BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #959723 przez aklim88
Aggi - No pewnie, że ovu była celebrowana ;) chciałabym zeby było tak jak piszesz, zobaczymy, muszę czekać, @ ma nadejść 5go



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959732 przez majka1987gnoWlkp
Jula to co to za afera... Eee a myślałam że mnie coś ominęło :-*

Pinezka a ja nie wyobrażam sobie rodzic bez mojego małżonka... Wiesz jak ciężko wgramolic się na to ich łóżko?? A zejść?? No i wodę poda i głowę dociśnie podczas parcia :-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959733 przez aklim88
Sandruska - zapomniałam Ci napisać, ze mój siostrzeniec skończył w grudniu 2 lata i dopiero krótko przed swoimi 2gimi urodzinami zaczął mowić i mowi teraz pojedyncze słowa



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #959742 przez mesy
Julka ....a no...
Denerwują mnie takie panienki co wszystko wiedza , a jak napiszesz cos nie po myśli to robią larmo :P zreszta...jak juz pisałam na wrześniówkach....im się tam serio nudzi :P
A jak tak emocjonalnie podchodzą do tego co kto tu pisze i robi ze swoim dzieckiem no to proponowała bylam opuścić forum , bo po co mają sobie tak biedaczki nerwy szarpać :P
Napisze na bezczelnego tak jak Aneta..... Sorry , ale musiałam sie wtrącić :laugh: B)
Podziękowania: julka, majka1987gnoWlkp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959743 przez mesy
:sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959745 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

Julka do nas zagladaj a nie tam, po co się nerwowac. A detki wspolczuje bo spacer z Marta to też był jeden momrnt ciszy

Aggi testuje hahaha zbieraj i wklejaj nam ładnie

Moof a ile jeszcze czekacie z dorabianiem rodzenstwa?

Aklim. Mnie nic takiego nie spotkako. Ale moze tak jak Aggi pisze?

Sandra wszystko ma wplyw i dwujezycznosc i charakter i predyspozycje. Wazne xe mowi pojedyncze slowa. Bedzie mowil coraz wiecej i ladniej. Moja zaczela jak miala 1,5 roku, a jak miala rok i 9 to juz buzia jej sie nie zamykala. Teraz to juz poematy. Ale ja do niej ciaglr mowie

Milego weekendu
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959763 przez aggi
dzień dobry, witam się :)
Dzieć mój trzeci dzień pod rząd do 8:30 całe noce przesypia, SZOK :silly: mi to odpowiada :evil:


julka gdzie Ty to jeździłaś że Ci guma pękła ? :silly:

moofka zamawiaj w kupie raźniej :D ! a wiesz jaka frajda :D

aklim moje zdanie poznałaś, ja zaciskam kciuki :)

majka przypomniałaś mi hahaha ja parte miałam na drabinkach takich jak w szkole dzieci mają :D położne mnie namówić na to nie umiały bo ja wymęczona to i uparta jak osioł, nie miałam siły.. ale poszłam i one sobie siedziały a ja tam przysiady waliłam :D A co do przyciskania głowy to jak już główka była to mnie w czterech trzymali ! położna czekała na małego, dwie mnie za nogi i za głowę a pediatra docisł brzuch by mały wyszedł :whistle: jak sobie wspominam to by szło niezłą komedię napisać :D hahahhha

Ann będę wklejała jak się cosik wyklaruje na teścikach :D wiesz jaka radocha? :D
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959764 przez magmus88
Witajcie :) Ja po nocce, ledwo co żyję... Nakulałyście 8 stron! Czy wyście zgłupiały :D

Mesy - mały przecudny :) pamiętam te czasy jak mały siostry też zaczynał jeść takie rarytasy :D też wszystko było brudne hehe

aklim - też miałam ostatnio jakiegoś doła... jak pomyślałam, że za niedługo kończe 27 lat! I to w pierwszej połowie roku. A ja w czarnej d... jestem.

aggi - no u mnie temperatura nijak ni w oko się nie sprawdzi.... praca na zmiany :( także klopsik. Zostają testy :) Wydrukowałam sobie już takie tabelki, gdzie będę sobie je naklejać :) Kochana, synuś jak z reklamy! Śliczna buziulka :)

meli - zdrowia! razem z TObą z niecierpliwością czekamy na niedzielę :)

ulka - przecudowne trio! Nic tylko pozazdrościć.... lada dzień a dziewczyny Ci będą ubrania podbierać z szafy :D

Milunia - a z NFZ można się bez problemu dostać na monitoring owulacji? Sorki, może głupie pytanie ale jestem jeszcze zielona w tym temacie a właśnie też wybieram się do lekarza i mam zamiar go o to poprosić :)

Chudzinka - Dziś USG!!! Czekamy!!!!!!!!!!!!!!

Agnilla - przecudna księżniczka

Pinezka - ślicznie wyglądasz :)

Sandruska - ja kiedyś wyprałam kilka stów!!! Na szczęście im się nic nie stało hehe.... mojej mamie znowu telefon wpadł do basenu - ale się wysuszył i działał. A ten pendrive..... hahah czadowy :D co do artykułu.... slyszałam wczoraj w radio.... nie mam słów. Jak możńa być tak okrutnym :(.... Jesteś z Kwidzyna? Mam tam rodzinę...

Julka - ja nie w temacie z mamą ale trzymam kciuki!

Joanna - badałąm prolaktynę, wszystko ok. Co prawda mam problemy z tarczycą - jestem po usunięciu płata i cieśni... ale powoli wszystko się normuje

moofka - właśnie doczytałam, ze masz dziś wolne.... wykorzystaj go do ostatniej minuty ehhehe. Takie dni nie zdarzają się zbyt często ;) (przynajmniej u mnie) hehe

Zanzik- ale słodka kruszynka :) nie umiem się doczekać takich widoków ;)


Co do porodów z mężami niestety jeszcze nie mogę sięw ypowiadać.... hehe ale na dzień dziejszy ja bym chciała, zeby mąż był ze mną.... nie wiem co on na to :D myślę, że byłby ciekawy ale nie wiem czy w końcu by się zdecydował :D myślę, że mógłby zemdleć :D

Kochane, idę spać! W końcu!!!!!!!!!!!! Dobranoc!!!
Podziękowania: mesy, julka, Chudzinka, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959779 przez moofka
Dobry :)

Aggi dziwne by było jakby Ci takie długie spanie nie odpowiadało :silly: no bym posiurała na testy ale na razie nie ma po co :whistle:

Ann u nas jeszcze z rok do starań, przynajmniej na razie taki jest plan ;)

Magmus nasz wątek nie bez powodu jest jednym z najpopularniejszych :woohoo:

Julka gdzie ten kurier z Wojtkiem?! Zośka się nie może doczekać, wygląda i wygląda ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959788 przez emilia1410
witam czy komus testy owulacyjne pomogly zajsc w ciaze? bo biore duphaston i bym chciala tez testy owulacyjne stosowac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959798 przez Sandruska1995
magmus88 Tak , w sumie mój M jest z Kwidzyna a ja tylko 10 km dalej mieszkałam . :)
No niestety mój telefon nie działa już :( znaczy wyświetlacz , bo włączyć się włącza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959801 przez aggi
moof no co ty ja też nie mam po co, dla frajdy to robię :D Zosia przegenialna nawet od tyłu :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959814 przez Chudzinka
Moofka - padłam z wyczekującej Zośki! :woohoo:
No jak Wojtuś nie przybędzie, to może ona generalnie wypatruje kompana do zabawy i trza by o rodzeństwie pomyśleć ;)
U mnie jajcoki rosną książkowo, z 4-5 kolejnych przybyło, mąż mówi, że chyba z 15 naliczył w sumie, jak lekarz oznaczał...Niektóre malizny, ale myślę, że coś dorodnego z tego chowu też się znajdzie ;)
Jeszcze tylko dwa dni kłucia, w pon ostatnia kontrola, w środę punkcja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959848 przez Sandruska1995
Mój M mnie namówił , choć dla mnie to strata kasy . Jedziemy o 16 kupić test ciążowy , teraz to mogę go wieczorem zrobić więc zrobię i dam znać . :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959857 przez magmus88
Hej :) ja w końcu wyspana...

Słuchajcie, ma któraś konto na OLX?? Bo mi właśnie zablokowali i nie wiem za bardzo czemu haha :D

moofka - ale się uśmiałam z małej :D u nas właśnie spadł śnieg... więc pierwsze co to pomyślałam, że czeka na Mikołaja :D

emilia - oczywiście, że pomogą :)

Chudzinka - ale tego nahodowałaś! Super! Trzymam kciuki :)

Sandruska czekamy z niecierpliwościa!!!!!!!!!!!!!

Słuchajcie.... taka znajoma przed wczoraj obdzwoniła całą rodzinę i powiadomiła cały świat (czyt. fb) że jest w ciąży.... a historia wygląda tak, że starali się ponad rok, chodzili już do lekarzy.... test jej nic nie pokazał dopiero wizyta u lekarza to potwierdziła.... a ona jest w 3 tyg!! Dla mnie to lekka przesada.... życzę jej jak najlepiej ale dla mnie to trochę za wcześnie, żeby powiadamiać cały świat... albo ja jestem jakaś dziwna.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl