BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #953426 przez aggi
macie tu świątecznego beboka :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953427 przez Sandruska1995
Musze wytrzymać jeszcze tydzień i będziemy testować.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953428 przez Ada2424
Aggi Maksiorek cudo do schrupania :woohoo: :) no moja Julita też marketów nie lubi strasznie, tylko wejde i po chwili tak szaleje, że ciężko chodzić :blink:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953430 przez monique1983
Dziewczyny która to kiedyś pisała, że czyści pralkę sodą, Mesy nie Ty czasem? Właśnie chcę wyczyścić pralkę, bo zamierzam dziecięce ubranka prać. Gdzieś w necie znalazłam żeby pół kilograma sody wsypać do bębna i na 90 stopni puścić program. A Ty jak robiłaś?

Aggi - ale Maksio już duży chłopak :whistle:

Sandruska1995 - witaj, młoda mamuśka z Ciebie :)

Pinezka - to super warunki na porodówce będziesz mieć :)

ulka - mężu nic nie wybrał, wykreślił tylko z listy kilka imion :pinch: Fajnie, że udało Ci się wytrwać do stycznia :) A Ty termin z miesiączki masz na 15 stycznia?

Gdzieś mi mignęło, że rozmawiałyście o wypadających włosach. Mnie wypadały najpierw po narkozie, później stres, za wysoka prolaktyna itp. Byłam na zabiegu dermabrazji u fryzjera, pod kamerką ogląda też mieszki włosów i skórę i dobiera odpowiednie kosmetyki. W domu używam kosmetyków z firmy Nioxin, szampon, odżywka do skóry głowy i taki preparat na końcu do wcierania. Dla mnie dobrała zestaw 3. Pomaga, już mi tyle nie leci tych włosów i gęstsze się zrobiły. Po porodzie jak coś mówiła, że może na zestaw 4 będę musiała przejść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953435 przez Sandruska1995
Powiedzcie mi jakie mialyscie objawy ciazy i kiedy pierwsze sie zaczely ? Pytam, bo ja z synkiem zadnych objawow nie mialam przed cala ciaze . Zadnych bolow brzucha,wymiotow czy zgagi . Oprocz tego, ze w 4 miesiacu zaczely mi wody odchodzic i spedzilam tydzien w szpitalu na kroplowkach podtrzymujacych .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953436 przez Asiaa
Julka nie martw się za wczasu :) może przy drugim bobasie szybciej Wam pójdzie? :) A Twoja mama niech może zadzwoni przy Tobie, to będziesz wiedziała czy nie wykręca się że lekarza nie ma ;)

Sandra witaj :)

Pinezka to warunki w szpitalu super :)

Ula no i udało Ci się :) poród będzie w 2015 :) dziękuję :kiss: chyba w poniedziałek będę dzwonić do lekarza by umówić się na badanie i zobaczymy co dalej ;)

Agni :kiss: i buziaki dla Poli :kiss: :)

Aggi przystojniak Ci rośnie :) :kiss: a jak zakończyła się sprawa z roladą? wygrałaś? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953438 przez zancik
Aggi no przeginka z tym Usg :( Zmieniam ginka on bierze własnie 100 z usg :) Myślę,że w przyszłym tyg będzie wizyta bo przyjmuje we wtorki i czwartki a we wtorek Święto Trzech Króli więc pewnie nie będzie przyjmował :( Maksio przystojniaczek :kiss: :kiss:
Julka trzeba myśleć pozytywnie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953485 przez mesy
Julka no właśnie o to mi ci chodziło...sa specjalne zagęszczacze jak dziecko ulewa , a nie dawanie kaszki do mleka :blink: No litości....s ponoc od 2 msc jedzie ta mala na tej kaszce :blink:

No a co do rozszerzania diety.... Mi nie spiwszno wręcz wygodniej mi dać butle i miec spokój :) ale no co ja zrobię jak Patryk do talerza zagląda jak sep :blink: Dostał w środę łyżeczkę marchewki...wczoraj łyżeczkę , a dzis ma przerwę :) samakowav mu smakowała ...... A czy dostanie jutro to jeszcze zobaczę :) smak poznal :)

Aggi Maks czaruje hehehe będziesz odganiać panienki :P

Asiaa a ty nie poruszaj tematu rolady hehehe po cos przypominala :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953492 przez aggi
Melduje że testy owu zakupione :-) czekam na @ a potem czas bliżej przyjrzeć się moim cyklom :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953501 przez moofka
julka buehehe powodzenia ze sprzątaniem :P a tak serio to do mnie blw nie przemówiło, obiadkami Zośka jest karmiona a do samodzielnego jedzenia dostaje kanapki/owoce/biszkopty itp., sama pije mleko i wodę.

aggi Zośka na początku też nie wybrzydzała (brokuł jej tylko nie podszedł ;) ) a później jak zaczęły jej zęby iść to matko bosko góra 3 łyżeczki i koniec :pinch: a potem ryk że głodna i butle robiłam bo co począć.... przy skokach też mi słabiej je, 2/3 porcji może da radę i tak było parę dni temu a dzisiaj bez mrugnięcia okiem zjadła 250g obiadku. różnie bywa :whistle: Maks coraz lepie pozuje do fotek B) słodziak :)

mesy ja tam się nie dziwię że młody dostał marchewkę jak on taki żarłok jest :P wyprzedza system i tyle ;)

i ja i ja na 2016 się zapisuję!!! w ogóle to pamiętacie że miałam posrane cykle 28-56 dni? to teraz mam 30-33 :woohoo: przynajmniej na razie :whistle: ale testów owu na razie nie przewiduję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953503 przez ulka1983
hej :) jeszcze w dwupaku ale czuję że zbliża się godzina zero :S w nocy budziłam się co chwilę bo męczyły mnie skurcze przepowiadające :unsure: a rano znów śluz z krwią i tak towarzyszy mi przez cały dzień a do tego skurcze nie regularne i sama nie wiem czy już się zbierać na ip czy jeszcze poczekać :unsure: wyprałam posprzątałam jeszcze uszykuję ciuszki dla siebie i dziecka na wyjście i mogę rodzić ;)

mam pytanko odnośnie wymiarów z usg bo zawsze dziecko było większe i termin porodu mi przesuwało na 8 styczeń a wg ostatniej miesiączki to 13 styczeń ale teraz po badaniu usg w szpitalu wynik był taki BPD (wymiar dwuciemieniowy główki ) = 35+2 HC( obwód główki ) =34+1 AC(obwód brzucha )=37+4 FL(długość kości udowej )=36+6 FW ( waga)=3110 g to chyba trochę małe dziecko i najbardziej mnie zastanawia rozmiar główki bo dużo do tyłu a u mnie już przecież 38 tydzień B) co o tym myślicie :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953519 przez ulka1983
Agni ja tak sobie myślałam dzisiaj o tobie czy ci prezentu urodzinowego nie zrobię :laugh: bo pamiętam na kiedy się umawiałyśmy ;) brzuch już ci nie dam do ponoszenia ale jak chcesz to możesz rodzić za mnie :P zdrówka życzę :kiss:

Sandruska ja miałam dwudziechę jak pierwszą córkę urodziłam i wcale nie żałuję bo to była najlepsza decyzja miałam po prostu takie parcie na macierzyństwo że szok :laugh: zresztą zawsze lubiłam małe dzieci :) mi test owu ciązy nie wykazał ;)

Julka wytyczne o karmieniu dałam do zakładek żeby w przyszłości poczytać bo dzisiaj to nie dam rady ;) rmf ma urodziny 15 stycznia już 25-te i z tej okazji każde dziecko urodzone w tym dniu ma dostać od nich wyprawkę ale co w niej jest to nie wiem bo ja do tej pory to zapomnę że rodziłam ;) dawaj foto Wojtka w tym woombie bo fajnie dzieciaki w tym wyglądają jak robaczki :laugh: no właśnie te wymiary usg mnie tylko wkurzyły poczekam aż się dziecko urodzi ;) jaki śliczny golasek i normalny w 100 % :laugh: i co zadowolona jesteś z tego newsa do kąpania ?

Zancik pewnie zmieniaj bo ten gin to strasznie zdziera a trochę tych wizyt będzie :whistle:

dziewczyny ja nowy rok witałam w koszuli nocnej :P a 30 minut później byłam juz w łóżku :laugh:

Aggi cudeńko z Maksa i już taki duży :woohoo: :woohoo:

Monia ja czyściłam octem i chyba czymś od czyszczenia wc ale przejrzyj strony w necie to coś wyszukasz bo już nie pamiętam B) to widzę że z imieniem zaczyna się tak jak u mnie :whistle: termin mam tak jak Julka mówi na 13 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #953528 przez mesy
Julka Patryk ma takie same body i w nich śpi :blush: Chyba zle zinterpretowałam sobie , ze one są do spania :blush:

A co to jest to blw ? Bo ja nawet nie wiem :P

Ostatnio Patryk miał chyba skok , bo jadl sobie po 130 albo 80 co 3 godz....a teraz zaś wrócił na 210 co 3 godz B)

Ulka co do wagi to to jest oszustwo :P pamiętam Patryk ok 20 sierpnia miał wagę 4120 ... W dniu porodu czyli 11 wrzesnia mi zrobili usg i wyszlo im 3200 :ohmy: A urodził sie 3590 ;) ale w ogóle Patryk to rośnie jak na drożdżach....uwierzycie , ze nosi rozmiar 74 .... Te dresy co kupiłam na wiosnę to Uj strzeli , bo one są na niego juz dobre :( w smyku zamówilam juz jeden na 80 .... Spodnie w teskaczu kupiłam na 74 i co ....doooopa ubral 2 razy.... I miał je na styk :( każdy mówi ze on jak półroczniak wygląda....no ale co sie dziwić jak on je za trzech....
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953529 przez Sandruska1995
Julka - Jestem z Hamburga . ( Niemcy ) a jestem bardzo nie cierpliwa , bo chyba za bardzo chce i za dużo o tym myślę . - ale nie mogę inaczej :unsure:

Ulka1983 - No ja miałam 17 jak urodziłam ale nigdy nie żałowałam i nie będę . Mam cudownego narzeczonego i wspaniałego Synka ;) A teraz celujemy w córeczkę , choć najważniejsze aby zdrowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953534 przez ulka1983
Mesy dzięki :kiss: też tak myślę że ściema z tymi wymiarami ;) jak Patryk rośnie to tylko się cieszyć :laugh:

Sandruska oby się szybko udało :) tylko wiesz podobno na dziewczynkę to trzeba się starać po owulacji a na chłopca przed :whistle: tak ginekolog jeden mi powiedział i rozwalił całą moją teorię bo cały czas słyszałam że jest odwrotnie :angry: czyli teorii jest wiele ;)

siedzę ze stoperem i liczę :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl