BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #959622 przez Asia K
Pinezka - ja rodzilam z męzem , tzn tyle ile mógl to byl bo jak byl gwałt na cc to juz go wyprosili , ale baaaaardzo mi pomagal przy skurczach

Julka - dawaj go do mnie - moje dzieci są spokojne to zajme sie twoim :D
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959626 przez aggi
aklim widocznie hormony podskoczyły, nie wiem skojarzyło mi się z tym że może organizm coś 'wyczuł'? Nie chcę nic obiecywać ale ciekawe czy coś się nie kroi..... owulka dobrze wykorzystana? :P
Podziękowania: aklim88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959634 przez MARI
HEJ HEJ :)
U mnie pogoda do bani, raz deszcz raz śnieg- do niczego.

JULKA no to ci się porobiło z wózeczkiem, choć pogoda na spacery kiepska. Ja biorę Wojtusia na weekend chętnie :)

ZANCIK super że z dzidzią wszystko ok, cieszę się i fociaczek fajowy :) :)

AGGI czyli owulka tuz tuż??? :laugh: :laugh: :laugh:
Podziękowania: julka, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959642 przez magmus88
Hej :)
Nadrobię w pracy na nocce wasze wpisy :)
Patikierc - podałabyś jeszcze raz maila? Wyślę w końcu fotkę.... jak znajdę jakąś konkretną hehee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959654 przez aggi
mari nie niee ;) U mnie owulka około 18dc dopiero będzie. Jeśli nic się nie pozmieniało :) A mam 9dc dziś

no nic idę młodego wymęczyć ciutkę a później kąpiel mleko i spać :D i czekać na małża aż wróci z pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #959663 przez Sandruska1995
Mój telefon raczej już nie zadziała , prał się pół godziny :S , ale jeszcze go nie próbowałam włączyć .
U mnie owulka teraz będzie jakoś 29 stycznia. Mój M cały czas mnie dręczy żebym kupiła i zrobiła test ciążowy , bo to piersi dziwne, bo brzuch mam odstający ( może trochę też to zauważyłam ) , okres trwał krótko a potem 6 dni brązowego plamienia. Nie wiem może jutro się skuszę i zrobię . Choć ja w 99 % w to wątpię ale żyć mi nie da . :silly:
Z pracy jeszcze nie dzwonili , cały czas czekamy ... :)

Jestem w szoku :pinch: www.sfora.pl/polska/Urodzila-i-uderzyla-...ji-a75558/5#comments . Jak tak można ? I to jeszcze w naszym mieście :( :(
My tu się staramy, biegamy po lekarzach, testujemy a takie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
dostają i zabijają . :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #959687 przez Sandruska1995
Nowa strona :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959688 przez aklim88
Dla zainteresowanych artykuł o zmianie ustawy o in vitro wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1342&wid=17202272



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #959695 przez Patikierc
Hejka dziewczyny dawno mnie nie było ale miałam słabe dni z mężem.. teraz juz ok!
Dwa dni do okresu a mi zaczynają się pojawiać kreski na testach owu,i to tak bardziej widoczne lipa jak się okaże że mam zaraz przed okresem owulacje bo się wkurze bo dłuższe czekanie czy się udało,w przypływie emocji mój mąż powiedział że już by chciał mieć dziecko :laugh: padłam taka wylewność z jego strony haha stwierdził że ma już prawie 30 lat i chciałby już mieć cwaniak myśli że to takie hop.Choć się mnie biedny zapytał 'ale popatrz inni raz sie nie zabezpieczą i bach a my nie możemy" to mu powiedziałam że to sie dzieje na filmach :whistle: i wtedy kiedy nie jest się na to gotowym haha!

Zaraz poczytam co u was słychać! I może się włączę do rozmowy :silly: :silly:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959697 przez Sandruska1995
A ja trochę odbije od tematu . Są tu mamy dzieci w wieku 2-3 latka z tego co kojarzę po suwaczkach albo coś pomyliłam. Chciałam zapytać czy wasze dzieci dużo mówią? Kiedy zaczęły? . Mój mały skończył w październiku dwa latka , mówi sporo pojedynczych słów , potrafi też powiedzieć np. " mamo chodź" , " mamo daj " " mamo patrz " itd. Zdania w 3 słowach jeszcze nie powie. Nie wiem czy się martwić, ale z drugiej strony moja siostra ma 5 lat i nie mówi ani jednego pojedynczego słowa. Mojej szwagierki córka jest starsza od mojego o 4 miesiące i miesiąc temu nagle zaczęła nawijać jak najęta . Słyszałam też że chłopcy później zaczynają mówić . A może dlatego , że mój jest dwu języczny? Bo mówi słowa po polsku i po niemiecku . Np. przywitać się i pożegnać po polsku nie umie , czasem ale rzadko powie " dzień dobry " . Codziennie jest w przedszkolu 5 godzin a tam tylko niemiecki słyszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959700 przez Patikierc
magmus88 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pinezka- a ja nie wiem czy bym rodziła z mężem on wyrywny ale nie wiem czy ja.. choć jeszcze o tym nie myśle narazie staram się uszczelić owulacje haha




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959706 przez majka1987gnoWlkp
Jula to Ty u nas coś pisałaś bo szczerze to nie widziałam.... W zdaje mi.się ze czytałam wsio ;-)
Ty wiesz jakie ja mam zdanie na te tematy. Jedno jest pewne.. Nie ma co ale jakiś poziom zawsze trzeba trzymać :-*

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #959709 przez moofka
julka ja też mogę przygarnąć młodego, Zośka go szybko ustawi do pionu ;)

aggi kurka jak tak piszesz o testowaniu to sama mam ochotę zamówić sobie testy :blink:

w ogóle to jak widzę babki z brzuchami to już też chcę drugiego dziecia :blush:

Chudzinka kciuki na jutro przygotowane :kiss:

ja tam nie wiem co to za paździeżowa rozpierducha :blink:
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959715 przez aklim88
Sandruska - moja córka zaczęła mowić jak miała 1,5-2 lata najpierw pojedyncze słowa potem po dwa, trzy a teraz mówi pełnymi zdaniami. Nawet po angielsku juz zaczyna składać zdania chociaż jestesmy tu dopiero pół roku. Najwiecej mówi jak ma już iść spac ;) opowiada mi wtedy bajki o swoich ulubionych bohaterach:) i wyznaje mi miłość "Ja Ciebie kocham Mama" a potem wymienia wszystkich z rodziny, których kocha -babcie, dziadków, ciocie wujków i idzie spać ;)

Myśle, że w ogóle nie masz powodu do zmartwień, a jeśli chcesz synka wesprzeć w mówieniu, to czytaj mu dużo książek i mów dużo do niego, np. Gdy robisz coś w kuchni opowiadaj mu o tym itp.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959720 przez moofka
julka uoo matko te paździerzanki jakieś narwane czy cooo? :whistle: dawaj dawaj Wojtka jak mu Zośka walnie przemówienie to się chłopak ogarnie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl