BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #959389 przez zancik
Dzień doberek :)
U mnie biało za oknem :angry: Wczoraj nie napisałam bo pózno wróciłam mamusię jeszcze odwiedziłam przy okazji ;)
Więc tak wszystko jest ok dzidzia ma 73,1 serduszko bije 163/min.Zarysy kosci czaszki,kręgosłupa i kończyn prawidłowe.Przezierność karku 1.4 mm.NB-nieobecne.Dzieć wczoraj miał dzień lenia nie chciał się ładnie przekręcić tylko buziaka ciągle pokazywał :laugh: Według USG wczoraj był 13 tydzień i 3 dni. Na infekcje dostałam urosept.Oj cudowny był wczoraj widok i serduszko tak pięknie biło :) :) następna wizyta 19.02 :)
FOTECZKA DLA CIOTECZEK ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959400 przez natkka
zancik - piękna dzidzia :) super, że wszystko w porządku a infekcja przejdzie :)
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959406 przez ann-sunshine
Dzień dobry

Zancik śliczna foteczka, a najważniejsze że zdrowa dzidzia
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959409 przez Pinezka
Zancik - super fotka :) Fajnie, ze wszystko ok :)

U mnie dzis zimno, ale slonecznie, wiec po dzisiejszych zajeciach ze szkoly rodzenia zrobie sobie spacerek. Dzis zrobie tez pranie ciuszkow i zaczne przygotowywac rzeczy dla mnie i dla Juniora do szpitala. Malz juz zaczyna byc troche nerwowy ;), ciagle mnie pyta, kiedy torba do szpitala bedzie gotowa, a telefony ode mnie odbiera, jakby sie spodziewal uslyszec, ze mi wody wlasnie odchodza :woohoo: Ja za to jakos spokojna jestem i poki co porodu sie nie obawiam. Zobaczymy, ile ten spokoj potrwa :whistle:

Chcialam sie podpytac tych z was, ktore juz zostaly mamami - zdecydowalybyscie sie na porod z mezem? Mam na mysli przede wszystkim ostatnia faze, z atrakcjami w postaci krwi, krocza rozciagnietego do granic mozliwosci itp Malz mowi, ze decyzja nalezy do mnie, ze on bylby gotowy, ale ja sie nieco waham. Z jednej strony obecnosc partnera to ogromne wsparcie i chcialabym, zeby byl obecny w pierwszych chwilach zycia naszego malucha, ale obawiam sie, zeby nie zobaczyl za duzo, nawet nie stojac w pierwszej linii akcji, i potem nie patrzyl na mnie przez pryzmat widokow z porodowki :S Tutaj polozne sa bardzo skore do pokazywania mezom wychodzacej glowki itp :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #959411 przez Ada2424
Zancik super fotka maluszka :) jeszcze nie tak dawno moja Julisia taka była a teraz już praktycznie na końcówce jesteśmy :woohoo: szybciorem zleci zobaczysz :)

[/url] [/url]
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959420 przez mesy
Zancik cudne zdjęcie :) kurde zazdroszczę ci tych widoków na usg :P

Pinezka powiem tak...mój byl przy porodzie i mu chyba 2 msc trułam , ze ma mi tam nie zaglądać bo wydupcze z porodówki :P...szczerze....przyszła ostatnia faza porodu to miałam w dupie czy widzi czy nie hehe wiec Bier malza bo to ogromne wsparcie , a jak nie będziesz chciała żeby ci tam zaglądał to mu po prostu powiedz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959423 przez ann-sunshine
Pinezka ja dwa razy rodziłam z mężem, mnie się przydał bardzo. Miał nie patrzeć ale ciekawość wzięła górę i spojrzał był szok ale mu przeszło. Z perspektywy czasu jest dumny że był ze mną i gdyby mógł nie zmienił by zdania. Jednakże decyzja należy do was obojga bo najważniejsze abyście obydwoje czuli się komfortowo i swobodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959436 przez aklim88
Zancik - super fota, fajnie, że wszystko ok. Mam nadzieję,że za niedługo mi też się uda i sama będę oglądać

Pinezka - weź męża ze sobą, tak jak dziewczyny pisały - umowa,że nie zagląda tam gdzie nie trzeba i oboje będziecie się czuć komfortowo - a gwarantuję Ci,że nie będziesz żałować. Jest to ogromne wsparcie i psychiczne i zawsze może pobiec zawołać położną, poprosić o znieczulenie, przynieść Ci szklankę wody czy pomóc przybrać inną pozycję, cokolwiek. Poza tym jest to też dla faceta ważny moment i będzie chciał wziąć swoje dziecko jak najszybciej na ręce, bo również poczuje instynkt :) super chwila, mam nadzieję,że przy drugim porodzie będziemy też mieli możliwość bycia razem.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959443 przez Ada2424
Pinezka ja biore Męża, nie wyobrażam sobie inaczej ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959444 przez moofka
Zancik piękna dzidzia :cheer:

Pinezka mój mąż tak sie angażował na szkole rodzenia że w końcu nie wyobrażalam sobie żeby mu nie dać sprawdzić się w praktyce ;) masował mi plecy, przypominał o oddychaniu i inne takie, no i było na kogo się wydrzeć albo komu miażdżyć dłonie :woohoo: :evil: był ze mną cały czas, przy partych trzymał za rękę, widział to i owo ale nic to nie zmieniło między nami a jego wzruszenie na widok Zośki bezcenne :) potem jeszcze nie raz wspominał że jest ze mnie dumny że byłam taka dzielna podczas porodu :)
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959464 przez Asiaa
Julka dobrze, że to wykluczyli, oby reszta była też ok :kiss:

Mesy marchewkowy potwór wymiata :D

Moofka spoko ;) kiedyś się pochwalę fotką jak już będzie gotowe, ale to kieeeeedyś :P

Chudzinka masz rację ;)

Zancik super że wszystko dobrze, fotka fajna :)
Podziękowania: mesy, julka, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959535 przez aggi
dzień dobry
ja dzisiaj późno bo mąż na południe do pracy
to pół dnia się cieszyliśmy razem w trójkę :)

dzisiaj sobie testa zapodam aaaa co :D na samą myśl podjarana chodzę hahhaha :blink:


joanna dzięki za opinię o rowerku :) ! chyba się na niego zdecydujemy :)

ulka heheh dzielne starsze siostry masz :kiss:

zancik
śliczna dzidzia :silly: :silly: :silly:

pinezka ja bardzo chciałam męża tyle się o tym nagadałam i w ogóle. Był w I fazie porodu. Potem jak zaczęły się mega mocne skurcze to nie wytrzymałam i go wyrzuciłam za drzwi ... zrozumiał mnie i czekał dzielnie pod drzwiami... słyszał jak krzyczę. Hormony zrobiły swoje. Jakoś czułam że przy nim się rozkleję i nie dam rady. Zawołali go od razu jak mały wyszedł na świat. Widział łożysko jak przelatuje przez porodówkę haha :) przecinał pępowinę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959581 przez Agnilla
Zancik toc to już konkretny czlowieczek jest :) chytre jesteście, daaaajcie ponosić ;) petunii ni ciula już do brzucha nie wsadze :/
Muszę tu do Was częściej zagladac. Mesy pola mi ciągle pakuje ręce do miseczki, albo ciągnie za lyzeczke, chyba będę ja przywiazywac do karmienia ;)
Gowniarz mały na rehabilitacji ładnie ćwiczy a w domu warczy na mnie
Chudzinka to zle samopoczucie to takie przygotowanie do pierwszego trymestru ;)
Ps.ja małża nie miałam przy porodzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #959601 przez aggi
Agni co rehabilitujecie? Bo ja nie w temacie, gdzieś przeoczyłam :blush:

julka zamiana za małego czorta który na dupie usiedzieć nie umie i się buntuje? :P

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


zatestowałam sobie i blada bladzina obok testowej :woohoo: ale frajdaaaa :woohoo:
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959610 przez aklim88
Czesc dziewczyny mam pytanie do tych które juz karmiły:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


A teraz mi się przypomniał numer z telefonem w pralce ;) no nieźle. Ja jak byłam w ciąży, to siadając na toaletę utopiłam w niej tel, ale jakimś cudem po wysuszeniu na grzejniku zaczął działać



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl