BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #954949 przez natB
... czytam Was od hoho, no i zmusiła mnie sytuacja, w której się znalazłam, żeby do Was napisać... oczywiście nie obrażajcie się...

Jestem mamą 14 miesięcznego Władka, udzielam się dość często na forum, ale na innych wątkach... zaczęliśmy się z mężem starać o rodzeństwo dla małego, po diagnozie, że coś jest nie halo z moimi hormonami... w listopadzie/grudniu moja @ wariowała... ale to nie o tym chciałam pisać...

Zostało mi przepisane estrofem+duphaston... dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej u gin z wynikami hormon. z krwi... i wstępna diagnoza-> PCOS, w najgorszej postaci XD... byłam tak oszołomiona, że wow... no nic... moja gin ( do której chodzę już 2 lata, chodziłam do niej w pierwszej ciąży) potraktowała mnie ogólnie, jak powietrze... mam przyjść do kontroli za 3 miesiące, nie odstawiając leków, po 2 pełnych cyklach w sumie... nie robiła mi nawet USG...

Stwierdziła to jedynie po LH i FSH... gdzie LH miałam jakieś 13, a FSH 7,35... z tymże teraz proszę o info... w jakim dniu cyklu takie badania miałyście wykonywane... bo ja w 13-14 dc... nie orientuje się w ogóle w takowych badaniach, ale jak wyczytałam w internecie te wyniki są jak najbardziej PRAWIDŁOWE....

Wiem, że niektóre z Was długo sie starają o maluszki, lub starały się i na pewno, któraś z Was ogarnia temat tych badań...

Nooo tak na koniec jeśli mogę to chciałabym dołączyć do Was staraczek :)... i proszę o linka do sprawdzonych testów owu na allegro :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #954953 przez Sandruska1995
natB - niestety z badaniami nie pomoge, ale Witamy ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954954 przez moofka
Melduje się z wieczora i doczytuje :)

Zancik trzymam kciuki za wizytę i pamiętaj o fotce dla nas :cheer:

Monique ja w szpitalu podawalam tylko przychodnię dla dziecka, lekarza później w deklaracji mąż wpisywał już na miejscu. O nic w tej przychodni nie pytalismy. Położną miałam wybraną wcześniej bo poznalam ją leżąc na patologii ale ona akurat też w tej przychodni pracuje :) a ten gbs to chyba tylko przy SN ma znaczenie, ale zawsze lepiej mieć wynik niż nie mieć ;)

Nie wiem która zaczęła temat z gilami ale mój mąż gili nie wyciąga bo mówi że to okropne :P najgorsza kupa go nie rusza tak jak gluty :blink:

Mesy Patrycja rządzi :woohoo:

Pinezka jeszcze parę tygodni i będziesz dziecia oglądać ile tylko zechcesz :cheer:

NatB witamy witamy, ja w ciąży podczytywalam listopadowki żeby wiedzieć co mnie czeka :side: ale potem zescie zamilkły.... Z badaniami to chyba najlepiej pomoglby Ci Jureczek ale baaaardzo rzadko teraz do nas zagląda :( ja testy owu miałam z zieloną końcówką i tyle mogę pomóc bo kupowalam je starajac sie o Zośke a to dawno było :whistle:

A my dzisiaj byliśmy na szczepieniu, moja kruszyna waży 9385g :) była u nas dzisiaj niania na 3h zaprzyjazniac się z Zośką, ja już w pon wracam do pracy :S chyba umrę.... Oby Zośka zniosła to lepiej niz ja :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954956 przez natB
Moofka bo my z dziewczynami mamy kontakt na fb :)... tam jest im wygodniej pisać, a niektóre z nas się gubiły na fb i pisały trochę na forum i tak ostatnio mi dziewczyny zamilkły eh :(.. na fb "walimy" po kilka/kilkanaście postów dziennie, co czasem prowadzi do bałaganu :P, ale nagadać się nie możemy...
Grudnióweczki też podczytywałam, w razie wu gdybyś miała pytania pisz śmiało :D

Co do niani spokojnie da radę Twoja Zosia, małego wozimy do niani i akurat u nas zdaje egzamin :)... chociaż rozłąka z nim jest mega ciężka :(

Testy z zieloną końcówką? a jakie to?... na prawdę jestem zielona w tym temacie :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #954960 przez ann-sunshine
Nat B witaj. Z badaniami hormonów nie pomogę bo to czarna magia dla mnie. A staraczki ze staraczek z tego tematu nie beda obcykane?
Co do testow to z zielona badz niebieska koncowka takie tanie z allegro za zl za sztuke i od razu tak ze 30 chociaz zeby caly cykl od @ do @ przetestowac.

Mesy ale masz fajowa lekarke. Tez chce taka. Zreszta kazdej z nas by sie taka przydala coby mezowie uslyszeli ze zona ma miec wychodne.

Moof wlasnie mialam pytac kiedy ten dzien bo kojarzylam ze w styczniu. Nie bede cie robic w konia. Pierwszy tydzien to bedzie katorga dla ciebie. Zoska pewnie mniej sie przejmie tym ze mama pracuje. Badz dzielna i nie dzwon ci 5 minut do niani.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954962 przez Patikierc
NatB-witaj! Ja poprostu weszlam na allegro i wpisałam testy owulacyjne i kupiłam nie miałam ssprawdzonych ale chyba to nie ma znaczenia:) ale nie wiem bo dopiero zaczynam się testować :) co do badań tez nie pomogę.

Sandruska1995-to może jednak ciaza? Może lepiej kup test w pierwszej lepszej aptece. Bo to coś nie tak.


Jezu to czekanie na owulacje a potem na @ albo na dwie kreski.. Jak mnie to nauczy cierpliwości :)
Naszczescie juz po pracy w łóżeczku.




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954965 przez natB
Dzieki dziewczyny :)... kupie te z allegro w takim razie :) z 60 sztuk, to moje poczatki z owu, wiec trzeba to ogarnac... nie wierze w ta diagnoze, ktors sie wziela po "przeanalizowaniu" wynikow z 13 dc ! :/... musze sie umowic do innego gin...

Moja @ ma przyjsc hmm za 8 dni... zobaczymy, co z tego wyjdzie..Patikierc a Ty kiedy testujesz?...

ann uderze z tym pytaniem do staraczek... moze ktores z nich tam co nieco wiedza :) dzieki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954971 przez Sandruska1995
Patikierc - jutro ma byc paczka z testami. Jutro juz tylko 3 dni fo @ to zatestuje , bede miala ich 10 szt . Juz mi lepiej ale mdli mnie i zasnac nie moge. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954976 przez moofka
NatB u nas fejsbuk się jakoś nie przyjął i rzadko kiedy któraś tam coś napisze, zresztą na grudniowkach też szału ni ma bo zostało nas tylko kilka :blink: ale za to tutaj zawsze jest gwar :woohoo: a o Władka długo się staraliscie?

Heee napisałam że zielona końcówka a nie napisałam że z allegro :side: no cóż starość nie radość :pinch:

Ann mam plan
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
się robotą co by za dużo nie myśleć.... A nianię uprzedzilam że pierwsze dni pewnie będę szaleć :whistle: ale niania fajna i widać że z serduchem do dzieci więc tyle dobrego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954990 przez Sandruska1995
I znowu ta bezsenność a po 7 rano trzeba wstać synka do przedszkola zaprowadzić. Dziś rano aż 40 minut wstawałam. Nigdy nie mialam tyle energi zwykle o 21 juz padalam jak film ogladalismy .. Jak jutro dojda testy to zatestuje jeden rano .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954993 przez joanna1991
AGGI no nie było mnie ale już was nie opuszczę :)
Bry wieczór! Z godzinkę temu wróćiłąm z pracy ale musiałam tu zajrzeć co u was :)

MILUNIAA kochaniutka nie martw się, poczekaj troszkę jeszcze i nie przejmuj się ile się starasz, ja od kwietnia się z mężem staram i się nie poddaję :* bądź silna i cierpliwa :*

ZANCIK jak już będziesz po usg to napisz jak wrażenia :*

ADA tak teraz patrzę i dużo do rozwiązania to ci nie zostało :D hi hi

monique mamuśka ty też nie długo będziesz miała przy sobie swą kruszynę :*

Dobranoc kobietki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #954994 przez Sandruska1995
milunia bądźmy pozytywnie nastowione to pozytywnej radości po tesowaniu , miejmy nadzieję ujżeć upragnione dwie kreseczki :) . A nawet , nie ma co się poddawać ! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #955014 przez aggi
dzień dobry :)
ale mnie jajoooo łupie :( brrrrrr boli!

Maksior rozrabiaka na macie to matka ma chwilę na kawę ;)


mesy co kraj to obyczaj :P heheh. hahahaa na solarium faktycznie słońce jak ta lala :D Mogła Ci wczasy w Egipcie zasponsorować :P śliczna kluseczka :D :* My też za rok na sanki :)

Pinezka 2200 fajna waga.. malutki :) najważniejsze że wsio OK :)

Sandruska
albo grypa żołądkowa albo za bardzo się nakręcasz ;) bo na takie objawy -sory że to powiem -to zdecydowanie za wcześnie chyba

natB
niestety nie pomogę w kwestii tych badań ale trzymam kciuki :) ja testy owu miałam z niebieską końcówką - teraz mój 'test' leży na macie i się bawi :P Teraz znów kupiłam te same : allegro.pl/50szt-1-ciiazowy-testy-owulac...jny-i4837839601.html

moof ooo niania to poważna sprawa ! gdzie ją znalazłaś? Ja bym się bała zostawić młodego z kimś chyba .. przeraża mnie to :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #955015 przez aggi
nowa strona ughh :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #955018 przez moofka
Śpita jeszcze czy cooo?! :blink:

Zośka wstała o 8 i szaleje, teraz buduje z klocków i wygłasza przemówienie uwaga cytuję: blablabla memememe a dziuuu dziaaadzia bumdziao a bababa :woohoo:

Idę po śniadanie i czekam na jakieś meldunki :)

OOo aggi wyprzedzilas mnie :P nianię mam z polecenia, takiej "z ulicy" to bym się bała :blink: znaczy i tak się boję ale trochę mniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl