BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #955146 przez ann-sunshine
Przeczytałam i nie pamiętam :blush:

Dzień dobry,

Patrysia cudeńko. Ciekawe czy jej się włoski wytrą

Julka że co? że czego Ula nie miała?

Sierpniówki ubiegłoroczne mają grupę zamkniętą na fb i to się sprawdza u nas. Co nie Aggi?

Moja Natuśka też do tap madl się nadaje bo 6 kg i ledwo na długość w 68 ją wciskam :blink:

NatB Władzio śliczny i dobrze że aniołek, przynajmniej masz spokój

Moof plan dobry z pracą. A ja muszę z podaniem o rodzicielski zaraz pocisnąć do księgowości.

Mesy tulaski dla Was, niech no Patryk weźmie przykład z Natuśki i zdrowieje. Bo moja już prawie nie kaszle i leki możemy odstawić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955159 przez Patikierc
Hmm powiedzcie mi jak to robicie że macie takie paski na dole np.ile ma wasza dzidzia albo ile sie o nie staracie i tak dalej?
Nie moge tego nigdzie ujrzeć. :laugh:

Boże ale dzis senny dzień jasny piernik stoje i zasypiam z otwartymi oczami.

Patryśka cudna B)
a Władek przystojniacha nie ma to tamto:)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955160 przez Miluniaa
Sandruska super !!!!!
Teraz ja mam sie z tymi testami ida i dojsc nie moga ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955162 przez Sandruska1995
Milunia - bynajmniej testowanie nie kusi . :) Moje na szczescie dzis doszly. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955163 przez Patikierc
Już znalazłam :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955171 przez ann-sunshine
Patri tworzysz suwaczek albo z forum albo innej str internetowej i jej adres wjlejasz w profil w podpis

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955194 przez natB
Julka ja jestem z okolic Poznania, więc dzięki :), ale do Waw za daleko... poszukam tutaj na miejscu kogoś...

Sandruśka no to gratulację :D... możesz wbijać na wątek wrześniówek tak? :)

Mesy współczuję choroby małego... my już jesteśmy ku końcówce choroby... przemęczyłam się z małym 2 tygodnie... był źle zdiagnozowany na początku, potem zap. oskrzeli :/.. z temp. walczyłam prawie 6 dni... MASAKRA... normalnie zasypiał mi na rękach, bo tak był padnięty... histerie odwalał na każdym kroku eh... wykończona jestem... i szczerze już chcę wracać do pracy, bo cały czas siedziałam z małym w domu teraz na L4.. zdrówka życzę

Moofka a Ty drugie kiedy planujesz?... Wład chyba do mnie


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


to ja jak byłam mała :)...

eee noo i kładziemy małego spać... lecę dać mu leki i heja wolny wieczór uf ! :).. dniu kończ się :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955226 przez moofka
Ann dobrze że z Natalią lepiej :)

natB wstępny plan jest taki że działamy najwcześniej pod koniec tego roku ale się zobaczy jak się wszystko ułoży bo może zachce nam się wcześniej ;) w każdym razie zapisałam się jako chętna do forumowego worka 2016 ;)

Zośka kima, czas na kolację :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955243 przez Agnilla
a ja sie zryczalam mezowi, bo rady nie daje, tak fizycznie. wprdalam slodkie a mowie, zem gruba i te moje cwiczenia ida o kant dupy.nie mam sily na nic, spalabym ciagle. a jeszcze raczylam zerknac w swoje wyniki krwi, bo sobie zbadalam i na tym sie skonczylo i chyba kurde jakas anemie mam. i w ogole w tylku wszystko.
Pola co z tego, ze ladna, ze dluga (oj bardzo) jak leniwa jak nie wiem. na brzuch nie, siedziec nie, tylko lezec i ogladac tv...serio! polozylam ja wczoraj na macie, mowie o kurde cisza i to tak dlugo, zerkam a ta sie tak przekrecila, ze tv sobie ogladala :ohmy: i znowu poplakuje, cos te wieczorne zasypianie do dupy takie :angry:
u nas na szczescie choroba przegoniona, wiec mam nadzieje, ze i u Was tak bedzie! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955246 przez Asiaa
Julka silna babka jesteś, dasz radę :laugh: przecież nie możesz nas tak zostawić :kiss: dzięki za info o Uli :)

Majka trzymam kciuki oby jak najszybciej się poprawiło u Ciebie :kiss:

Moofka śliczna Sofija :) :kiss: przypuszczam, że Zosia zniesie to rozstanie lepiej niż Ty, ale oby i u Ciebie źle nie było :kiss:

Mesy i nie załapałam się na fotki :( zdrówka młodemu :kiss:

Pinezka to ładnie maluch rośnie :) nie znam się, ale wydaje mi się że wcale mocno duży nie jest, w sensie że do porodu będzie klocek ;)

NatB witaj :) mi dr zlecała zrobić LH i FSH między 3,a 5 dc, więc jakoś późno Ty miałaś je robione.... A Wład wygląda fajowo w stylu wigilijnym ;)

Patikierc wydaje mi się że nie ma co dać się zwariować ;) ewentualnie po owu odpuścić podczerwień/podciśnienie zanim @ nie przyjdzie, a inne ćwiczenia normalnie ;)

Ula urocza ta Twoja malutka :) jeszcze trochę i warkocze będzie można pleść :D
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955247 przez natB
Wład też kima, mama po kolacji, wykąpana i mam chwilę dla siebie :)...

No w sumie forumowy worek 2016 otwiera się hmmm z 4-5 miesięcy jakoś :P to już niedługo... zaciskam kciuki za Was wszystkie :)
Wiosna widzę będzie sprzyjać "miłosnej" aurze :P...

Wziął mnie dół, bo tak się nastawiałam na starania, a teraz normalnie wszystko prysło, jak bańka mydlana :( eh... w dodatku nasza forumowa koleżanka poroniło fasolkę i tak smutno... idę na tv... raz na ruski rok włączę to urządzenie, skoro mąż postawił mi w sypialni XD

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955251 przez natB
eee pisałam posta i zniknął... do d*py... jutro napiszę kolejnego, bo padam... dobranocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955254 przez natB
ooo patrzcie nowa strona... pierwszy raz mi się tak trafiło...

Asia aa dzięki... no wiem, że późno.. znaczy się teraz wiem, po fakcie XD

Agnilla mój Wład też był leniwiec... pocieszę Ciebie, że zaczął siedzieć szybko, ale raczkuje od 4 tygodni :D... eee co ja się na niego "naprzeklinałam" tak [powiedzmy :P... normalnie on ciągle to by tylko leżał... tv u nas zazwyczaj jest wyłączne, więc ztym problemów nie mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955269 przez Sandruska1995
Brzuch boli , mam takie uczucie jakby pecznial . Nie przyjemne uczucie. A moze jednak @ ? ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955284 przez Pinezka
Sandra - wklej nam tescik :woohoo:

NarB - mi tez te badania hormonalne co u ciebie na poczatku cyklu kazali zrobic, ok 5 dc, ale nie zdazylam, bo @ juz nie nadeszla ;)

Asiaa - no klocek, co zrobic ;)

Ulka - sliczna Malutka :)

Monique - dzis u prywatnego dziec troche mniejszy wyszedl, jakies 200 gr roznicy ;) Wszystko na spokojnie moglismy sobie obejrzec, nawet buzke i zlokalizowalismy stopki, choc akurat z tym nie mialabym problemu, wierzgun jeden kopie i kopie ;) Za trzy tyg mam sie zjawic na badanie tego paciorkowca.
Dzis sie znowu troche zdenerwowalam na komentarze pielegniarki, ktora mnie wazyla - ze niby przez ostatni miesiac 3 kg mi przybylo :evil: Wystarczy, ze waza mnie po calym dniu picia i jedzenia, w kozakach itp i zaraz besztaja. A ja od poczatku ciazy mam poki co z 10 kg na plusie (waze sie co tydzien na czczo i w pizamie), to chyba nie jest duzo, grrrr :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl