BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #952681 przez MARI
ADA widać awatarek- śliczny brzusio w fioletowej tuniczce :) to Julitka skoczna jest :laugh:

ULA zapomniałam dodać że masz super brzuszek :)
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #952724 przez zancik
Hey Kochane :) Dziękuję za życzonka :kiss:
Ulcia soczki pychoootka ;) Imiona super :)
Ada avatarek widać supcio brzuś :) To malutka dokucza mamusi troszke musi poszalec ;)
Martyna na pewno w końcu bedzie dzidziuś trzymam mocno kciuki za Ciebie i wszystkie starające się :kiss: jak na razie od środy rzyga nie było ale mdłości jeszcze są :( ale czuję się już trochę lepiej jutro wizyta u ginki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952726 przez aggi
witam poświątecznie ;)
Święta i po świętach jak to mówią.
Wigilia, urodziny, wizyta u teściów ugh. Jeszcze sylwester do przeżycia i w końcu koniec obżarstwa :P
Oddam 3kg w dobre ręce :D


Chudzinka buziaki :kiss: masz rację czas leci ! Widzę to dopiero po dziecku.................

Pinezka siłownia w 30tc ? Szalona kobieto :D A ja tak sobie. Antybiotyk skończyłam brać we wtorek, a gardło nadal pobolewa i drapie szczególnie rano :( Nie wiem co począć. Jeśli nie przejdzie to czeka mnie kolejna wizyta u lekarza. No i nie wychodzę z domu już 2tyg. A tak pięknie śnieżnobiało na zewnątrz. Ugh :pinch:

Ada aż mi się przypomniało jak Maks mnie kopał w żebro uuuuu bolało :P

martyna masz rację zbadajcie żołnierzyki, to się Wam co nieco rozjaśni a jak wszystko OK to wiary więcej doda :)

ulka czekamy na juniorkę z niecierpliwością :D serio :D

Jest tu w ogóle jakaś sierpniówka 2015????????? Ociągacie się ! :evil:

gwiazdka
jak u Was? Zła passa przeszła? Jak Antosiek? :*

a mój mąż dopytuje kiedy rodzeństwo dla Maksiora :) Wiecie co jak oglądam zdjęcia brzuszka i zdjęcia malutkiego Maksa to aż by się chciało drugiego :P
Także tego no... testy owu mam już w obserwowanych na all. Może na początek 2016 jakoś by się udało? Aaaaaaaa najlepiej nic nie planować :D Będzie kiedy samo zdecyduje :D A tak z ciekawości zapytam chce któraś na 2016 nowego członka rodziny? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952742 przez Asiaa
Witajcie Kobietki :)

ehhhh szkoda, że już po wolnym, a do pracy tak się nie chciało.... :pinch:
w drugi dzień świąt to nawet w gumę graliśmy i pokazywaliśmy dzieciakom jak to kiedyś się bawiło :laugh: a wczoraj zaliczyliśmy łyżwy ;) Ogólnie było fajnie w ten świąteczny czas, ale stanowczo za szybko minęło :dry:

U mnie też nowy cykl. Tylko przez wczorajsze plamienie nie wiem jak to policzyć, wczoraj 1dc czy dziś :pinch: i kiedy zacząć brać tabl, bo mam od określonego dnia brać. Później telefon i umówienie się na badanie i okaże się co dalej...

Ula wcześniej zapomniałam napisać że brzuszek masz bardzo fajny :) i oby udało Ci się doczekać z porodem do nowego roku, tak jak chciałaś :)

Ada awatarek ładny :)

Chudzinka już zaklepałaś sobie nowe miejsce pracy?

Aggi wszystkiego najlepszego urodzinowo :kiss: ja to jeszcze w 2015 bym chciała :blush: a jak wyjdzie czas pokarze ;)

Martyna dobre podejście :) przecież w końcu musi nam się udać :)

Zancik imieninowe :kiss: :)

Gwiazdka co u Was?

nie pamiętam czy wszystkim odpisałam, jeśli kogoś pominęłam to przepraszam :blush:
Podziękowania: ulka1983, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952754 przez Chudzinka
Asiaa, tak, już raczej poukładane sprawy mam, ale muszę przez to inv odłożyć trochę. Dlatego dopiero czerwiec chyba będzie. Także aggi, ja się na 2016 pisze, na wiosnę będę rodziła ;-)
Ej, Ann, gdzieś Ty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952758 przez monique1983
Hej dziewczyny :)

U mnie jakaś rozsypka, tzn. po 30 tygodniu się jakoś zaczęło odczuwać bardziej różne dolegliwości, bo II trymestr był ok. Brzuch coraz częściej pobolewa, w Święta ciężko było za stołem wysiedzieć. W pachwinach ciągnie, boli szczególnie w prawej. Przy sprzątaniu po Świętach jakieś kłucie w szyjce jakby czułam. W nocy w łóżku ciężko się obrócić, ciężko wstać na siku, bo jakoś boli wszystko. Także chyba dobre dni się już skończyły. A Mała ruchliwa, brzuch cały skacze :) Trzeba się brać po Nowym Roku za pranie i prasowanie, a później za spakowanie torby.

Ula - fajnie, że Ty jeszcze w dwupaku, oby tak do stycznia zostało :) U nas oczywiście też dalej imię nie wybrane, ale coś tam przeglądaliśmy i dałam mężowi moją listę z imionami i ma się konkretnie zastanowić :)

Czekam z niecierpliwością na jakiś teścik ciążowy z dwoma krechami, bo jakiś zastój się zrobił, także mam nadzieję dziewczyny, że niedługo któraś nam tu wrzuci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952775 przez aggi
asiaa trzymam kciuki:-) i dzięki za życzenia :*

chudzinka no to ja trzymam cię za słowo! Może razem wątek założymy :-) :P

moni już bliżej niż dalej to i samopoczucie pada na łeb i szyję. Wierzę ci że ciężko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952802 przez natkka
Dziewczyny ja wam życzę wszystkiego dobrego poświątecznie :) oczywiście roboty miałam tyle, że nawet nie było jak coś tutaj napisać. Teraz już lepieij będzie bo teoretycznie jestem już na 2,5 miesięcznym urlopie :D
Ja też celuje w 2016 rok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952804 przez natkka
ehh znowu się nie wyświetla od razu nowa strona?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #952805 przez mesy
Aggi ja chce jakoś maj-czerwiec 2016 :blush:

Tez oddam z 4 kg które mi zostały jeszcze z czasów ciąży. :P

Ulka fajny brzuchol :D

Moni dla mnie ciezki czas byl od ok 37 tc....wtedy chyba w nocy robilsm po 10 razy wycieczki do wucets :/ tak wiec wspolczuje , ale juz nie długo :)
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952870 przez martyna_z
Zancik trzymam kciuki za wizytę, w końcu usłyszysz serduszko :)

Aggi pewno Cię mąż przekona do dzidziusia :) no i dobrze, zdrowiej, na gardlo napar z imbiru posłodzony delikatnie miodem, działa cuda!

Asiaa z tego co wiem to dzień plamienia nie liczy się jak pierwszy dzień cyklu tylko dopiero następny. Tak samo u mnie jak i u Ciebie, prędzej czy później się uda :)

Ale się kolejka już ustawiła na 2016 :) dzieciowo będzie :) Teraz RMF sponsoruje wyprawkę wszytskim dzieciom, które się 15 stycznia urodzą, kto u nas jest na styczeń oprócz Uli?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952881 przez moofka
hej laski :) melduję się i ja poświątecznie :)

Ulka widzę że dalej się kulasz w dwupaku :whistle:

zancik pamiętaj o jakimś foto z usg dla cioteczek :cheer:

aggi ja chcę nowego członka rodziny w 2016 ale będę celować na ostatni kwartał :) także jeszcze trochę czasu do starań musi minąć ;)

monique cukry Ci nie oszalały w święta? ciąża na końcówce specjalnie daje w kość żeby baba chciała porodu :P

Asiaa mi też święta szybko zleciały :pinch: musieliście fajnie wyglądać grając w gumę :side:

Ann??? i która tam się jeszcze nie meldowała? :huh:

a u nas prawie koniec remontu :woohoo: do sylwestra będzie skończona duża łazienka i zostaną już same pierdoły do dokupienia :woohoo: zaraz zgram jakieś fotki to się pochwalę :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952892 przez moofka
dobra chwalę się :P fotek mam od cholery ale nie będę Was zanudzać bo żadna nie dotrwa do końca :P zrobiłam zestawienie przed i po cobyście mogły zobaczyć zmiany B)

Asiaa zaczynam od kuchni ze specjalną dedykacją dla Ciebie ;)

a jutro może łazienkę Wam zapodam jak posprzątam :woohoo:
Podziękowania: Asiaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952896 przez Chudzinka
Fiu Fiu, ale masz moof wypas po remoncie ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952948 przez aggi
Witam się mroźnie ale słonecznie B)
niestety nudzę się z młodym w domu, spacer odpada bo mnie gardło napinkala :(
A tak ładnie słońce świeci za oknem.... echhhh


mesy no to fajnie że też na '16 się szykujesz :D

martyna piłam z imbirem herbatę, z miodem, cytryną i NIC kompletnie. Antybiotyk jadłam i było niby lepiej, przestałam zgodnie z zaleceniem i znów nawraca ból :( już siły nie mam. A co do dzidziusia to gdybym miała 'pomagacza' to pewnie bym nawet już chciała :D Ale boję się że nie dam rady sama ogarnąć

moof fajnie że już prawie koniec remontu :D ej czyli tam gdzie była łazienka to jest kuchnia, tak? ;) Meble fane !

Niezła kolejka na 2016 się szykuje B) B) B)
dobrze że zapytałam, nie będę sama JAKBY CO :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl