małą łazienkę (zaraz wrzucę foto B) ) a na górze robi się duża i zgadzam się że duże łazienki są fajne ;) a Ty chcesz się całkiem gdzieś indziej przenieść? włosy się unormują, ja to gadałam mężowi że będę łysa bo tak mi się sypały kłaki :pinch: a sylwka spędzamy w domu bo oboje nie lubimy tej imprezy :P weź zrób nam foto Patryka z marchewkowymi wąsami :woohoo:

dobra to tera moja łazieneczka :laugh: zdjęcie przed i po jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953133 przez aggi
u Ann jest sytuacja taka że ma problem dostać się na forum z telefonu a na kompa póki co niema szans. Poza tym wszystko OK :)

moof fajna łazienka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953135 przez Asiaa
Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że kciuki poskutkują :) :kiss:

Moofka po fotkach widać, że musi być wygodnie bo wszystko w kuchni jest pod ręką :) Też zastanawiam się gdzie jest Ula i może coś jest na rzeczy skoro tyle czasu już się nie odzywa, a tak już blisko do tego 2015 kiedy to chciała rodzić. oooo dobrze, że nic groźnego i to może jednak jej się uda dotrzymać do stycznia ;) Ann przed świętami pisała, że odezwie się jak wróci, może jeszcze nadal jest na wyjeździe? Nowa łazienka też fajna :) i szarości znów widzę B) :)

Mesy to uważaj by Patrykowi marchewka nie uderzyła do głowy :D My będziemy na "domówce" ale dziś tak mi z nosa leci, że masakra :S

Aggi dzięki za info co u Ann :)

W 2015 roku życzę Wam pozytywnych testów ciążowych, spokojnych ciąż, łatwych porodów i grzecznych dzieci, a poza tym duuużo zdrowia i cierpliwości.
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Jak to się spełni to z resztą damy sobie wszystkie radę! :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl