BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #954864 przez Patikierc
Sandruska1995-to martw się może dojda ja jak zamówiłam testy owulacyjne to przysłali mi 10 ale testów ciążowych haha awkurzona byłam bo juz musiałam zacząć testowanie.



Ej a myślicie że jak na testach owu nie wychodziło mi nic a teraz zaczęła pojawiać się blada kreska druga to jest opcja zbliżającej się owulki? Bo jak mam celować w chłopaka to trzeba działać haha

Dzis pierwszy dzień w pracy masakra ta przerwa świąteczna mnie rozleniwila




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #954875 przez Sandruska1995
Patikierc - Tak jak na owu zaczyna się pojawiać to znaczy że się zbliża , jak będą dwie takie same lub testowa ciemniejsza od kontrolnej to do działania :)
Ja zaczęłam testować , kreska była coraz ciemniejsza , a jak były dwie takie same do działaliśmy a na drugi dzień po dwóch takich samych , testowa już była ciemniejsza od kontrolnej i też do działania :)

Nie wiem co się dzieję , ale źle się czuję bardzo , leci mi brązowy śluz z domieszką lekkiej krwi i ciągnie mnie podobnie jak skurcze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954878 przez monique1983
Mesy - o dzięki za informację :)

Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jak to jest. W szpitalu podaje się adres przychodni, gdzie będzie chodzić dziecko czy imię i nazwisko lekarza też trzeba podać? Coś wcześniej trzeba pytać w tej przychodni czy dopiero po porodzie idzie się wybrać lekarza? I jak jest z położną co przychodzi do domu? Informuję w tej przychodni co mam swojego lekarza, że urodziłam i tam mam wybraną jakąś położną czy informuję w przychodni dziecięcej i stamtąd przychodzi ktoś do dziecka, czy tu i tu?

moof - a ciotki pozdrawiają Zosię, super fotka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954883 przez Sandruska1995
monique - ja nie musiałam podawać .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954887 przez Ada2424
Monique dobre pytanie :)

Sandruska jak to nie wiesz co się dzieje... @ nadchodzi ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954889 przez Sandruska1995
Pierwszy raz w życiu tak mam więc nie wiem, objawem jedynym jakim zawsze miałam to ból brzucha 2-3 godziny przed @ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954891 przez ann-sunshine
Monique i Ada u mnie wystarczy w szpitalu podac przychodnie tylko. Lekarza pediatre wybralam dopiero po porodzie. Polozna przychodzi z przychodni dziecka. Po to podaje sie w szpitalu by dokumenty szybko trafily do przychodni i polozna na drugi dzien po wyjsciu do domu dzwoni i sie umawia. Polozna jak bedzie mila to przyniesie wszystkie deklaracje, a jak nie to bedzie trzeba podejsc do przychodni i wypelnic deklaracje wyboru pielegniarki i lekarza pediatry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954903 przez Miluniaa
Dzieki dziewczyny za porady :) Wiem , że najlepiej sie nie nakrecac ale co zrobic jak sie tak bardzo pragnie ehhh
Sandruska poloz sie odpocznij byc moze okres szybciej, a byc moze ciaza , bo z tego co czytalam takie plamienia chyba sie zdarzają .
Ja wbrew wszystkiemu nadal mam nadzieje , że u Ciebie to jednak ciąza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #954908 przez Sandruska1995
Wiem jak to jest jak się pragnie :) , ale musimy być cierpliwe. Mnie nie kusi bo testów jeszcze nie mam . Też czytałam , że możliwe są takie plamienia , a nawet moe wystąpić potem skąpa @ a ciąża może być. Zobaczymy za 4 dni się okaże. ;)
Dziękuję , właśnie robię kolację i się kładę. Boli mnie brzuch , ale chyba niestety też mam wizję @ ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954916 przez aggi
bryyy :)
Maksior ma drzemkę. Byliśmy na spacerze ale mi dupa wymarzła :D
Mąż na popołudnie w pracy więc szykuje się samotna kąpiel i usypianie ;)


Agni mój też gilów nie wyciąga ale paznokiety obcina B) B) więc też raczej nie narzekam. Jak tam Petunia z 'innym' żarciem? Jak jej idzie? :) jakie mleko jej dajesz? :)

Pati jak pojawia się druga kreska to znaczy że rośnie powoli stężenie hormonu lh, czyli owu się zbliża powoli ;)

moni mnie pytali o adres przychodni ale ja na karteczce im dałam i adres i nazwisko lekarki :) a co do położnej to wracasz do domu i w swojej przychodni informujesz i się umawiasz z położną :)

Ann
dziwnie u mnie w mieście wysyłają położne z przychodni matki hmm :) jest możliwe by było inaczej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954922 przez mesy
Ja sobie położna sama wybrałam co przychodziła do mnie do domu ...przychodziła przed porodem i po ...deklaracje w przychodni składałam po porodzie , a raczej T zaniósł wypisane przeze mnie deklaracje :)
Ja sobie wolałam sama wybrac położna niż jakaś stara flądra by miała do mnie przychodzić :P wybrałam sobie oddziałowa z położniczego i ani przez chwile nie żałowałam :) a nawet do dzis mamy kontakt :)

Mieliśmy miec dzis szczepienie i dupa , przełożone na 22 stycznia....kurde to drugie szczepienie , a co chwile przekladane...wczesniej z racji tego , ze czekaliśmy aż sie Patrykowi poprawi z tym podnoszeniem glowki , a teraz młody ma gardło czerwone i z tego mniejszy języczek....nie wiem co ten języczek oznacza ? Może bardziej doświadczone mamy sie wypowiedzą ? :P
Mamy psikać tamtum Verde i zobaczymy....najlepsze jest to , ze w żaden sposób nie idzie poznać po młodym ze ms cos z gardłem....a ja rzecz oczywista dostałam antybiotyk :blink: I wiele innych leków....mam Kuźwa pic melisę , bo doktora zwróciła uwagę na moje trzęsące sie ręce:/ a trzęsą mi się jak się denerwuje ...jak pijakowi:/ Patrykowi tez się trzęsą z nerwów i to ma po mnie.....ogólnie powiedziała T , ze mam wychodzić codziennie sama na co najmniej godzinkę....chyba zauważyła,ze jestem lekko przemęczona....no , ale ktora matka nie jest :) Malo tego kazała mi raz w tyg iść na solarium...myslalam , ze ebne bo jaki lekarz mówi , żeby iść na solarium :P wiąże sie z tym , ze mam troche swiatla nalapac :blink:

My gile wyciągamy na zmianę ... Bo u Patryka tj normalnie walka...wali w nas rękami jak mu wyciągamy gile...a paznokcie obcinam ja :)

Sandrusks czekaj do terminu @ i wtedy testuj :P nie jedna tu testowała przed terminem , a później czarna rozpacz , bo jednak się nie udalo....lepiej sie milo zaskoczyć :)

Aggi my juz jedziemy na herbatce jabłko + melisa :) marchewkę zaprzestałam dawać , ale podleczy się troche Papi i mu dam :)

I więcej nie pamiętam co....troche was czytam po łebkach :blush:
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #954930 przez mesy
Sorry za jeden pod drugim post. Ale inaczej jak wrzucam zdjęcia to mi ucina moje wypociny :angry:

Nie wiem czy wam juz przedstawiałam siostrę Patryka....Patrycja:P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moof ale fajnie na sanki możecie juz śmigać....:D my z Papim to dopiero za rok poszalejemy :)

A co u Ulki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954931 przez Pinezka
Hej dziewczyny,

Miluniaa - chyba za wczesnie na tescik jeszcze ;)

Sandra - poki nie ma @, jest nadzieje, jak my to tutaj zawsze powtarzamy ;)

Ja dzis bylam na usg trzeciego trymestru i jakos tak szybko poszlo, ze nawet dziecia nie zdazylam dobrze obejrzec. Lekarka tylko powiedziala, ze wszystko ok, podala wymiary, zrewidowala mi przypuszczalna date porodu na 24/02 i zbila z nog informacja o wadze malucha - 2200 gram juz ma, kawal dziecia :woohoo: Jutro wizyta u gina prywatnego, to zobaczymy czy waga sie potwierdzi, bo troche stracha mam, ile mu jeszcze przez najblizsze tygodnie przybedzie. Potem korzystajac z dnia wolnego poszlam na zakupy i az nogi w tylek mi wlazly i plecy mi odpadaja, mam za swoje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954933 przez Pinezka
Uff, nowa strona :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954947 przez Sandruska1995
Nadzieja umiera ostatnia ... Pierwszy raz w zyciu dostalam mldlosci, spedzilam 20 min przy wc, poszlam sie wykapac i bam zemdlalam .:( leze w lozku , slabo mi zimno na dworzu a mojemu M kazalam okno na szeroko bo mi duszno, nie wiem czy nie znajde sie dzis w szpitalu . :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl