BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #951695 przez Ada2424
Pinezka ja miałam chodzić, ale nie dam rady bo sama nie dojade, nie mam czym a Mąż pracuje na zmiany więc pewnie bylibyśmy tylko na kilku spotkaniach.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #951706 przez ulka1983
Hej :) troszkę dzisiaj poprasowałam więc byle do przodu a na jutro umówiłam się do fryzjera na farbowanie włosów mam nadzieję że dojadę :whistle:

Anitka ja też poprzednie porody wspominam dobrze nawet bardzo :) zobaczymy jak będzie teraz bo w tej ciąży wszystko jest inaczej i wyniki co chwilę mnie dobijają więc byle do stycznia B) u mnie owulacja przypadała w dzień malinek jak my to nazywamy ale u dziewczyn przewaznie dzień lub dwa po przychodziła :) może serduszko się pojawi trzymam kciuki :) a kto by wytrzymał :laugh: płeć znamy będzie dziewczynka chociaż na początkowych usg była mowa o chłopcu ale sprzęcik odpadł :laugh: nie mam nawet czasu żeby suwak przestawiać :whistle:

Ann ja za bardzo nie wiem co to skurcze bo poprzednio natura mnie oszczędziła i jak je dostałam na porodówce to za 2 godz Natalia była już z nami :huh: a co z małą bo chyba coś przeoczyłam :blush:

Martyna to nieciekawie ale zdrówka życzę może do jutra prmizejdzie :) dzięki za zrozumienie bo głównie przez tą reformę chciałabym w styczniu urodzić bo jakoś mi się wydaje że dziecko będzie na tym stratne ale co ma być to będzie bo nóg zaciskać z moim gbs-em nie będę ;)

Pinezka no kochana po prostu masz przerąbane w tej pracy i to jeszcze teraz kiedy potrzebujesz najwięcej spokoju :evil: masz rację idź jak najprędzej na zwolnienie i niech szefostwo się martwi a nie ty ;) a my trzymamy kciuki żebyś do tego czasu dotrwała i nie zbzikowała :kiss: :kiss: ja miałam ochotę chodzić do szkoły rodzenia ale po tych wszystkich zawirowaniach ciążowych już nie miałam kiedy :(
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951743 przez martyna_z
Pinezka współczuje sytuacji w pracy, to coś jak u mnie za dużo pracy, za mało ludzi i brak chęci dyrekcji do zmiany... Odpoczywaj, bo teraz Ty jesteś najważniejsza

Ula, dzięki, dziś już trochę lepiej. Nóg nie zaciskaj bo to niezdrowe, tylko odpoczywaj najwięcej jak tylko możesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951746 przez monique1983
Anitka1986 - witaj, tak już dziewczyny Ci napisały 12 d.c. :)

Pinezka - ja nie będę chodzić, chciałam chodzić z mężem, bo samej mi się nie chce, ale on nie zawsze może i też dałam sobie spokój, czytam książki, oglądam filmiki na yt, a resztę mam nadzieję podpowie mi instynkt :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951787 przez ann-sunshine
Bry

Paskudna pogoda. Święto już nastalo - mąż zrobil obiad.

Ula Natalka ma cos ze skórą i drapie się po twarzy i głowie. Nic groźnego ale przydałoby się sprawdzić.

Pinezka wiem że trudno podjąć taką decyzję szczególnie jak masz ludzi pod sobą i jesteś za nich odpowiedzialna ale warto zrobić to co czujesz że jest lepsze dla dzidzi i ciebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951803 przez MARI
Hop hop ale cisza :whistle:

Muszę się normalnie pochwalić bo dziś miałam debiut z robieniem pierogów :laugh: i co najlepsze udały się :woohoo:

JULKA uśmiałam się z tego porównania twojego męża co do imienia Kalina że to drzewo :laugh: a mi tak podoba się to imię.

Witaj ANITKA maliny były 12dc tak jak już dziewczyny pisały, więc pewnie przytulanko też było :laugh: :laugh:

PINEZKA odpuść sobie już tą pracę i pomyśl o swoim odpoczynku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951821 przez ulka1983
Hej :) chyba wszystkie szykują pyszności i sprzątają na święta ;)

Martyna super że czujesz się lepiej :) odpoczywam bo wiem czym może się ten przedświąteczny szał skończyć ;)

Ann fiu fiu mężulo obiadek zrobił :whistle: a to o drapaniu czytałam to chyba nie jest ze mną tak źle ;) może to od wody ? a jak ją kremem wysmarujesz to nie ma poprawy ?

Mari brawo brawo super że się udały :laugh: a ciasto takie delikatne wyszło ? bo jak tak to przepis chcę :whistle: a mojemu mężowi to imię się nie podoba :evil:

miłej niedzieli dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951827 przez aggi
Hej dziewczyny co tam słychać:-)
Lezakuje w łóżku to was poczytam.
Święta za rogiem a ja w czarnej dddd :p
Tzn z rzeczy 'na gotowo' mam... choinkę :p
Poza tym nadal jestem na antybiotyku
I średnio cieszy mnie wigilia za kilka dni....
Za oknem po 12 stopni, słońce... jakoś to wszystko nie pasuje
Nie jest tak jak kiedyś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951829 przez aggi
Pozwolę sobie popchnąc ... :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951832 przez aggi
Pisałam pisałam... i zaraz ebne tym tabletem bo mi 2x skasowalo :pinch:
P...dole nie pisze trzeci raz...
Jutro poczytam i odpisze.

Dobranoc! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951842 przez ann-sunshine
Bry. Niedobry. Nie wyspałam się. Coś te moje dziewczyny wydziwiają po nocach jednav przez drugą a ja tylko latam między łóżeczkami :-/

Aggi też bym trzeci raz nie pisała ;-)

Ula po zwykłych kremaxh jest jeszcze bardziej czerwona a po emoliencie na momencik jest lepiej, ale po spacerze, kąpaniu i nocy jest znów dużo gorzej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951857 przez MARI
ULA co do pierogów to ciasto wyszło super mięciutkie i elastyczne, ja robiłam wg przepisu mojej mamy :) i co najważniejsze nie ganiałam farszu po garnku :cheer:
-0.5kg mąki, 1jajko całe, szczypta soli, 3łyżki oleju i zarabiam wszystko ok szkl gorącej wody ( wodę dodawać po trochu wg uznania, aby ciasto nie wyszło za rzadkie) jak już wyrobie to odkładam na pół godz by odpoczęło ;) i przykrywam je gorącą miską aluminiową. Potem wałkuje i robię pierożki nie dodając już nic mąki. A tak wg to robiłam je pierwszy raz z farszem z czerwonej soczewicy i trochę ziemniaków dodałam- aż byłam w szoku że to takie dobre :)

To teraz biorę się za obiadek- miłej niedzieli :)
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951863 przez Ada2424
Ula tak sobie myśle, że jak taki problem u Was z imieniem jest to może faktycznie chłopak wyskoczy na porodówce :woohoo: ale by była niespodzianka ;)

Aggi lepiej się czujesz już? Ja też nie czuje tej magii świąt w tym roku. Wczoraj ubraliśmy choinke, dziś z mamą zaczynam gotowanie, nie chce mi się strasznie, lae z drugiej strony uwielbiam te świąteczne potrawy, już z miesiąc za mną chodzą... najbardziej pierogi z barszczem, gołąbki z pieczarkami i sosem i ryba po grecku :)

[/url] [/url]
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #951866 przez zancik
Hey Kochane :)
Znalazłam chwilkę,żeby zobaczyć co tu się dzieje :) U mnie jeszcze trochę porządków świątecznych.Dobrze,że chociaż bigosik juz gotowy :) Wczoraj emek powycierał kurze wysoko,powiesił firanki.pomył żyrandole jeszcze zostało mu mycie paneli i kafelek :) Ja mam jeszcze do ogarnięcia kuchnie i meble.Od paru dni znowu męczą mnie poranne rzygi nawet nie zdąże nic zjeść ani wypić i już jest kibelek :( Na zaparcia nic nie pomaga :( Prezenty na szczęście też już kupione :) W piątek byłam na badaniach zapłaciłam 95 zł myślałam,że będzie drożej a tak nie ma tragedii ;) Głowa mnie dziś boli od samego rana :(
MOOF czekam na efekty końcowe remontu :woohoo:
PINEZKA współczuje atmosfery w pracy nie stresuj się i nie przemęczaj :kiss: Zwolnienie to najlepsze rozwiązanie.
MARTYNA zdrówka i trzymam kciuki za dobre wieści na święta ;)
ULCIA postaraj się jakoś wytrzymać do stycznia :kiss:
AGGI bidulko :kiss: Masz rację Święta bez śniegu to nie świeta nie czuję się juz tak tej atmosfery :(
ANITKA witaj tak jak piszą dziewczyny największy skok był 12dc :)
Podziękowania: ulka1983, martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951920 przez Chudzinka
A ja tam czuję święta, naprawdę! Nie wiem, czemu, ale jakoś mi tak cały czas błogo i romantycznie. I choinkę od tygodnia cudną żywą mam, i stroik, i gotujemy sobie z chłopem cosik codziennie świątecznie. Wczoraj zrobiliśmy kapuśniaczki i pierogi i tak fajnie było. Nawet jak film wieczorem oglądamy, nie świąteczny wcale, to świeczkę zapalę, popcorn zrobię i już Świątecznie mi. Nie wiem, czemu, ale superaśnie. Chyba chodzi o to wspólne spędzanie czasu, gdy za oknem ciemno. O wspólne robienie czegoś :) Też Wam tego życzę :kiss:
Podziękowania: ulka1983, martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl